В Ужгороді журналісти, пікетуючи обласне УМВС, висловили підтримку Тетяні Чорновол (ФОТО)

Ужгородські журналісти сьогодні надвечір зібрались під обласним управлінням МВС, аби висловити підтримку колезі, активістці Тетяні Чорновіл і засудити бездіяльність правоохоронних органів.

В Ужгороді журналісти, пікетуючи обласне УМВС, висловили підтримку Тетяні Чорновол (ФОТО)

Незважаючи на те, що заклик до зустрічі був кинутий буквально за 2 години до призначеного часу, на пікет зібралось близько 30 медійниів місцевих ЗМІ та власкори всеукраїнських телеканалів, а також небайдужі активісти.

Міні-плакати з гаслами малювали прямо на місці, попід будівлею обласного УМВС, гасла однозначні: "Таню, ми з тобою!", "Агов, Захарченко! Журналістів б'ють", "Бездіяльність міліції - злочинна", "Влада, при якій бють журналістів, злочинна".

Після обміну думками і скадування під вікнами управління міліції гасел, журналісти залишили саморобні плакати на ганку будівлі, присипавши їх монетками, які символізують продажну дешевість тих, хто має стояти на охороні громадян, і злочинне мовчання в ситуації, коли українці, зокрема, журналісти, потребують захисту вже від бандитів при владі.

Станом на 21.00 заяву з приводу побиття Тетяни Чорновол підписали вже п'ять десятків журналістів Заарпаття.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Тетяна Кашуба, Закарпаття онлайн

25 грудня 2013р.

Теги: пікет, Чорновол, журналісти

Коментарі

Zoltan 26.12.2013 / 16:19:38
Пожизненное заключение, минимум. Заказчикам!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Магда 26.12.2013 / 12:53:10
Молодцы журналисти ми пыдтримуэмо вас
Дякуэмо що ви не байдужи

НОВИНИ: Соціо

21:14
На Закарпатті забудовник уник кримінальної відповідальності, сплативши 4,6 млн грн податку на прибуток
15:45
У Тарнівцях на Ужгородщині провели в останню дорогу захисника Василя Копача Фото новина
09:23
У Лукові Хустської громади попрощалися з Іваном Повхом, що з квітня вважався зниклим безвісти Фото новина
23:49
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим Героєм Іваном Ключніком Фото новина
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 7
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 22
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 12
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
17:42
/ 2
500 підписів за 3 доби: колективне звернення з вимогою зупинити злочин на Руні достроково направлено новому генпрокурору Кравченку
03:47
У п'ятницю в ужгородському скансені відкриються дві виставки
» Всі новини