Берегівський "Майдан" звернувся до Демократичної партії угорців України із закликом визначитись, з ким вони

У зверненні Берегівський "Майдан" зазначає, що "партнерські відносини ДПУУ з «Партією регіонів» свідчать про вибір партією курсу на авторитарний режим та приєднання України до євразійських кремлівських геополітичних проектів". А відтак, зауважує: "...в такому разі про цей вибір мають знати як ваші виборці та прихильники, так і широка громадськість, і європейські партнери".

​Звернення Берегівського міськрайонного осередку ВО «Майдан» до членів Демократичної партії угорців України

Шановні члени Демократичної партії угорців України!

Ви представляєте партію, яка презентує інтереси угорської общини, що проживає в Україні, насамперед, на Закарпатті та Берегівщині. І не просто партію, а таку, яка демократію вважає своїм пріоритетом, що й вказано в її назві. Та, на жаль, задекларовані в назві вашої партії пріоритети сьогодні на практиці не відповідають дійсності.

Керівник партії, Іштван Ференцович Гайдош, сьогодні є єдиним представником угорської общини в українському парламенті, куди він потрапив за списком Партії Регіонів, партії, яку ДПУУ визначила як партнерську. Але тільки без бажання бачити реальний стан речей можна не розгледіти очевидного: на даний час Партія Регіонів остаточно перетворилася з політичної партії в злочинне угрупування, яке узурпувало в неконституційний спосіб усю владу в країні. Через дії представників «Партії Регіонів» (надалі цю назву можна вживати лише в лапках) Україна знаходиться в стані найбільшої та найдраматичнішої суспільно-політичної кризи за весь період державної незалежності. Однак ті, хто довів країну до цього стану, не лише не зробили жодного кроку для  розв’язання кризи, але навпаки – посилюють процес перетворення демократичної держави, орієнтованої на інтеграцію з Європейським Союзом, на тоталітарний осередок нової євразійської псевдо-імперії  з центром в московському Кремлі. 

За період загострення політичної кризи Україна на очах її громадян звернула з євроінтеграційного курсу та стала на шлях зближення з авторитарними режимами Російської Федерації та її сателітів. На цьому тлі  відбулися численні криваві розправи над противниками режиму, розгорнулася системна кампанія індивідуального терору – із побиттями, підпалами машин та офісів, залякуванням та шантажем. 

16 січня 2014 року на очах у засобів масової інформації (а отже – громадян України та  спостерігачів за ситуацією в демократичних країнах світу) в незаконний спосіб відбулося прийняття бюджету, в якому головними статтями витрат стали видатки на посилення поліцейського режиму в країні. Водночас була блискавично, без жодного обговорення, прийнята низка законів, які повністю знищують всі демократичні надбання України, гарантовані Конституцією – свободу слова, свободу мирних зібрань, свободу пересування. В цьому процесі головну роль зіграли  депутати від фракції «Партії Регіонів», зокрема, й голова ДПУУ Іштван Гайдош.  

Окрім того, депутат Іштван Гайдош неодноразово виступав із промовами на мітингу в столичному Маріїнському парку, так званому «Антимайдані»,  перед аудиторією, яка складається із звезених в «добровільно-примусовий» спосіб бюджетних працівників, а також найнятого за гроші декласованого елементу та навіть представників кримінального світу. Виступав в компанії  найбільш одіозних депутатів «Партії регіонів», відомих своєю антиєвропейською риторикою. Відтак, Іштван Гайдош словом і ділом підтримав нинішню політику «Партії регіонів» на згортання свободи та демократії в Україні, та зміни державного курсу з демократичного європейського на авторитарний євразійській. На цьому тлі його заяви про начебто підтримку європейського курсу України є беззмістовними та нещирими. 

Вочевидь, партнерські відносини ДПУУ з «Партією регіонів» свідчать про вибір партією курсу на авторитарний режим та приєднання України до євразійських кремлівських геополітичних проектів. Це ваше право, але в такому разі про ваш вибір мають знати як ваші виборці та прихильники, так і широка громадськість, і європейські партнери. Ми, представники Берегівського міськрайонного осередку ВО «Майдан», звертаємось до представників Демократичної партії угорців України із закликом публічно визначитись, який курс підтримує ваша партія і ваш лідер.

18 січня 2014р.

Теги: Майдан, звернувся, ДППУ, заклик

Коментарі

Peter 2014-01-18 / 22:38:41
Dr. Mal'tus! :) Uhorska TB. Tam kozhniy den'... A de Pershij Nacionalniy? 5 kanal? itd... :)

2348 2014-01-18 / 17:25:38
До чого тут "Свобода", коли відбирають особисту свободу - як вам, угорцям, так і нам, свободівцям.

Др. Мальтус 2014-01-18 / 17:05:05
Peter, та де ж вони, ці угорці, що з нами?
Ну бувально два-три в реалі.
Усі інші або щиро за Гайдоша (і вже забули, як він за гроші Берегівщину "преміксами" труїв), або відморожуються аргументами "Я поруч зі Свободою на кілометр стояти не буду", або взагалі кажуть - "Це не наша справа, це ваші українські розборки".

Особливо прикро за угорських студентів. ЄС дає великі гроші на їхній інститут, а вони абсолютно байдужі і до самого Євросоюзу, і до побитих братів-студентів (зазвичай студенти вболівають навіть за заокеанських побратимів, якщо тих б"ють), і до всього "бєзпрєдєлу" в якому вони живуть так само, як і українці - без доріг, без медицини, без прав.

Не подобається "Свобода" - то вийдіть хоч раз на Корзо самі, висловіть свою думку. Не виходять...

911 2014-01-18 / 17:04:28
Підтримуємо!

PETER 2014-01-18 / 16:13:29
Eti ne uhorci... Ne pereputajtye! Uhorci za ES i znami!! Eti provladnie ZEKI!!!

НОВИНИ: Політика

22:05
Фестиваль "Срібний Татош" цьогоріч скасували
14:26
/ 1
Сивохо звільнили з РНБО
14:12
/ 2
Зеленський і Орбан зустрінуться особисто попри пандемію - МЗС
13:37
/ 3
В Ужгороді встановили спеціальні станції для прибирання за собаками
00:57
На 22.00 неділі в Україні 475 випадків коронавірусу, 10 летальних – МОЗ
23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 13
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5
Офіційний Будапешт і його сателіти на Закарпатті не прокоментували вирок польским екстремістам за підпал офісу ТУКЗ в Ужгороді
01:41
/ 1
Громадян України в Угорщині "в цей особливий період" не будуть штрафувати за протерміновані документи – Сійярто
01:13
/ 2
Сійярто: "Є надія, що в рамках української адмінреформи створять район з центром у Берегові"
11:19
/ 6
Угорський президент позбавив громадянства 8-ох закарпатців
19:57
/ 11
Президент звільнив голову Воловецької РДА Рогову, що лобіювала ВЕС на Боржаві
17:56
На час карантину місцеві ради на Закарпатті запроваджують засідання у режимі онлайн
14:21
В Україні 97 випадків захворювання на коронавірус
13:55
/ 3
У Мукачеві для медичних працівників запустили спецрейси
17:31
/ 2
У Польщі засудили паліїв офісу Товариства угорської культури
01:45
/ 49
У Чомі на Берегівщині КМКС висадив 100 дубів ностальгії за Великою Угорщиною і втратою нею Закарпаття
14:20
/ 4
Аваков анонсував жорсткіші обмеження, наполягає на "повному карантині"
00:04
/ 10
Ректор Закарпатського угорського інституту Ілдика Орос склала повноваження керівника вишу
19:48
/ 5
Закарпатський нардеп від "Слуги народу" Кривошєєв самоізолювався через контакт із хворим на короновірус нардепом
16:59
/ 9
В Ужгороді ветерани і добровольці попередили владу з приводу капітуляції
00:19
/ 11
У Берегові КМКС створив організацію для захисту фермерів-угорців в умовах земельної реформи
19:56
/ 8
Мер Берегова Бабяк орендує сам у себе елітний джип (ДОКУМЕНТ)
00:28
Спостерігачі ОБСЄ в ОДА з'ясовували ситуацію на Закарпатті
13:54
/ 9
Сійярто летить до Лаврова напередодні українсько-угорських переговорів щодо НАТО
» Всі новини