Мешканка Мукачівщини одним ударом ножа "заробила" на 15 років тюрми

Днями на Мукачівщині сварка між співмешканцями закінчилася вбивством. Жінка кухонним ножем вдарила чоловіка у груди. 53-річній мукачівці, яка наразі перебуває під вартою, загрожує 15 років позбавлення волі.

Мешканка Мукачівщини одним ударом ножа "заробила" на 15 років тюрми

Фатально закінчилися «розборки» зі своєю співмешканкою для 49-річного жителя с.Сусково Свалявського району. Під час спільного розпиття алкогольних напоїв між співмешканцями ввечері виникла сварка. Розлючена 53-річна нетвереза жінка вхопила в руки кухонний ніж і завдала ним співмешканцю удар в груди».

За попередніми даними, під час конфлікту в руках дружини опинився кухонний ніж, яким чоловік чистив картоплю. Цей предмет і став знаряддям вбивства.

Про загибель чоловіка у міський відділ міліції повідомили сусіди. Слідчо-оперативна група одразу виїхала до приватного будинку у с.Косино, де виявили труп чоловіка. Нетвереза жінка, яка спала поряд з тілом вбитого, одразу навіть не могла пояснити як  і чому помер співмешканець. Після вечірніх посиденьок за чаркою, які переросли у  сварку, вони лягли спати. Тож до ранку жінка і не підозрювала, що співмешканець помер.

Зі слів сусідів, це не перша «поножовщина» між норовливими співмешканцями. Як розповіли односельці, жінка вже кілька разів «хапалась» за ніж, проте рани були не фатальними. На цей раз співмешканцю не пощастило.

Експерти встановили, що причиною смерті чоловіка стало проникаюче ножове поранення в область грудної клітки.

Наразі дану подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, слідчим Мукачівського міського відділу відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство). Жінка, яка раніше не мала проблем із дотриманням закону, може отримати від 7 до 15 років позбавлення волі.

Наталія Машіко, Мукачівський МВ УМВС

05 січня 2014р.

Теги: ніж, вбивство

Коментарі

slayer 05.01.2014 / 20:36:46
Щось події у Вас розгортаються у 3 районах:жителька Мукачівщини,співмешканець Свалявський,міліція виїхала в Косино(Берегівський)?

НОВИНИ: Кримінал

11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
» Всі новини