В Ужгороді міліціонери вмовили пенсіонера не стрибати з даху через сварку з дружиною

В Ужгороді міліціонерам вдалось врятувати пенсіонера, який вирішив накласти на себе руки. Правоохоронцям знадобився деякий час на перемовини, щоб вмовити чоловіка не зводити рахунки з життям.

Вчора надвечір до чергової частини Ужгородського міськвідділу міліції по спецлінії «102» надійшло повідомлення від місцевого мешканця про те, що його сусід намагається стрибнути вниз з балкону квартири розташованої на п’ятому поверсі одної з п’ятиповерхівок міста.

На місце події відразу прибули керівництво та слідчо-оперативна група Ужгородської міліції. Помітивши правоохоронців чоловік закричав щоб вони не наближались, інакше він стрибне до низу… Оцінивши небезпеку ситуації, міліціонери вступили з самогубцею у переговори. За деякий час міліціонерам вдалося переконати незнайомця, аби той не робив біди.

Як з’ясувалось, літній чоловік хотів заподіяти собі смерть – через непорозуміння з дружиною. Посварившись чоловік вийшов на балкон, та намагався стрибнути до низу.

Після довгих переговорів правоохоронці разом з рятувальниками передали потенційного самогубця до рук медиків.

Дана подія зареєстрована в Журналі єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події Ужгородського міськвідділу міліції. Наразі працівниками міськвідділу по даному факту проводиться перевірка.

Діана Дорогій, Ужгородський МВ УМВС

18 січня 2014р.

Теги: міліціонери, пенсіонер, дах

НОВИНИ: Кримінал

13:24
/ 7
Ужгородського депутата підозрюють у незаконному заробітку на міському сміттєзвалищі Фото новина
14:13
/ 2
На Закарпатті викрили масштабну аферу з банкоматами на майже 2 млн грн Фото новина
15:00
Двоє наркоторговців із Закарпаття постануть перед судом Фото новина
10:41
/ 11
На Закарпатті селищного голову підозрюють у переплаті понад 355 тис. грн під час закупівлі електроенергії Фото новина
16:06
На Закарпатті судитимуть підприємця за продаж авто, ввезених як гуманітарна допомога Фото новина
13:44
На Мукачівщині затримали 22-річного чоловіка за збут наркотиків Фото новина
13:25
У Рахові затримали чоловіка за фейкове замінування банку Фото новина
10:03
/ 2
26-річну жінку підозрюють у вбивстві військового в Ужгороді на замовлення з рф Фото новина
18:01
Ексдиректора аеропорту Ужгород судитимуть за службову недбалість Фото новина
16:27
/ 10
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика судитимуть за приховування активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
13:25
/ 1
У Мукачеві чоловіка засудили до 9 років за смертельне побиття колишньої дружини Фото новина
10:15
/ 1
Російські спецслужби могли вплинути на підлітка, який стріляв у школі на Ужгородщині Фото новина
09:57
На Закарпатті затримали організатора каналу незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
18:28
/ 10
Під час обшуків у посадовця ВЛК на Закарпатті вилучили понад 11 млн грн Фото новина
10:29
/ 1
На Закарпатті викрили схему незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
17:08
/ 14
У Берегові ДБР проводить обшуки у керівника ВЛК якого підозрюють у продажі висновків комісії Фото новина
17:50
Суд обрав запобіжний захід підлітку, який відкрив стрілянину в школі на Закарпатті Фото новина
11:00
На Закарпатті підлітку повідомили про підозру за стрілянину у школі Фото новина
15:19
/ 2
На кордоні затримали громадянку Словаччини, яка вивозила українок у сексуальне рабство Фото новина
00:36
/ 1
Cтрілянину підлітка з пістолета в ліцеї Чопа розслідують як терористичний акт Фото новина
18:29
На Закарпатті судитимуть 15-річного водія, який спричинив смертельну ДТП Фото новина
15:44
/ 3
Жителю Берегова, який викрав жінку з дитиною і стріляв у поліцейських, загрожує довічне ув’язнення Фото новина
17:51
/ 1
Водій, який спричинив смертельну ДТП на Закарпатті, отримав 5 років тюрми
16:31
На Закарпатті повідомили про підозру чоловіку, який викрав жінку з дитиною та відкрив вогонь по поліцейських
13:09
В Ужгороді чоловіка засудили до 13 років за жорстоке вбивство Фото новина
» Всі новини