ВІДЕО з місця пожежі на "губернаторській" "Золотій горі"

Як повідомляло Закарпаття онлайн, на території ранчо-готелю "Золота гора", що належить родині голови Закарпатської ОДА Олександра Ледиди, вчора відбулася масштабна пожежа.

ВІДЕО з місця пожежі на "губернаторській" "Золотій горі"

За інформацією Закарпаття онлайн, згорів найдорожчий будиночок з числа розташованих на території. Це було бунгало "Апартаменти", добова вартість проживання в якому коштує 1600 гривень.

Як повідомляє прес-служба У ДСНС України в Закарпатській області, повідомлення  про пожежу поступило до оперативно-рятувальної служби Закарпатської області 21:07.

На місце події відразу ж було направлено чергові караули 14,15 та 16-ої Державних пожежно-рятувальних частин. Через загрозу перекидання вогню на поруч розташовані дерев'яні будинки рятувальникам довелось задіяти додаткову техніку. Локалізувати пожежу вдалося  о 22:00, а повністю ліквідувати - о 23:40. Загалом на місці події працювало 6 одиниць техніки,.

Відео Ужгород.нет.уа і У ДСНС України в Закарпатській області

25 січня 2014р.

Теги: Золота гора, Ледида, бунгало

Коментарі

иван 2014-01-26 / 18:16:44
а поляка,бушку коли?

віка 2014-01-26 / 16:23:41
читаю коментарі і дивуюсь, які ви всі озлоблені, самі говорите, що Бог ім суддя, і відразу ж посилаєте когось в пекло, люди, чому ви такі злі стали, навіть радієте пожежі, невже ви не розумієте, що нами і ті і ті керують, як хочуть, а стрждають прості люди, прості, звичайні міліціонери,звідки стільки злих слів.

111 2014-01-26 / 10:12:35
се є повчадьним уроком тай нагадуванням і ставленникам його Най трясуться на місцях які купили І до них прийде час!!!!

василь 2014-01-26 / 04:11:28
люди спасіння в Христі, а не князьках. Краще помоліться щоб бог допоміг звільнитися від всіх бандитів.

антон 2014-01-25 / 21:29:35
закликаю всіх нормальних людей не купувати нічого в магазинах "гранд" івана бушка ! є доста малих магазинчиків і є базар...

месник 2014-01-25 / 18:31:00
шкода що згорів лиш один будинок Далі буде....

справедливість 2014-01-25 / 16:42:41
Пів адмінбудинку не мають поваги до Ледиди . Нікому чужому не допоможе просто так.

Глеб 2014-01-25 / 16:37:52
Щербей за свою дупу переживає, куди він такий тупий піде тепер, уміє тільки красти і бухати,у себе на дачі у ждинієво, не переживай Мирку за тебе не забудуть!

Пожежник 2014-01-25 / 16:31:38
Вчора на пожежу виїжджали , а сьогодні нас Мирко Щербей до ОДА відправляє, та хто не піде на список всіх і погрожують розправою, якщо не будем підтримувати правлячу владу.

Др. Мальтус 2014-01-25 / 15:31:25
З книжки про Бєню Кріка:

"Пожарные привинчивают громадный резиновый шланг к водопроводному крану на улице. Они угрожающе направляют шланг в сторону пожарища, открывают кран и… несколько капель воды с великой натугой изливаются на землю. Кран испорчен. На фоне неба, охваченного заревом, скручиваются две черные балки и рушатся вниз. У пристава Соковича обгорел ус. Он смотрит на пожарище. Мимо него проходит Беня Крик и растерзанный, залитый керосином и водой, Колька Паковский. Беня приподнимает шляпу.

— Ли, ай, ай, какое несчастье… это же кошмар!

Беня скорбно покачивает головой. Сокович переводит на него мутные, непонимающие глаза."

Українець! 2014-01-25 / 15:11:42
Вони поїхали за наказом "любимого" Славіка Щербея

Українець! 2014-01-25 / 15:09:58
Щойно стала відома інформація, що декілька машин "тітушок" виїхали з Воловецького району в Ужгород щоб завадити мітингуючим штурмувати ОДА, люди сходтеся туда допоможіть мітингуючим!!!!! Слава Україні!!!!!!!

видео Лідера Майдану 2014-01-25 / 15:03:42
http://www.youtube.com/watch?v=-hr5199LBbE

102 2014-01-25 / 14:49:32
Хоч єдина позитивна новина про життя владних злодюг

Киев 2014-01-25 / 11:40:11
Как Киевлянин вам говорю, делайте что нибудь!!!Ваши восстания стали возмоможны благодаря нам, сюда свезли всех силовиков.Истекающий кровью Киев, принял на себя весь удар...Шевелитесь!!!

Іван 2014-01-25 / 11:36:58
Зеків геть! Та будьмо уважні щоб не повторилися оранжева революція

Антик 2014-01-25 / 11:23:35
Всі розуміють, сидять і чекають! Люди в києві віддають своє життя за наших дітей за наше майбутнє! Ми не можемо навіть порівняти свій ризик з тим що у них! Це лише окремі прояви! Треба більш рішуче боротися за себе! Хіба нам личить самій західній області так себе вести! Ганьба, люди пролупіть очі, завтра буде пізно! Ми зробимо велику допомогу тим що в столиці, якщо будемо звільняти на місці від нечисті свою територію!

СТЬОПА 2014-01-25 / 11:18:22
Слава героям

для закарпатці 2014-01-25 / 11:12:40
у ледиди та його сімї є стільки багатства,що вам і не снилося.він згорівший будиночок поновить дуже скоро,ще й не такий побудує.не йому треба збирати гроші на відновлення будівництва,а на хворих діточок.у хусті дуже хвора 17 річна дівчина,яка потребує допомоги.влада та ледида не ганьбляться,що батьки просять помощи.де ж безплатна медицина.хіба що для таких як ледида та їм подібних.

Почалося 2014-01-25 / 11:05:33
Ригіонали думали, що будуть вічно бічувати, красти, знущатися з людей на всіх рівнях. Але прийшов час розплати. Вони могли всього цього не допустити, але настільки тупі і самовпевнені, що не бачили того, що бачив уже кожен пес. Шкода людей, а цих іродів - ні!

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

23:23
У Мукачеві горіла закинута будівля колишньої тютюнової фабрики
11:30
У понеділок в Бобовищі на Мукачівщині вигорів гараж, а в Мукачеві – саманна "конюшня"
11:17
У Дюлі на Берегівщині горів будинок
11:49
За вихідні на Закарпатті ліквідували 7 загорань сухостою і сміття, в Нижніх Воротах врятували аптеку
10:53
У Богдані згорів будинок, у якому приймав ванну чоловік, що наглядав за власністю сусіда-заробітчанина
19:11
У Перечині вигорів цех готової продукції деревообробного підприємства
17:37
/ 1
У "наркоп'яному" зіткненні вантажівки та легковика в Заріччі одна людина загинула, ще двоє травмовані – офіційно
11:47
У Заріччі Хустського району зіткнулися легковик і вантажівка, є постраждалі
10:47
У Тересві на Тячівщині під час спалювання сміття отримали сильні опіки двоє працівників підприємства
10:39
У Липовці Хустської громади вигорів покинутий будинок біля лісу
16:53
Між Стеблівкою та Сокирницею на Хустщині Chery Amulet на швидкості врізався в дерево на узбіччі
16:41
На пожежі дачі в ужгородських Горянах отримав опіки рук 35-річний господар
16:27
/ 22
З'явилося відео з салону Audi Q5 безпосередньо перед смертельною ДТП на Слов'янській набережній в Ужгороді
14:52
У пожежі в житловому будинку в Берегові загинуло 19 котів, ще 40 врятували
11:58
У Білках горіла надвірна споруда, будинок поруч врятували
11:52
На Рахівщині відшукали заблукалого туриста, що заблукав на Говерлі. Пошуки його друга тривають
10:58
/ 4
В Ужгороді опівночі група молодиків на Audi на швидкості влетіла в дерева: двоє загинули на місці, ще троє – в реанімації
17:36
У Синевирі цілу ніч шукали 10-річного хлопчика, що втік після сварки з матір'ю
12:32
У Ясіні вогонь з надвірної споруди перекинувся на сусідську дровітню
11:43
/ 3
У Рахові жінка хотіла прийняти ванну, а загорівся будинок
22:28
У Лазах Тячівської громади через пожежу в мансарді прибудованого гаража вигорів також дах будинку
11:19
/ 2
Житель Нижніх Воріт втопився, долаючи Латорицю вбрід до свого будинку
14:02
У Мукачеві на пожежі загинув чоловік
11:00
В Ужгороді на об'їзній горів Mercedes
10:51
У Виноградівській громаді горіли "будка" в циганському таборі Підвиноградова та надвірна споруда у Виноградові
» Всі новини