Активіст, над яким знущався "Беркут", вже на Майдані

Нардеп від «Батьківщини» Андрій Парубій повідомив, що активіста, якого роздягли на морозі беркутівці і ВВшники, вже привезли в штаб Самооборони на Майдані.

"Зараз йому надають медичну допомогу, незабаром він вийде на брифінг", - написав Парубій на своїй сторінці у Фейсбук.

Як повідомляв УНІАН, ввечері 23 січня в інтернеті з'явилося відео, на якому бійці «Беркуту» фотографуються з роздягнений догола активістом.

Джерело «Вестей» серед харківських бійців МВС так прокоментував резонансний відеоролик:

"Цього п...а ми виловлювали два дні. Це один із найбільш влучних метальників. Він метав у нас коктейлі Молотова, і багато наших сильно постраждало. Ми його довго вичислювали і врешті-решт спіймали і роздягнули. Він у нас працював "сувеніром" для повчання іншим", - розповів "Вестям" джерело в лавах харківської міліції.

Нардеп Андрій Парубій повідомив, що хлопець, над яким знущаються на відео - доброволець з Четвертої козацької сотні. А звуть його Михайло Гаврилюк.

ДИВИТИСЯ ВСІМ. Він не скорився:

23 січня 2014р.

Теги: Майдан, Гаврилюк

Коментарі

Ksuha 2014-01-26 / 22:00:53
Справжній чоловік!!! Козак!!! Молодець! Такими потрібно пишатися!!!

ґанатолій 2014-01-26 / 00:29:52
такі люди ніколи не ламаються!
слава Україні і героям слава!

Анатолій 2014-01-26 / 00:28:05
Я пишаюся такою людиною!!
це справжній козак і справжній патріот України!
Героям слава!!!!!!!

Вали бандер 2014-01-25 / 15:33:41
Шкода... слабо "знущалися" над тим прибічником стада вандалів, котрі трощать все на своєму шляху... Ви, суки, знищили півкраїни своїм "відстоюванням гідності і свободи". Вам, БАНДИРАМ, є**бала треба розмазувати об ту бруківку котру ви знищили в Києві... Будьте ви прокляті всі дебіла Тягнижопа прибічники і сини йо***нутого фашиста корчинського... Здохніть сволота всі в один день!!!!!!!!!

Харцизянка 2014-01-25 / 12:00:23
Слава Героям!!! Михайло, я пишаюся тобою! Тебе не заламали ця наволоч у формі!!! Ти доказав, що зламати дух і волю козаків неможливо!!!
Я пишаюся чоловіками, які зараз на Майдані відстоюють нашу гідність та свободу. Які не хочуть бути безмовними рабами.
Я пишаюся тим, що в мені тече козацька кров!
Саме поводження цих, так званих захисників у формі, і показує, що нацистами та фашистами є вони!!!
ГЕТЬ нацистске стадо Януковича від влади!!!
Слава Україні! Героям Слава!
Слава Герою України Михайлу Гаврилюку!!!

юлія 2014-01-24 / 22:09:50
нацисти так у війну знущалися над полоненими!!! А мужність цього козака, смерть молодого хлопця- вірменина по крові, який цитував Шевченка та смерті тих патріотів, яких вже поховали не повинні бути марними!!Українців зламати не вдасться, тому що у нас справедливі і чесні серця, які борються за правду !!! З нами Бог, з нами віра, а це- найголовніше!

українка 2014-01-24 / 18:46:44
ЮЩЕНКО ДИВИСЯ ТО ТИ ТАК МАЄШ СТОЯТИ ГОЛИЙ НА СНІГУ ЧЕРЕЗ ТВОЄ БЕЗДАРНЕ КЕРІВНИЦТВО ПРИЙШОВ ЯНИК ДО ВЛАДИ БАНДУ ГЕТЬ!!!!!!!!

петро 2014-01-24 / 18:44:33
+

снайпер 2014-01-24 / 16:42:40
СЛАВА І ЧЕСТЬ ГЕРОЮ!НЕ СКОРИВСЬ !!!!!!!!!беркутському і ментовському "безприделу"

Марія 2014-01-24 / 15:41:06
Я подивилася і проплакала весь вечір. То як ми допустили такоє свинство. І ганьба мені і жаль.Люди добрі то хіба ми ( матирі) виховали таких сволочів.Не дай бог якщо то наші закарпатці бо зробили ганьбу нам усім.

Ліля 2014-01-24 / 12:12:56
так знущалися фашисти з єврєїв, в Україні почався геноцид нації

наталя 2014-01-24 / 11:38:57
За таке знущання відповідальність мають нести і вищі посадові особи, в т.ч. президент, який допустив свавілля цих підрозділів. Михайло - молодець, поведінка його врівноважена та адекватна. На його тлі - людиська у формі, яким ми платимо зарплатню, жалюгідні збоченці,раби з хворою психікою. Необхідна медична незалежна експертиза усіх беркутівців та міліціонерів. Резюме: після випадків убивств та побоїв активістів уже стало відомо, хто в Україні фашисти та нацисти.

влад 2014-01-24 / 11:22:00
Слава героям! Україні слава! А мусора ще будуть покарані. Ми не забудемо !

Закарпатець 2014-01-23 / 23:21:30
Якщо ці нелюди закарпатці то додому нехай не повертаються нам тахих безсовісних не треба ми християни, а це вийшло за межі всякої моралі,Ганьба.

Пуднебесний 2014-01-23 / 23:03:02
Уважно послухайте розмову дебілів-беркутят, Це наші закарпатські свині! Де Варцаба-на ПАЛЮ___СВИНІ-ПСОТА!!!

НОВИНИ: Різне

14:51
Правила підбору одягу для тривалих велопрогулянок
15:36
Гербіциди: основні типи, принцип дії та застосування в аграрній практиці
16:17
Холодильник Samsung No Frost — ідеальний варіант для кухні
22:13
Щоби "промивати мізки" угорцям, росіяни створили спеціальний сайт і Telegram-канал
20:18
Весілля мрії у Німеччині з агентством AlexShow
17:19
Чи можна використовувати паронітові прокладки для води
15:37
Покупка військового спорядження: важливі поради від експерта
10:43
Дизельний та бензиновий генератор: який обрати?
19:42
Гідравлічні насоси: їх види та основні характеристики
15:06
44 держави у Гаазі підтримали створення спецтрибуналу та використання заморожених активів рф
21:23
П'ять аргументів на користь купівлі планшета
20:55
Оновлені можливості: Що робить DJI Mavic 3T найкращим вибором
19:29
Як змінились ціни на будівельні матеріали?
17:13
Чим може бути корисний штучний інтелект PPC-шникам?
22:46
"Заповіт" Тараса Шевченка прозвучав в угорському парламенті
17:13
Переваги вертикальних пресів для макулатури
22:19
Пневматичний пістолет для спорту та тренувань
22:17
Чому виникає запалення нирок і які аналізи допоможуть діагностувати нефрит?
22:15
Чоловічі ремені: Різновид матеріалів, як правильно обирати
00:48
/ 2
У першому турі виборів президента Словаччини виграв прозахідний кандидат
20:59
Оптові продажі промислової фурнітури в Україні: виклики та можливості для бізнесу в 2024 році
21:21
Колористика меблів: дивани яких кольорів виглядають дорого?
22:58
/ 11
Військовий з "Азова" запропонував дозволити бойовим бригадам самим мобілізовувати "ухилянтів"
15:29
Найкращі місця для подорожі в Японію
23:02
/ 2
Макрон: У нас немає лімітів, ми будемо реагувати на поведінку росії
» Всі новини