Затриманому на хабарі в 5 тис дол чиновникові Міндоходів "світить" до 10 років з конфіскацією

Затриманому при одержанні 5 тис. дол. США чиновнику оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення

Затриманому на хабарі в 5 тис дол чиновникові Міндоходів "світить" до 10 років з конфіскацією

Сьогодні, 14 січня прокуратурою Закарпатської області оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди) заступнику начальника одного з управлінь Головного управління міністерства доходів і зборів у Закарпатській області.

36-річний посадовець вимагав та отримав від ужгородського підприємця 5 тисяч доларів США за одержання ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та подальше сприяння у здійсненні підприємницької діяльності.

Першу частину неправомірної вигоди - тисячу доларів - чиновник отримав завчасно. А при передачі другої частини - 4 тисяч доларів, був затриманий на місці вчинення кримінального правопорушення співробітниками прокуратури області, УБОЗ УМВС та УВБ ГУ Міндоходів в Закарпатській області біля одного з ужгородських кафе.

Посадовця затримано у порядку ст. 208 КПК України та поміщено в ізолятор тимчасового тримання.

Досудове розслідування даного кримінального правопорушення здійснюється прокуратурою Закарпатської області.

Довідка

ч.4 ст. 368 КК України - прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою у великому розмірі або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане з вимаганням неправомірної вигоди, - карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі спеціальною конфіскацією та з конфіскацією майна.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

14 січня 2014р.

Теги: хабар, Міндоходів

Коментарі

Коваль 16.01.2014 / 19:54:12
Хороша людина, але система є система!

Українець 16.01.2014 / 09:18:16
Студенту.
Ви такий "наівний" хлопець :-)
Там всі знають табличку ділення. Нижчі чинуші віддать відсотки вищим. а ті по цепочці в Київ. Там люди, які мають совість не працюють, або працюють не на "хлібних" участках. А саме страшне - про це всі силові структури знають. Але в тих структурах така ж система.

студент 15.01.2014 / 09:30:14
Ганьба таким держслужбовцям-ненажерам та їх керівникам.Цей хабарник мабуть не встиг поділитися з керівником,тому і засвітився!

Вася 15.01.2014 / 01:45:19
Они все кажуть ош світить дуже много, аби побільше взятки получити, а потом відпустити на условку.

Треба їх вішати на фонарях біля податкової, тоді буде справжнє покращення.

Лео 14.01.2014 / 20:51:08
Це вже другий безпрецендентний випадок у обласній налоговій. Нещодавно ці покидьки погорожували мені підприємцю закрити бізнес та в кайданах притягнути в податкову для проведення перевірки. За розглядом моєї скарги один податківець звільнений, але інші двоє лишились безнаказанними.

НОВИНИ: Кримінал

15:10
/ 6
У центрі пластичної хірургії на Закарпатті викрили ухилення від сплати понад 100 млн грн податків Фото новина
13:34
/ 3
В Ужгороді викрили схему продажу «бронювання» для ухилянтів Фото новина
09:53
/ 1
На Закарпатті уролога викрили на продажі фіктивних діагнозів для відстрочки від призову Фото новина
13:08
/ 1
В Ужгороді чоловік побив і пограбував перехожого Фото новина
11:56
На Закарпатті чоловіку дали 10 років тюрми за спробу продати немовля за кордон Фото новина
15:45
/ 14
На Закарпатті викрили схему фіктивного працевлаштування для бронювання від мобілізації Фото новина
12:23
На Закарпатті взяли під варту чоловіка, якого підозрюють у зґвалтуванні 11-річної онуки Фото новина
11:06
/ 3
На Закарпатті зупинили спробу втечі до Румунії через «зелений кордон» Фото новина
15:58
/ 5
На Закарпатті посадовицю інституту НААН підозрюють у розтраті майже 680 тисяч грн Фото новина
10:13
/ 6
На Закарпатті розслідують загибель чоловіка від пострілу лісника
18:21
/ 3
В Ужгороді п’яний водій збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
14:19
В Ужгороді затримали нетверезого водія Фото новина
12:24
В Ужгороді чоловік відкрив стрільбу по знайомому з пневматичної рушниці Фото новина
18:53
/ 1
На Закарпатті затримали трьох переправників ухилянтів через кордон зі Словаччиною Фото новина
14:30
На Закарпатті затримали чоловіка за спробу підкупу прикордонника Фото новина
13:33
/ 3
Біля гуртожитків в Ужгороді двоє чоловіків напали та пограбували перехожого Фото новина
12:46
У Тячеві нетверезий чоловік викрав авто і одразу потрапив у руки поліції Фото новина
18:04
/ 7
Ексмитника із Закарпаття ув’язнили за ввезення електроніки на 87 млн грн через «зелений коридор» Фото новина
16:14
/ 3
На Закарпатті викрили два канали незаконного переправлення чоловіків до Румунії Фото новина
17:51
/ 2
Суд зобов’язав Ужанський нацпарк відшкодувати понад 2,6 млн грн збитків через незаконну вирубку
11:55
/ 4
В Ужгороді затримали екоінспектора за 80 тис. грн хабаря за працевлаштування Фото новина
15:52
/ 1
У Тячеві судитимуть трьох нападників на ветерана Фото новина
13:30
На Закарпатті судитимуть 17-річну водійку за смертельну аварію з дитиною Фото новина
16:15
/ 4
На Закарпатті затримали військовослужбовця, який організував схему втечі за кордон Фото новина
13:10
/ 1
На Мукачівщині сільського голову підозрюють у системних «відкатах»
» Всі новини