У Мукачеві 8-річного хлопчика госпіталізували з діагнозом "алкогольне отруєння" (ОНОВЛЕНО)

Його знайшли під під’їздом і непритомного відвезли до лікарні. Родичі переконані: малому спиртне запропонували сторонні чоловіки. Сусіди кажуть: мама-одиначка сама зазирає у пляшку. А медики стверджують: з огляду на показники дитина не вперше перехилила чарчину.

У Мукачеві 8-річного хлопчика госпіталізували з діагнозом "алкогольне отруєння" (ОНОВЛЕНО)О 9-й вечора до реанімації дитячої лікарні привезли невідомого 8-річного хлопчика. Від малого тхнуло алкоголем й цигарками. Коли дитину привели до тями, Артем розповів, що якісь невідомі чоловіки запропонували випити.

Галина Томищ, лікар-реаніматолог: «Здивувало те, що дитина не відмовлялася, випив самогонки, запив пивом і закурив сигарету. Ще можна зрозуміти, коли дитину можна насильно заставити щось випити, але закурити сигарети неможливо заставити. Дитина видно зростала в таких умовах».

З дитиною поспілкуватися рідні не дозволили. Бабуся запевняє, що хлопець росте в нормальних умовах.

Ніна Олександрівна, бабуся: «Он вообще-то хороший мальчик, развитой. Сейчас вот сидит в компьютер играет. У него и компьютер, у него все есть, все, все».

Сусіди кажуть протилежне. Артем виховується в жахливих умовах. Мама - алкоголік, ніде не працює. В минулому році її засудили, бо примушувала дитину жебракувати. Хлопець покинутий напризволяще. Навіть бабуся не може допомогти.

Василина Миколаївна, голова будинкового комітету: «Слухайте мене: там такі скандали. Ми даже визиваємо наряд міліції на її дочку. Вона не працює, живе за рахунок бабусиних грошей».

Будинковий комітет має намір звернутися до чиновників, аби ті позбавили маму батьківських прав й віддали Артема навчатися до інтернату. У відділі у справах неповнолітніх кажуть: незабаром опікунський комітет розглядатиме це питання. Щоправда, процедура - тривала й складна.

Тим часом лікарі попереджають: алкоголь - це отрута для дитини. У юному віці від 50 грамів горілки можна померти.

Марія Головчак, завідувачка педіатричних дільниць Мукачевого: «Незріла ще зовсім нервова система у діток, розумієте. І це все може дати негативні наслідки і для здоров’я, і для життя дитинки».

Медики кажуть: статистика не втішна. З кожним роком все більше до лікарні потрапляє дітей у стані алкогольного сп’яніння. В минулому році таких було 15.
Марина Коваль, Юрій Ковальов,НТН, Мукачево.нет
10 серпня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

14:06
На Рахівщині 24-річний киянин зірвався зі скелі Фото новина
15:23
На Хустщині через ймовірне коротке замикання бойлера сталася пожежа Фото новина
09:10
На Тячівщині алабай напав на 9-річного хлопчика
17:21
/ 1
На Рахівщині у ДТП постраждали п’ятеро людей, серед них двоє дітей
13:22
В Ужгороді 7-річний хлопчик потрапив до лікарні після вживання електронної сигарети та енергетиків
11:18
На Закарпатті у ДТП загинув 15-річний мотоцикліст Фото новина
10:13
Закарпаття оговтується після потужної стихії, яка пронеслася регіоном напередодні Фото новина
09:02
/ 1
Ураганний вітер і град наробили лиха на Берегівщині Фото новина
09:04
/ 1
На Тячівщині 36-річна жінка впала з балкона третього поверху
09:23
/ 3
На Берегівщині кінь травмував чоловіка Фото новина
09:34
/ 1
В Ужгороді затримали озброєного чоловіка, який стріляв у Шахтинському лісі Фото новина
15:05
На Закарпатті 17-річного хлопця поранили з травматичної зброї
12:15
/ 2
64-річний водій врізався в огорожу на Тячівщині Фото новина
11:05
/ 3
На Закарпатті півторарічна дитина випадково випила бензин
18:03
/ 1
У Берегові немовля отримало хімічну травму очей через конфлікт дорослих
16:51
/ 2
У Карпатах рятувальники евакуювали травмованого туриста Фото новина
11:43
У Берегові другу добу гасять масштабну пожежу на сміттєзвалищі Фото новина
10:58
На Хустщині 16-річна дівчина отримала електротравму під час косіння трави
09:49
У Тячеві врятували 92-річну жінку Фото новина
09:12
/ 1
На Закарпатті чоловіка госпіталізували після укусу отруйної змії Фото новина
18:15
На Закарпатті власник обгорів, рятуючи від вогню свій автомобіль Фото новина
13:15
На Берегівщині медики екстреної допомоги прийняли пологи вдома Фото новина
20:48
/ 1
На Берегівщині 3-річна дівчинка впала у 2,5-метровий колодязь – дитину врятували після утоплення
17:43
/ 1
На Закарпатті медики врятували пацієнта з важким ускладненням цукрового діабету
13:59
/ 3
На Хустщині 21-річний мотоцикліст загинув, врізавшись в електроопору Фото новина
» Всі новини