На Євромайдані створили народне об'єднання "Майдан"

Народне віче на Євромайдані у Києві ухвалило резолюцію про створення загальнонаціональної організації Народне об'єднання "Майдан".

На Євромайдані створили народне об

На голосування текст резолюції поставив Олександр Турчинов, виступаючи зі сцени.

До складу Ради народного об'єднання "Майдан" увійшли Арсен Аваков, Тарас Бойків, Олексій Гарань, Василь Гацько, Ігор Жданов, Андрій Іллєнко, Ірена Карпа, Сергій Квіт, В’ячеслав Кириленко, Ігор Коліушко, Віталій Кличко, Руслан Кошулинський, Іван Крулько, Руслана Лижичко, Ігор Луценко, Юрій Луценко, Марія Матіос, Андрій Мохник, Валерій Пацкан, Олег Осуховський, Сашко Положинський, Петро Порошенко, Віталій Портников, Сергій Рахманін, Єгор Соболєв, Сергій Соболєв, Олександр Сушко, Вікторія Сюмар, Борис Тарасюк, Юлія Тимошенко, Олександр Турчинов, Олег Тягнибок, Валерій Чалий, Віктор Чумак, Зорян Шкіряк, Єлизавета Щепетильникова, Арсеній Яценюк.

Співголовами ради новоствореного "Майдану" - Сергій Квіт, Руслана Лижичко, Віталій Кличко, Юрій Луценко, Юлія Тимошенко, Арсеній Яценюк та Олег Тягнибок.

Список ради "Майдану" відкритий і буде збільшуватись, уточнив Турчинов.

Наше завдання - до "Майдану" має вступити більшість українців, і це реально. Тоді ми сформуємо нову Україну і нову українську владу", - додав Турчинов. 

"Ми були, є і надалі готові до тривалої боротьби, до того, що Майдан стоятиме і боротиметься рівно доти, доки Янукович не почує голос мільйонів. Майдан – це постійно діючий осередок спротиву. …Це і є наша вільна Україна, територія, яка вже непідвладна Януковичу", - зазначено у резолюції Майдану.

"Вся Україна має стати єдиним майданом, що очистить від Януковича нашу країну. З цією метою та з метою подальшої координації нашої діяльності, її поглиблення та розширення ми, учасники Народного віча, вирішили заснувати Народне об’єднання "Майдан", до складу якого можуть вступати політичні партії, громадські організації та громадяни", - йдеться у документі.

Раді "Майдану" доручено розгорнути "широку мобілізаційну роботу з організації спротиву нинішньому режимові в усіх областях України та координації протестного руху по всій території України".

Виступаючи на Віче, лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюкзаявив:  основні політичні завдання новоствореного народного об'єднання "Майдан" - це відновлення політичного балансу в Україні і нова Конституція.

Він також наголосив, що перед об'єднанням також постає завдання сформувати план змін для України - в судовій системі, нова прокуратура, оновлена міліція, що буде підзвітна територіальній громаді.

"Ми вимагаємо, щоб президент Янукович підписав указ і відправив у відставку уряд Азарова. Це було і залишається нашою вимогою", - додав Яценюк.

У свою чергу, виступаючи  на Віче, Юрій Луценко закликав присутніх стояти "доти, поки режим Януковича не буде повалений".

За словами Луценка, до цієї організації мають записатися "мільйони тих, хто був, є і ще буде на Майдані".

"Це позапартійна громадська організація, в яку вступлять люди, які були або будуть на Євромайдані. Десять мільйонів членів цієї організації, з десятьма мільйонами однакових значків, з десятьма мільйонами однакових думок у голові можуть змінити ситуацію в країні і повалити чинну владу", - заявив Луценко.

"Навесні ми маємо забезпечити територією свободи Центральну Україну, влітку територія свободи дійде до Криму", - підсумував він.

 

Українська правда

22 грудня 2013р.

Теги: Майдан

Коментарі

БАМчик 2013-12-22 / 22:31:14
і сайти будуть,і видимість бурної роботи на місцях...
Майдану правда не
буде....

Др. Мальтус 2013-12-22 / 20:23:56
Щойно почув про створення ГО "Майдан", зрадів - нарешті, всього ж то місяць минув. Пішов шукати сайт, куди подавати заявку (хіба
не ХХІ століття на дворі?). Сайту не знайшов. Так треба розуміти, ідея "ГО "Майдан" виникла тільки сьогодні, за годину до Віче ?

Бо інакше б вже був сайт, були б пошагові інструкції - як створювати районні та обласні осередки, з юридичними нюансами тощо.

А так - знов гучний та поружній звук. Принаймні, наразі (сподіваюсь, почують критику, виправляться швидко).

БАМчик 2013-12-22 / 18:34:03
не варто все звалювати на них...
на себе подивімся... Блюків та Бушків
обрали...

Копча 2013-12-22 / 18:31:59
У "апазіциї" нема волі до дій та відповідальнності за власні рішення, а також ініціативи, коли вони за рахунок народних виступів отримали шанс грати "першу скрипку" то розгубилися (точніше всралися і перевели усе на балаканину)віддавши ініціативу офігівшому на ой час Януковичу.

що за "апазіция" на дворе? 2013-12-22 / 18:24:54
А у мене взагалі враження,що "апазіция" ганебно продула Майдан. Жаль, бо люди так сподівались, що ще можна змінити життя в Україні на краще...(і шанси були і Є!!!).Але складається враження, що самій "апазіциї" вигідно, щоб українці і надалі залишались під брудним сапогом реггіаналів

БАМчик 2013-12-22 / 18:17:32
категорії "весна-літо" і мене неприємно вразили.
погоджуюсь з Власенком .

БАМчик 2013-12-22 / 18:13:48
не знаю чи вже
усвідомили лідери
як їм далеко до
Тимошенко...

Копча 2013-12-22 / 17:27:45
Сергій Власенко у Facebook:Був сьогодні на Майдані. Відчуття протирічиві: з одного боку, щиро радий, що прийшло багато людей. Але з другого боку, я особисто знову не почув практичного ПЛАНУ ДІЙ. Заклики про необхідність нової Конституції та зміну законодавства планом не ввжаю, оскільки парламентським шляхом сьогодні це не можливо. Був прикро вражений черговими реляціями "про перемоги Майдану". На мій погляд, єдиним практичним результатом є голосування за закон "про амністію невинуватих", який по-суті дозволяє амністувати і "Беркут" з Клюєвим. Єдиним практичним наслідком сьогоднішнього віче є оголошення про створення "надорганізації". Однак без чіткого, практичного плану дій і ця ідея, як мені здається, є приреченою. При цьому, по-моєму, Юра Луценко, почав мислити категоріями: весна-літо. А що людям робити зараз? Розходитись чи стояти до весни-літа? Я не розчарований, я хочу почути від лідерів чіткий план дій, а не гасла та речівки. І хочу, щоб ми всі разом почали його виконувати

Istvan 2013-12-22 / 16:23:06
Ну, і хто буде лідером опозиції? Цей, піонервожатий Яценюк? Чи боксер? Або той самозваний онук Гітлера?

сорри 2013-12-22 / 16:02:30
У створенні ЄДИНОГО об'єднання, яке протистоїть режиму, є певна логіка. Але пастор Турчинов все угробить. Свідомо. Бо є провідником в Україні антиукраїнських сил.

Копча 2013-12-22 / 15:20:50
У створенні різноманітних об’єднань, організацій, партій, ми схоже попереду всієї планети.

Євген 2013-12-22 / 15:12:52
Те що об’єдналися це добре, але очолити Народне об'єднання "Майдан" повинні лідери громадськості , - а не лідери парламентської опозиції.

НОВИНИ: Різне

23:48
/ 3
Екзит-пол "112+NewsOne" повторив розстановку сил у новій Раді
23:46
ДО РАДИ ПРОХОДЯТЬ 5 ПАРТІЙ – НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКЗИТ-ПОЛ
09:08
На Донбасі почало діяти "хлібне перемир’я"
00:37
У Мінську домовилися припинити вогонь з 21 липня та пустити ОБСЄ в ОРДЛО
00:42
КС визнав конституційним закон про освіту
00:36
КС визнав конституційною декомунізацію
10:32
/ 1
В Україні набув чинності закон про мову
22:18
/ 3
Суд зняв арешт із понад 400 об'єктів нерухомості Коломойського
21:34
У Кабміні назвали некоректними заяви про зростання ціни на електроенергію для промисловості
15:56
/ 4
Більшість прохідних партій на догоду ЄС готові замінити чи й відмінити мораторій на експорт лісу-кругляка
15:45
/ 4
Посли країн G7 розкритикували ідеї Зеленського про нову люстрацію
12:04
/ 7
З'явився текст проекту Зеленського про масову люстрацію чиновників Порошенка
12:02
/ 3
У Зеленського сумніваються, чи підписувати новий виборчий кодекс з відкритими списками
11:58
Після запуску нового ринку ціни на електроенергію для промисловості зросли на 30%
11:49
Суд ЄС скасував санкції 2018 року проти Януковича та його команди
11:15
До 15 років в’язниці і примусова кастрація: Рада посилила покарання для педофілів
12:08
За один місяць 4,5 млн абонентів Київстар скористались літнім 4G безлімом
17:48
Підтримка вступу України до НАТО сягла історичного максимуму – опитування
17:19
Українці склали близько 80% нелегальних іноземних працівників у Чехії
09:01
Одеський суд повністю виправдав Труханова
16:11
Верховний Суд дозволив визначати зарплату українцям в іноземній валюті
11:23
/ 1
Київстар та месенджер Rakuten Viber запустили спільний сервіс
15:11
/ 4
NewsOne Медведчука скасував телеміст з телеканалом Кремля
13:45
/ 6
До Одеси доставили першу в історії України партію нафти із США
23:20
/ 4
Павло Петренко: Уряд Гройсмана підвищив розмір пенсій
» Всі новини