Мер Ужгорода "наїхав" на "Закарпатгаз"

Причиною для різкої критики з боку міського голови Віктора Погорєлова на адресу облгазу стало розриття кількох вулиць міста через нещодавну аварію і відсутність належного повідомлення ужгородців про виникнення аварійної ситуації і пов'язане з нею екстрене відключення газу.

Мер Ужгорода "наїхав" на "Закарпатгаз"

Як повідомив сьогодні під час засідання виконавчого комітету міський голова Віктор Погорєлов, розриття, до яких вдався «Закарпатгаз» минулої неділі для ліквідації аварії, робилось без аварійного ордеру. Більше того, обурився мер, попередньо установа повідомила про проведення планових ремонтних робіт, хоч насправді мала місце саме аварія у мережі.

Про виникнення аварійної ситуації, зазначив Віктор Погорєлов, до всього ще й не була вчасно повідомлена міська оперативно-аварійна служба. Яка, своєю чергою, не змогла оперативно довести до відома мешканців, які через аварію залишились без газопостачання, інформацію про вимушене перекриття газу. 

«Близько доби 370 будинків, в тому числі, багатоквартирних, були відключені від газу. Доба – це серйозно, але люди не були належно до цього підготовлені. Чому відключення газу відбувалось без інформування населення, а розриття вулиць – без аварійного дозволу? Я розумію, що це вибухонебезпечна ситуація, але ж є всі контакти, є можливість оперативно скоординувати роботу, зв’язуватись і вирішувати ситуацію. Газовики цього не зробили, відтак, населення не було вчасно повідомлене про проблему», – повідомив Віктор Погорєлов.

А заразом – дорікнув «Закарпатгазу» за інертність у питанні модернізації мереж і систем газопостачання в місті, через що аварії трапляються значно частіше, аніж це може бути. За словами Віктора Погорєлова, обленерго за останні роки спромоглось на інвестиції в модернізацію системи освітлення Ужгорода на суму близько 80 мільйонів гривень.

«Системи ж облгазу, які існують вже понад пів століття, зношені: часто-густо не працюють «задвижки», труби діряві… Як тільки в систему подається трохи більший тиск газу, одразу з’являються витоки, а це ще більш небезпечно, ніж у водників чи енергетиків», – зазначив міський голова Ужгорода.

Тетяна Кашуба, Закарпаття онлайн

15 січня 2014р.

Теги: Закарпатгаз, мер, газ

Коментарі

12345 15.01.2014 / 21:34:40
Мер наїхав на Закарпатгаз!!!! за що за те що ті виконують свою роботу??? Шанвний мер наїдьте на комунальників які взагалі не виконують свою роботу Ужгород велика помийна яма Ви його довели до цього ганьба просто,на мою думку Ви зводете рахунки з облгазом!!!

ПБСГУ 15.01.2014 / 21:22:06
Стаття дуже цікава і пронизлива.
Пан мер навели дуже великий порядок з освітленням европейського міста, а саме в районі готелю "Європа" (де він і проживає).
Щодо газовиків - вони зробили все правильно локалізація та ліквідація витоку. Брали вони ордери чи не брали все це нічого не змінить. Наскільки відомо аварія сталася у вихіний день. Хто буде чекати представника муніципалки щоб той виписав аварійний ордер, який самі працівники міськради незнають хто його в першу чергу повинен підписати (мер чи купа його заступникців, хто візьме на себе відповідальність у разі чого... Пригадаймо Анкудінова-Руська).
"...до всього ще й не була вчасно повідомлена міська оперативно-аварійна служба. Яка, своєю чергою, не змогла оперативно довести до відома мешканців ..." - це не служба, а один пенсіонер який не може відповісти на просте питання Чому в такомуто районі міста немає світла? або знімають слухавку і не можливо дозвонитися.
На цьому про великого мера комунальщика все бо немає про кого вести розмову і шкода нервів.
А газовикам велике спасибі.

мішико 15.01.2014 / 15:22:43
блін, яка модернізація системи освітлення Ужгорода? про що йде мова? центральні вулиці? пройдіться ввечері мікрорайонами, вулицями, де реально мешкають люди і на помацки після роботи йдуть до своїх осель - по болоту, через воду, перестрибуючи ями або маневруючи бо камінчиках через відсутність нормального покриття на тротуарах!!!! ганьба, жах, що коїться у місті з тротуарами. шановний пане мер, скажіть це нормально коли мешканці будинків, замінюючи у себе вдома вікна виносять старі підвіконня і кладуть їх тротуари де найбільші лужі під час дощів??? це нормально коли стару плитку збивають вдома, трощать її і засипають ями на дорогах??? я мовчу про дороги. Я 21 рік живу на чорновола - жодного разу не ремонтували тротуари, він просто відсутній подекуди.... відсутність бордюрів, місць для паркування для машин під будинками. автовласники змушені паркуватися на залишках зелених зон або тих же тротуарів!!! це нормально у "європейському місті" як ви любите називати ужгород. ви європейський мер? ви господарник?

ужгородець 15.01.2014 / 15:14:44
Позиція мера заслуговує високої оцінки,адже таке ставлення ПАТ"Закарпатгаз" до населення просто не припустиме,свічить про повне ігнорування вимог захисту населення при надзвичайних ситуаціях.Слава Блгу,що все обійшлось!

Дені 15.01.2014 / 14:49:05
Витоки газу є завжди просто з підвищенням тиску до нормативного збільшуються і витоки газу тобто втрати.

НОВИНИ: Соціо

16:37
На війні з РФ поліг захисник із Виноградова Сергій Калмиков
15:37
На Закарпатті за тиждень зафіксували 646 випадків перевищення швидкості
13:23
У Мукачеві розподілили понад 3,5 млн грн на допомогу військовим, родинам та хворим
12:17
В Ужгороді завтра попрощаються із захисником Дмитром Павличем Фото новина
16:51
/ 2
ВККС внесла до ВРП рекомендації про призначення 10 переможців конкурсу на посади в Закарпатському апеляційному суді
14:58
/ 1
У Мукачеві засудили підлітків, які жорстоко напали й зґвалтували жінку Фото новина
12:20
/ 1
Туристи принесли Закарпаттю понад 30 млн грн за рік Фото новина
11:24
У Рахові підтвердили загибель 26‑річного захисника Мирослава Гощука Фото новина
09:07
Прогнозований графік погодинних відключень електроенергії на Закарпатті 9 грудня
16:09
/ 2
Відомому співаку Степану Гізі ампутували ногу
13:46
/ 2
Прикордонник "Матадор": "Я не міг загинути, коли мене чекала така дівчина" Фото новина
12:41
В Ужгороді попрощаються з Героєм з Херсону Дмитром Баніним Фото новина
10:14
В Ужгороді вкотре провели акцію підтримки полонених та зниклих безвісти Фото новина
09:02
Графік відключень електроенергії на Закарпатті на 8 грудня
16:34
Підтвердили загибель 33-річного військового із Дешковиці на Хустщині Василя Мікеша Фото новина
12:33
/ 1
У Буштині відкрили стели на честь воїнів Мукачівського прикордонного загону Фото новина
08:47
На Закарпатті оприлюднили графік вимкнень електроенергії на 7 грудня
18:57
/ 3
На Закарпатті запустили процес забудови вітряками гори Гострої - частини Смарагдової мережі
15:27
Військові, ветерани та волонтери отримали державні нагороди до Дня ЗСУ Фото новина
13:26
/ 4
В Ужгороді патрульний надав домедичну допомогу чоловікові після бійки
09:15
Нічний удар по залізниці спричинив масові затримки поїздів на Закарпаття
18:14
До Мукачева прибув черговий евакуаційний поїзд із Дніпропетровщини Фото новина
17:23
У Мукачеві проведуть в останню путь полеглого захисника Володимира Луканинця Фото новина
12:03
/ 1
На війні з рф поліг захисник із Виноградова Андрій Кириченко
11:11
У Чехії розшукують 22-річну закарпатку Фото новина
» Всі новини