На Євромайдані створили народне об'єднання "Майдан"

Народне віче на Євромайдані у Києві ухвалило резолюцію про створення загальнонаціональної організації Народне об'єднання "Майдан".

На Євромайдані створили народне об

На голосування текст резолюції поставив Олександр Турчинов, виступаючи зі сцени.

До складу Ради народного об'єднання "Майдан" увійшли Арсен Аваков, Тарас Бойків, Олексій Гарань, Василь Гацько, Ігор Жданов, Андрій Іллєнко, Ірена Карпа, Сергій Квіт, В’ячеслав Кириленко, Ігор Коліушко, Віталій Кличко, Руслан Кошулинський, Іван Крулько, Руслана Лижичко, Ігор Луценко, Юрій Луценко, Марія Матіос, Андрій Мохник, Валерій Пацкан, Олег Осуховський, Сашко Положинський, Петро Порошенко, Віталій Портников, Сергій Рахманін, Єгор Соболєв, Сергій Соболєв, Олександр Сушко, Вікторія Сюмар, Борис Тарасюк, Юлія Тимошенко, Олександр Турчинов, Олег Тягнибок, Валерій Чалий, Віктор Чумак, Зорян Шкіряк, Єлизавета Щепетильникова, Арсеній Яценюк.

Співголовами ради новоствореного "Майдану" - Сергій Квіт, Руслана Лижичко, Віталій Кличко, Юрій Луценко, Юлія Тимошенко, Арсеній Яценюк та Олег Тягнибок.

Список ради "Майдану" відкритий і буде збільшуватись, уточнив Турчинов.

Наше завдання - до "Майдану" має вступити більшість українців, і це реально. Тоді ми сформуємо нову Україну і нову українську владу", - додав Турчинов. 

"Ми були, є і надалі готові до тривалої боротьби, до того, що Майдан стоятиме і боротиметься рівно доти, доки Янукович не почує голос мільйонів. Майдан – це постійно діючий осередок спротиву. …Це і є наша вільна Україна, територія, яка вже непідвладна Януковичу", - зазначено у резолюції Майдану.

"Вся Україна має стати єдиним майданом, що очистить від Януковича нашу країну. З цією метою та з метою подальшої координації нашої діяльності, її поглиблення та розширення ми, учасники Народного віча, вирішили заснувати Народне об’єднання "Майдан", до складу якого можуть вступати політичні партії, громадські організації та громадяни", - йдеться у документі.

Раді "Майдану" доручено розгорнути "широку мобілізаційну роботу з організації спротиву нинішньому режимові в усіх областях України та координації протестного руху по всій території України".

Виступаючи на Віче, лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюкзаявив:  основні політичні завдання новоствореного народного об'єднання "Майдан" - це відновлення політичного балансу в Україні і нова Конституція.

Він також наголосив, що перед об'єднанням також постає завдання сформувати план змін для України - в судовій системі, нова прокуратура, оновлена міліція, що буде підзвітна територіальній громаді.

"Ми вимагаємо, щоб президент Янукович підписав указ і відправив у відставку уряд Азарова. Це було і залишається нашою вимогою", - додав Яценюк.

У свою чергу, виступаючи  на Віче, Юрій Луценко закликав присутніх стояти "доти, поки режим Януковича не буде повалений".

За словами Луценка, до цієї організації мають записатися "мільйони тих, хто був, є і ще буде на Майдані".

"Це позапартійна громадська організація, в яку вступлять люди, які були або будуть на Євромайдані. Десять мільйонів членів цієї організації, з десятьма мільйонами однакових значків, з десятьма мільйонами однакових думок у голові можуть змінити ситуацію в країні і повалити чинну владу", - заявив Луценко.

"Навесні ми маємо забезпечити територією свободи Центральну Україну, влітку територія свободи дійде до Криму", - підсумував він.

 

Українська правда

22 грудня 2013р.

Теги: Майдан

Коментарі

БАМчик 2013-12-22 / 22:31:14
і сайти будуть,і видимість бурної роботи на місцях...
Майдану правда не
буде....

Др. Мальтус 2013-12-22 / 20:23:56
Щойно почув про створення ГО "Майдан", зрадів - нарешті, всього ж то місяць минув. Пішов шукати сайт, куди подавати заявку (хіба
не ХХІ століття на дворі?). Сайту не знайшов. Так треба розуміти, ідея "ГО "Майдан" виникла тільки сьогодні, за годину до Віче ?

Бо інакше б вже був сайт, були б пошагові інструкції - як створювати районні та обласні осередки, з юридичними нюансами тощо.

А так - знов гучний та поружній звук. Принаймні, наразі (сподіваюсь, почують критику, виправляться швидко).

БАМчик 2013-12-22 / 18:34:03
не варто все звалювати на них...
на себе подивімся... Блюків та Бушків
обрали...

Копча 2013-12-22 / 18:31:59
У "апазіциї" нема волі до дій та відповідальнності за власні рішення, а також ініціативи, коли вони за рахунок народних виступів отримали шанс грати "першу скрипку" то розгубилися (точніше всралися і перевели усе на балаканину)віддавши ініціативу офігівшому на ой час Януковичу.

що за "апазіция" на дворе? 2013-12-22 / 18:24:54
А у мене взагалі враження,що "апазіция" ганебно продула Майдан. Жаль, бо люди так сподівались, що ще можна змінити життя в Україні на краще...(і шанси були і Є!!!).Але складається враження, що самій "апазіциї" вигідно, щоб українці і надалі залишались під брудним сапогом реггіаналів

БАМчик 2013-12-22 / 18:17:32
категорії "весна-літо" і мене неприємно вразили.
погоджуюсь з Власенком .

БАМчик 2013-12-22 / 18:13:48
не знаю чи вже
усвідомили лідери
як їм далеко до
Тимошенко...

Копча 2013-12-22 / 17:27:45
Сергій Власенко у Facebook:Був сьогодні на Майдані. Відчуття протирічиві: з одного боку, щиро радий, що прийшло багато людей. Але з другого боку, я особисто знову не почув практичного ПЛАНУ ДІЙ. Заклики про необхідність нової Конституції та зміну законодавства планом не ввжаю, оскільки парламентським шляхом сьогодні це не можливо. Був прикро вражений черговими реляціями "про перемоги Майдану". На мій погляд, єдиним практичним результатом є голосування за закон "про амністію невинуватих", який по-суті дозволяє амністувати і "Беркут" з Клюєвим. Єдиним практичним наслідком сьогоднішнього віче є оголошення про створення "надорганізації". Однак без чіткого, практичного плану дій і ця ідея, як мені здається, є приреченою. При цьому, по-моєму, Юра Луценко, почав мислити категоріями: весна-літо. А що людям робити зараз? Розходитись чи стояти до весни-літа? Я не розчарований, я хочу почути від лідерів чіткий план дій, а не гасла та речівки. І хочу, щоб ми всі разом почали його виконувати

Istvan 2013-12-22 / 16:23:06
Ну, і хто буде лідером опозиції? Цей, піонервожатий Яценюк? Чи боксер? Або той самозваний онук Гітлера?

сорри 2013-12-22 / 16:02:30
У створенні ЄДИНОГО об'єднання, яке протистоїть режиму, є певна логіка. Але пастор Турчинов все угробить. Свідомо. Бо є провідником в Україні антиукраїнських сил.

Копча 2013-12-22 / 15:20:50
У створенні різноманітних об’єднань, організацій, партій, ми схоже попереду всієї планети.

Євген 2013-12-22 / 15:12:52
Те що об’єдналися це добре, але очолити Народне об'єднання "Майдан" повинні лідери громадськості , - а не лідери парламентської опозиції.

НОВИНИ: Різне

02:24
Рейтинг довіри до Путіна впав до 25%
03:44
/ 1
Трамп розірвав стосунки із ВООЗ
03:33
Нацкомісія з тарифів звинувачує ДТЕК Ахметова у дестабілізації ринку електроенергії
20:54
Топ-5 фужерних ароматів
01:48
Посол США у Німеччині анонсував нові санкції проти "Північного потоку-2"
12:57
В Україні зафіксовано 21905 випадків коронавірусної хвороби COVID-19
14:26
В Україні підтверджено 21 584 випадки COVID-19
02:49
/ 2
Офіс генпрокурора зобов’язали відкрити справу про держзраду Медведчука і Ко
10:16
В Україні зафіксовано 21245 випадків коронавірусної хвороби COVID-19
14:53
Чехія частково відновлює видачу віз для українців
02:37
/ 1
Електроенергія подорожчала на 7,6%
15:21
В Україні підтверджено 20 580 випадків COVID-19
14:18
В Україні підтверджено 20 148 випадків COVID-19
04:48
/ 2
ДТЕК Ахметова втілює план по лобіюванню інтересів у держорганах
04:51
/ 1
МВС з 1 червня запускає систему фото- та відеофіксації ПДР
04:47
Суд ЄС відхилив позов "Північного потоку-2" щодо норм газової директиви
04:31
/ 2
Зеленський хоче підписати меморандум з Орбаном для вирішення конфлікту з Угорщиною
16:09
Кабмін ухвалив рішення про перехід до другого етапу послаблення карантину з 22 травня
14:30
Одноразові підгузки: важливі переваги та можливі недоліки
14:01
В Україні підтверджено 19 230 випадків COVID-19
22:07
Регіони будуть виходити з карантину на основі 3 критеріїв – міністр
18:56
Його величність халат: хлопок чи шовк
16:38
Засідання ВР 19 травня: захищатимуть від протиправних дій та спростять доступ до фінансових послуг
02:41
Кабмін протягом тижня запустить громадський транспорт, метро та відкриє дитсадки
02:34
Чехія послабить контроль на кордонах з 26 травня
» Всі новини