НА РАНЧО "ГУБЕРНАТОРА" ЗАКАРПАТТЯ МАСШТАБНА ПОЖЕЖА

На території ранчо-готелю "Золота гора", що належить родині гшолови Закарпатської ОДА Олександра Ледиди масштабна пожежа.

НА РАНЧО "ГУБЕРНАТОРА" ЗАКАРПАТТЯ МАСШТАБНА ПОЖЕЖА

За інформацією Закарпаття онлайн, згорів найдорожчий будиночок з числа розташованих на території. Це було бунгало "Апартаменти", добова вартість проживання в якому коштує 1600 гривень.

За інформацією Закарпаттят онлайн, йдеться про підпал.

Бунгало "Апартаменти" було комфортабельним бунгало покращеного планування з освітленою критою терасою, величезною спальнею з великим ліжком, вітальнею, розділеною на три частини: кухонні меблі з комплектом посуду, холодильник, бар- стійка; їдальня з обіднім столом; куточок відпочинку з каміном і диваном, де Ви зможете відпочити. У бунгало були кондиціонер, телефон, кабельне телебачення, міні-бар, ванна кімната з душовою кабіною.

24 січня 2014р.

Теги: Ледида, Золота гора

Коментарі

Довбуш 2014-01-26 / 13:48:14
Злочинну владу -геть.Це тільки початок -треба спалити все!!!! Молодці закарпатці !!! Злодіів на нари !!!

Юрко 2014-01-25 / 14:45:33
Треба гнати в шію всіх його ставленників ,що призначав за гроші та за землі,бо вони в лікарнях,в школах ,У Вишах,підтримують цих злодіїв

пппр 2014-01-25 / 11:54:36
Менше матеріальних збитків треба буде вилучати ранчо для погашення російського кредиту

свал 2014-01-25 / 11:52:12

Русин 2014-01-25 / 11:31:36
Сесе лиш ся начало! Я знаю наших люди. Буде горіти, ой буде і в Ужгороді і по районах. Людям простим ніщо тратити, а сисі МАЮТ!

Андрій 2014-01-25 / 10:07:30
До Радикала 2014-01-25 / 08:55:38
Нормальні люди виходять до народу коли бачать у вікно тисячу людей. А якщо не тупартію обрав, то варто це вже зрозуміти і зробити правильні висновки, а не з Варцабою закриватися у кабінеті.
-------------
100%
Це майже як прийом громадян! Просто зобов'язаний вийти!
Вони обіцяли почути кожного, а не чують мільйонів!

999 2014-01-25 / 09:39:35
Дуже справедливо!!!! Але не палити треба ,а передати дітям - сиротам або для відпочинку бідних пенсіонерів Бо цей будинок побудований за наші кошти,які від нас вкрадено І всеж - таки приємно,що люди починають прокидатися і не прогинатися перед чинушами

Oksi 2014-01-25 / 09:39:29
До Радикала:
Не можна бути хорошим хлопцем в гавняній партії. Потрібно мати чітку позицію "де ти і за кого"...

Івасик-Телесик 2014-01-25 / 09:37:37
А про "Апріорі" в центрі не забули?

ISTVAN 2014-01-25 / 09:36:19
СТРАХОВКУ ПОЛУЧИТ И НОВЫЙ ПОСТРОИТ

123 2014-01-25 / 09:08:21
А коли настане черга "Веранди" ващука?

До Радикала 2014-01-25 / 08:55:38
Нормальні люди виходять до народу коли бачать у вікно тисячу людей. А якщо не тупартію обрав, то варто це вже зрозуміти і зробити правильні висновки, а не з Варцабою закриватися у кабінеті.

Йоні Ковач 2014-01-25 / 08:53:49
все что нажито не померным трудом.бунгало 3 .квартиры 3. автомобили 3.куда смотрят правоохранительные органы

До Губернатора Путинского прислужника 2014-01-25 / 08:49:17
Конюшня горить... Конюх під прицілом... Ледиді варто приймати рішення, а то буде пізно. Включається пряма дія народовладдя і народного суду!

Радикал 2014-01-25 / 08:26:20
Ледида нормальна людина. Навіщо стільки бруду на нього? Просто не ту партію обрав..

Горянка 2014-01-25 / 00:29:39
Коротке замикання в мозгах може спричинити іскру. ОБЕРЕЖНО

Копча 2014-01-24 / 22:07:57
Як там менти пишуть - замкнула електропроводка. То ж сам винуватий.

диктатор 2014-01-24 / 22:05:04
о Боже!

влад 2014-01-24 / 22:03:59
за все рано чи пізно потрібно платити. Якби пан Ледида добре вчився у школі він би про це знав

справедливість 2014-01-24 / 22:03:27
Конюха на ферму .

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

11:29
По дорозі між Сімером і Ворочовом Перечинської громади згорів Mercedes, що їхав на ремонт (РОЗШИРЕНО)
11:01
У середу у Ясіні на Рахівщині горіла "дев'ятка", а у Ворочові на Ужгородщині – Mercedes
10:43
На пожежі в Нижніх Воротах на Мукачівщині отримала опіки власниця будинку
10:34
Уночі в Чопській міській лікарні вигоріла надвірна споруда
11:37
У Буштині, поки власники спали, загорілася надвірна споруда з 2 тоннами сіна
16:57
У Синевирі на Хустщині вигорів мансардний поверх дерев'яного будинку
10:58
На Ужгородщині бобри норами пошкодили дамбу Латориці
11:22
У Буштині вогонь з підпаленого сухостою ледь не перекинувся на житлові будинки
11:09
В Ужгороді через саморобну піч горіла споруда, пристосована під житло
10:48
У пожежі в літній кухні у Вишкові загинув 68-річний чоловік
11:08
Спалюючи сміття на кладовищі, ужгородець спалив розташовану поруч надвірну споруду з сіном
21:56
Неподалік села Карпати внаслідок ДТП перекинувся Mercedes Sprinter
11:52
/ 2
Біля Горінчова на Хустщині Skoda вилетіла в кювет і перекинулася. Водій загинув, пасажирка травмована
10:26
У Синевирській Поляні горіла дровітня, від вогню довелося рятувати два будинки поруч
11:17
У Руському Полі на Тячівщині гасили пожежу в надвірній споруді
10:56
В Ужгороді горіло в місці "щільної забудови" на Гранітній
15:47
/ 1
43-річний житель Рахова з необережності впав з моста у річку і загинув (РОЗШИРЕНО)
14:15
/ 1
На Закарпатті в Тисі виявили тіло 22-го потопельника-"ухилянта" – 33-річного харків’янина
12:36
/ 13
Закарпатський ОТЦК: "ухилянт-суїцидник" Хабаров лише незначно "подряпав" руки, подряпини на обличчі "симулював", а при ньому знайшли транквілізатор
11:22
У Рахові вночі на неділю чоловік впав у Тису і втопився
10:47
В Ужгороді горіла квартира багатоповерхівки
13:41
У Руській Мокрій на Тячівщині Ford злетів у річку, загинули водій та пасажир
11:36
У Текові Королівської громади врятували будинок, в якому загорівся дах
10:45
У Кричові Буштинської громади донька, випадково проходячи повз, врятувала свою 77-річну матір з пожежі
00:02
/ 1
У Неліпині Мукачівського району Volkswagen на швидкості проломив стіну і влетів у будинок
» Всі новини