Закарпаття: Про дотримання вимог природоохоронного законодавства в першому півріччі 2007 року

В ході державного контролю за дотриманням вимог природоохоронного законо-давства в 1-му півріччі 2007 року державною екологічною інспекцією в Закарпатській області проведено 109671 перевірку, в тому числі 1552 об'єкти та 108119 транспортних засобів. За порушення вимог природоохоронного законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 1750 посадових осіб та громадян на загальну суму штрафів 79,332 тис. грн., з яких стягнуто 71,716 тис. грн., що складає 90,4%. В порівнянні з аналогічним періодом 2006 року ці показники зросли на 77%.

З метою відшкодування збитків, заподіяних державі внаслідок порушення вимог природоохоронного законодавства, 32-м суб’єктам господарювання нараховані та пред’явлені позови за екологічні збитки на загальну суму 1221,956 тис. грн. (в. т.ч. КП “Мукачівтепло” на суму – 907,945 тис. грн. за порушення ст.11 Закону України “Про охорону атмосферного повітря”, ДП “Великоберезнянське ЛГ” на суму – 116 тис. грн. за порушення правил відпуску деревини на пні, порушення ст. 4 Закону України “Про мораторій на проведення суцільних рубок...” та сані-тарних правил в лісах ).

Для вжиття відповідних заходів та притягнення до відповідальності винних осіб держінспекцією у І півріччі 2007 року до правоохоронних органів було передано 14 матеріалів.

Для припинення негативного впливу на довкілля при здійсненні виробничої ді-яльності у 22 випадках з прийняттям відповідних рішень обмежувалася та призупи-нялися діяльність суб'єктів господарювання до усунення ними недоліків, серед них: цех з виробництва струганого шпону ТОВ “Алеф”в м. Свалява, цех з виробництва брикетів з тирси ТОВ “Опус Унія Карпати” у с. Нижні Ворота Воловецького ра-йону, деревообробний цех ПП Галас В.І. в с. В. Лучки Мукачівського району, ав-тозаправної станції в м. Берегово, об’єкту по наданню послуг з миття автотранс-порту ПП Ковач Ю.Ю. у м. Рахів та ін.

З метою підвищення рівня екологічних знань серед населення, залучення громад-ськості до проблем контролю за дотриманням природоохоронного законодавства, виховання в підростаючого покоління екологічної свідомості та бережливого ста-влення до природи державною екологічною інспекцією в Закарпатській області організовано еколого-просвітницьку екскурсію Закарпаттям для дітей табору від-починку юних інспекторів, прийнято участь в обласному зборі переможців конку-рсу “Юннат-ерудит 2006”, проведено зустрічі зі студентами біологічного та хімі-чного факультетів УжНУ. Інспекція виступила співрганізатором міжнародної на-укової конференції “Церква і навколишнє середовище: європейський досвід та українські перспективи”, що вперше проходила на теренах України. Крім того, систематично здійснюється анонсування заходів, що проводяться, готуються ма-теріали про діяльність Інспекції та проблеми довкілля області і доводяться до гро-мадськості через телебачення, місцеві друковані та електронні засоби масової ін-формації та сайт Мінприроди.
Державна екологічна інспекція в Закарпатській області
10 серпня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

12:17
Через байдужість матері на Закарпатті померла дитина
10:24
У Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Максимом-Олегом Порохнавцем Фото новина
09:01
Патрульні Мукачевого викрили водія під наркотиками та без прав Фото новина
18:15
/ 1
Прикордонники врятували від переохолодження ухилянта, який тікав до Румунії Фото новина
17:19
/ 3
На Закарпатті офіцер вимагав $10 тис. за переведення солдата в тил Фото новина
15:50
На Берегівщині рятувальники ліквідували пожежу в житловому будинку Фото новина
14:39
Ветерани Закарпаття відвідали історичні пам’ятки в межах реабілітаційної програми Фото новина
13:18
Американський турист і мешканка Кременчука заблукали під час спуску з Говерли Фото новина
12:33
На Закарпатті засудили диверсанта, який підпалював об’єкти інфраструктури Фото новина
11:31
В Ужгороді патрульні оперативно супроводили автомобіль із вагітною жінкою до лікарні Фото новина
09:49
У Королеві на Берегівщині попрощаються із полеглим на війні з рф воїном Ярославом Гелетеєм Фото новина
08:52
У Мукачеві стартує Відкритий чемпіонат міста з шахів
18:07
На Свалявщині судитимуть дніпрянина, який збував метамфетамін Фото новина
16:48
У Мукачеві попрощалися з полеглим воїном Олегом Полешкіним Фото новина
15:51
На Мукачівщині стався вибух газу — постраждав літній чоловік
14:22
У Виноградові попрощалися з полеглим на війні з рф Героєм — Миколою Гусаром Фото новина
13:30
/ 1
На Хустщині батько смертельно поранив сина під час конфлікту Фото новина
12:23
У Мукачеві згоріла двокімнатна квартира Фото новина
09:56
У Мукачеві триває мистецький пленер за участі 10 закарпатських художників Фото новина
09:04
Будівельники в Ужгороді натрапили на снаряд Другої світової війни Фото новина
22:07
/ 7
Верховна Рада планує розглянути скандальну правку щодо вітряків у горах
18:49
Мандрівка до Скакала: ще один день відкриттів серед лісів і водоспадів Карпат Фото новина
18:06
У Мукачеві судитимуть двох юнаків, які відібрали у переселенки всі її заощадження Фото новина
16:53
У Мукачеві попрощаються з Героєм Олегом Полешкіним Фото новина
15:58
Закарпатські прикордонники затримали «рибалку», який намагався незаконно перейти кордон Фото новина
» Всі новини