У переддень Різдва на Закарпатті затримали нелегалів із Сирії, Іраку та Чечні

Так, прикордонники відділу «Саловка» Чопського загону за допомогою переносного тепловізора помітили рух групи невідомих осіб в бік Державного кордону. Для пошуку людей до ймовірного місця їх знаходження, оперативно вибула групу реагування із службовою собакою.

За лічені хвилини, на відстані 40 метрів до Державного рубежу, прикордонники виявили групу з восьми осіб. Троє чоловіків, жінка та четверо дітей підлітків у темну пору доби намагалися порушити кордон за допомогою гумового човна, який прихопили із собою. Як згодом з’ясувалося у мандрівників були відсутні документи, а правоохоронцям вони зізналися, що є громадянами Сирії.

Днем раніше, прикордонники відділу «Ужгород» також затримали трьох незаконних мігрантів, проте цього разу ними виявилися громадяни Іраку.

Ще двох чоловіків, громадян Російської Федерації, вихідців Чечні затримали прикордонники відділу «Великий Березний». Під час проведення фільтраційних заходів встановлено, що усі затримані мали  на меті намір незаконно перетнути державний кордон з України до країн Європейського Союзу в обхід міжнародних пунктів пропуску.

Попередня правова кваліфікація передбачена ст.202 та ч.2 ст.204-1 КУпАП. Згодом затриманих громадян доставлено до пункту тимчасового тримання Чопського прикордонного загону.

06 січня 2014р.

Теги: нелегал, Сирія, Ірак, Чечня

Коментарі

-------- 07.01.2014 / 06:43:26
Майже суддя Машкаринець Мішо і дале з своїми оборотнями чорноту толкає

прага 07.01.2014 / 06:39:41
Михи Ткачика товар упал

НОВИНИ: Кримінал

18:00
/ 2
Посадовця сільради на Ужгородщині підозрюють у земельній афері на 9 млн Фото новина
16:03
/ 5
На Ужгородщині підрядника підозрюють у розкраданні 2,2 млн грн під час ремонту школи Фото новина
15:55
/ 9
На Закарпатті викрили схему фіктивного шлюбу для незаконного виїзду військовозобов’язаного за кордон Фото новина
12:32
/ 16
На Закарпатті викрили схему розкрадання 9,5 млн грн на фіктивних медичних послугах Фото новина
11:28
/ 1
На Мукачівщині затримали організаторів переправлення чоловіків до Угорщини поза пунктами пропуску Фото новина
15:16
/ 6
Депутату Ужгородської міськради повідомили нову підозру у справі про «тіньовий» бізнес на сміттєзвалищі Фото новина
13:14
/ 10
На Закарпатті викрили схему розкрадання коштів на протезах для поранених військових та людей з інвалідністю Фото новина
15:52
/ 5
На Закарпатті оголосили підозри у справі про 220 гектарів лісу, пов’язаних із родиною Медведчука Фото новина
13:29
/ 1
На Рахівщині затримали підозрюваного у торгівлі метамфетаміном Фото новина
15:48
/ 1
На Тячівщині чоловік помер після бійки з односельцем Фото новина
13:47
/ 8
На Закарпатті депутата Ужгородської міськради Арсена Мелкумяна підозрюють у приховуванні майна на 78 млн грн Відео новина
11:21
/ 1
На Закарпатті жінці повідомили про підозру у торгівлі наркотиками Фото новина
17:09
/ 5
ДБР розслідує смерть чоловіка після перебування у ТЦК на Закарпатті Фото новина
15:03
/ 2
На Рахівщині ліквідували черговий канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
11:03
На Закарпатті викрили схему розкрадання продуктів, призначених для ув’язнених Фото новина
16:01
На Мукачівщині чоловік молотком вбив двох сусідів і травмував батька Фото новина
15:51
У Хусті чоловік тримав родину в страху та погрожував вибухом гранати Фото новина
09:29
/ 2
На Закарпатті дітей змушували жебракувати та жорстоко карали за відсутність грошей Фото новина
17:08
/ 3
На Закарпатті матір засудили до 8 років ув’язнення за спробу «продати в оренду» двох малолітніх дітей Фото новина
16:07
/ 5
На Ужгородщині затримали голову ГО, якого підозрюють у переправленні чоловіків за кордон Фото новина
15:35
/ 5
Правоохоронці викрили «чорних лісорубів» на Закарпатті Фото новина
12:09
/ 2
В Ужгороді КОРД звільнив жінку та дитину, яких утримував озброєний чоловік Фото новина
16:44
/ 16
На Закарпатті за добу викрили три схеми переправлення чоловіків за кордон Фото новина
13:37
/ 26
На Закарпатті зафіксували ще два випадки можливого незаконного утримання громадян у ТЦК
15:17
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який розбещував 10-річну дівчинку через месенджер
» Всі новини