Берегівській лікарні пропонують присвоїти ім'я видатного хірурга

27 грудня відбулося пленарне засідання 16-ї сесії Берегівської районної ради VІ-го скликання.

Берегівській лікарні пропонують присвоїти ім

У порядку денному було два основні проекти рішень: щодо внесення змін до Програми забезпечення пожежної безпеки та попередження надзвичайних ситуацій на території Берегівсьокого району на період до 2015 року та до рішення 10-ї сесії райради VI-го скликання № 227 «Про районний бюджет на2013 рік». Щодо другого пункту доповідала Олена Ваш, начальник фінуправління РДА. Зокрема було інформовано, про потребу збільшення субвенцій.

Також на пленарному засіданні депутати слухали Ласло Габора зі зверненням від фракції Демократичної партії угорців україни Берегівської райради про присвоєння Берегівській центральній районній лікарні імені видатного хірурга Бертолона Ліннера, який майже півжиття пропрацював за фахом у Берегові та провів більше 40 тисяч операцій.

Довідка

Бертолон Ліннер народився у 1877 р. в Угорщині й помер у 1969 р. Берегівчани знали його за добрі справи та професіоналізм. А на території ЦРЛ цьому видатному хірургу встановлено бюст. Берегівчани також згадують, що Берторлан Ліннер був впарвиним виноградарем. Також кажуть, що Ліннер (до речі, одна з берегівських вулиць носить його ім’я) лікував навіть Сталіна – у 50-их роках бував на дачі «вождя всіх народів».

28 грудня 2013р.

Теги: сесія, Берегово, хірург, Ліннер

Коментарі

Когутич Саша 28.12.2013 / 18:07:27
Щиро вітаю рішення Берегівської райради! Доктор Лінерт був дійсно видатною людиною, для якої лікарська справа була справою всього життя, а Бог обдарував його величезним талантом і, як завжди, - не помилився. Дуже хочеться, щоб в нашому житті було побільше таких ЛІКАРІВ. Я мав за велику честь свого часу працювати ( хоч і недовгий час) в Берегівській ЦРЛ з такими лікарями як Л.Пустильник та багатьма іншими і дуже пишаюся цими роками. Хотілося б, щоб в наступному році влада все-таки зрозуміла, що лікар та вчитель - це професії, знавців яких потрібно носити на руках і належним чином оплачувати їх працю. А лікарям бажаю завжди памятати заповідь NOLI NOCERE, яку мене на першій парі в медучилищі навчив глибокоповажаємий мною ВЧИТЕЛЬ М.Ю.Кампов!

НОВИНИ: Соціо

13:56
В Ужгороді відкрили міні-скульптуру «Різдвяний цвіркун» Фото новина
09:09
/ 1
Актуальний графік відключень електроенергії на Закарпатті 4 грудня
23:08
На війні поліг Василь Русин з Бистриці Чинадіївської громади Фото новина
18:00
В Ужгороді відкрилася Резиденція Святого Миколая
15:22
Туристичний потенціал Закарпаття презентували на виставці у Стокгольмі Фото новина
12:45
На Хустщині після повторного спалаху гепатиту А в Ізі посилили протиепідемічні заходи
11:17
/ 3
У Мукачеві запряцював перший в області крематорій для тварин Фото новина
10:03
У НПП «Синевир» посилили патрулювання через ризики незаконних рубок ялинок перед новорічними святами
09:04
На Закарпатті 3 грудня діятиме погодинне відключення електроенергії
18:17
/ 1
У Перечині перепоховали Героя Ярослава Токаря, який у 2023-му загинув під час боїв у Бахмуті Фото новина
17:30
Румунія продовжила обмеження руху на кордоні через ремонт мосту на річці Тиса
11:12
/ 6
У Збинах на Мукачівщині громада перейшла з російського православ'я в ПЦУ
09:39
/ 1
Підтверджено загибель на війні Героя із села Кіреш на Хустщині Олександра Куриці Фото новина
09:01
Стало відомо, коли на Закарпатті вимикатимуть світло 2 грудня
15:46
У Мукачеві встановили четвертого бронзового гусака Фото новина
10:57
В Ужгороді сьогодні попрощаються із захисником Золтаном Калої Фото новина
10:05
/ 1
У селі Видричка на Рахівщині попрощалися із полеглим захисником Степаном Павлючком Фото новина
09:06
Оприлюднено прогнозний графік відключень електроенергії на Закарпатті 1 грудня
16:45
У Мукачівському замку відкрили резиденцію Святого Миколая Фото новина
12:51
У селі Видричка на Рахівщині попрощаються із Героєм Степаном Павлючком Фото новина
10:18
У Берегові стартував Благодійний різдвяно-новорічний ярмарок на площі Кошута Фото новина
09:06
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 30 листопада
17:39
/ 3
У Мукачеві провели акцію на підтримку полонених та зниклих безвісти військових Фото новина
12:41
/ 2
Жителька Нижнього Болотного на Хустщині відзначила 100-літній ювілей Фото новина
10:41
/ 1
У Часлівцях на Ужгородщині попрощаються із полеглим Героєм Михайлом Дюриком Фото новина
» Всі новини