Українців скликають у неділю на Майдан на Народне віче

Одна країна – один Майдан! Лідери трьох опозиційних сил – Арсеній Яценюк, Віталій Кличко та Олег Тягнибок – оголошують про проведення у неділю, 22 грудня, Народного Віче на Майдані Незалежності та закликають людей приєднатися.

Українців скликають у неділю на Майдан на Народне віче

«Віктору Януковичу варто знову нагадати, що МИ – Є! Ми, люди, які прагнуть змін, відчувають себе громадянами, а не рабами, хочуть жити, а не існувати. МИ всі вийдемо на Майдан Незалежності о 12.00 у неділю, щоб показати, що нас – мільйони, і ігнорувати нас не варто!», - закликали лідери опозиції.

Зі сцени на Майдані у неділю також виступатимуть гурти ТНМК, «Мотор’ролла», «KOZAKsystem», «Гайдамаки» і виконавці Тарас Чубай, Марічка Бурмака, Ніна та Антоніна Матвієнко, Арсен Мірзоян.

 

20 грудня 2013р.

Теги: Майдан, віче, опозиція

Коментарі

БАМчик 2013-12-21 / 19:08:44
на Н .Петрівці веде
тільки одна дорога, і це викличе обурення місцевих жителів

БАМчик 2013-12-21 / 19:05:04
а щодо вести людей
на Межигіря то це
повна дурня, як на мене

БАМчик 2013-12-21 / 18:56:40
польська Солідарність теж не одразу перемогла...

для Др. Мальтус 2013-12-21 / 15:53:41 2013-12-21 / 17:03:28
Вода камінь точить, -головне початок!Яка "стабільність і покращення" світить сучасній молоді,хіба що безробіття або вічне побирання по заробітках в сусідніх країнах?Майдан розбудив країну і визначить лідерів.

Др. Мальтус 2013-12-21 / 15:53:41
Ужгородцю - Путін дав Янику КРЕДИТ для купівлі спокою бюджетників і зарплати ментам та прокураторам. Віддавати цей кредит, якій просруть за рік - нам усім. Тож, не бачу ніякого сенсу радіти.
Знижена ціна на газ (не нам, а заводам Ахмєтова - Фірташа) нестабільна, і залежить від успіхів Банди. Тож, і тут радіти немає чому.

Ну, й щодо Ганді. Стало популярним згадувати його ім"я. Але Ганді та його люди не просто не чинили насилля. Вони взагалі мирно НІЧОГО не чинили. Не працювали, не платили британцям податків, не відвантажували в Британію вантажів з Індії - тобто, наносили колосальні економічні збитки імперії. Порівняйте цей спротив із невдалими спробами ігнору регіоналівського бізнесу. Про всезагальний страйк ніхто вже й не мріє.

А на місцях що? В Берегові були кілька мітингів, де збиралося з 2-3 десятки активістів (решта 25 тисяч крутили пальцями), в Мукачеві - окрім одного організованого Балогою зібрання - не більше. Ужгород, здається, також "спікся"...

Таке враження, що для населення України - СТАБІЛЬНІСТЬ понад усе.

Чекаю, що ж такого нового скажуть "лідери Майдану" завтра. Андрій Любка в Фейсбуці мріє про похід на Межигір"я. Але можу поставити 10 проти 1, що ніякого походу завтра не буде. Вожді з трибуни вчергове закличуть майданівців триматися далі, і підуть обговорювати долю країни в добрий ресторан...

БАМчик 2013-12-21 / 13:40:50
от оце влучно підмічено !!!
респект ужгородцю

Ужгородець 2013-12-21 / 12:47:31
Якби не Майдан,то Росія ніколи б не пішла на жодні поступки Україні.Урядовці майже щотижня моталися в Москву на переговори,а з них глузували російські політики,московські журналісти не знали як би ще принизливіше скласти репортаж про черговий візит українських переговорників.А тут після гучного протистояння українців на Майдані російська влада пішла на поступки братньому народу України.Злякались,бо в них теж олігархів багато але бідних людей мільйони.Честь і хвала учасникам Майдану за їх мужність та вірність ідеалам справедливості та свободи!

Копча 2013-12-21 / 11:31:21
Влучно підмічено шановний Мальтус.

Унгвар 2013-12-21 / 11:26:42
Дурень думкою багатіє, а злиднем живе.

... 2013-12-21 / 09:09:58
НЕ нервуйте (111,ннн), хлопці. Майдан інтелігентно, мирно і дуже гідно витіснить цю владу з історії свого народу. Так, це досить не звично виглядая, але цим воно і цінним є, бо являється суто українським продуктом. Колись і Ганді мало хто розумів. А якщо гарячим головам, які дуже змахують на провокаторів не йметься, то хай дрова добувають і у ватру підкидують , на якій вариться смачний український борщ, дуже поживний для тіл і душ справжніх патріотів-маданівців.

ннн 2013-12-21 / 07:28:11


Коментар видалено. Адмін


111 2013-12-21 / 01:15:10
Ідіть в жопу со своїм віче, ви мразі, вже зрадили УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД! Вас на ряду з режимом, треба зтратити!

БАМчик 2013-12-20 / 23:09:46


для Йончія. Люди стоять щоб показати банді що не всі бидло і стадо

Коментар Йончі видалено. Адмін


Громадянка 2013-12-20 / 22:55:21
Пошана і низький уклін всім, хто налаштований
на тривалий і стійкий спротив!Жодна людина,котра
реалістично оцінює нинішню ситуацію в країні,не
сумнівається в тому,що результат буде позитивним!
Бо найголовніше - це провадити і продовжувати
такий спротив уже на місцях- ось це значно важче...
набагато важче,ніж наклацувати недолугі віршики...

БАМчик 2013-12-20 / 22:25:07
люди вибрали -мирний. і іронізувати з них не
треба.,.

БАМчик 2013-12-20 / 22:22:03
знаєш Др.Мальтус
тут є два виходи -мирний і кровавий.

БАМчик 2013-12-20 / 22:01:16
майдануті в Марїнінському як бидло привезли і відвезли і стояли як череда

Др. Мальтус 2013-12-20 / 21:55:10
Двічи їздив на ті Віче.
Не можу сказати, що хоч трохи шкодую - ні, це було круто, цікаво, неординарно...
Але більше не поїду.
Бо оці віче стали нагадувати мені "Педро Гомеца" з іронічного вірша "Козьми Пруткова":

ОСАДА ПАМБЫ
Романсеро, с испанского.

Девять лет дон Педро Гомец
По прозванью Лев Кастильи,
Осаждает замок Памбу,
Молоком одним питаясь.
И все войско дона Педра,
Девять тысяч кастильянцев,
Все по данному обету,
Не касаются мясного,
Ниже хлеба не снедают;
Пьют одно лишь молоко.
Всякий день они слабеют,
Силы тратя по-пустому.
Всякий день дон Педро Гомец
О своем бессильи плачет,
Закрываясь епанчою.
Настает уж год десятый.
Злые мавры торжествуют;
А от войска дона Педра
Налицо едва осталось
Девятнадцать человек.
Их собрал дон Педро Гомец
И сказал им: "Девятнадцать!
Разовьем свои знамена,
В трубы громкие взыграем
И, ударивши в литавры,
Прочь от Памбы мы отступим
Без стыда и без боязни.
Хоть мы крепости не взяли,
Но поклясться можем смело
перед совестью и честью;
Не нарушили ни разу
Нами данного обета, -
Целых девять лет не ели,
Ничего не ели ровно,
Кроме только молока!"
Ободренные сей речью,
Девятнадцать кастильянцев
Все, качаяся на седлах,
В голос слабо закричали:
"Sancto Jago Compostello!
Честь и слава дону Педру,
Честь и слава Льву Кастильи!"
А каплан его Диего
Так сказал себе сквозь зубы:
"Если б я был полководцем,
Я б обет дал есть лишь мясо,
Запивая сатурнинским".
И, услышав то, дон Педро
Произнес со громким смехом:
"Подарить ему барана!
Он изрядно подшутил".

1854 г.

БАМчик 2013-12-20 / 21:54:33
за компом сидіти оно канечно сподручнее. а на Майдан слабо ???

БАМчик 2013-12-20 / 21:50:20
не брешіть в коментах ! всі троє лідерів діють однією
командою ! у всьому !

НОВИНИ: Різне

22:46
"Заповіт" Тараса Шевченка прозвучав в угорському парламенті
17:13
Переваги вертикальних пресів для макулатури
22:19
Пневматичний пістолет для спорту та тренувань
22:17
Чому виникає запалення нирок і які аналізи допоможуть діагностувати нефрит?
22:15
Чоловічі ремені: Різновид матеріалів, як правильно обирати
00:48
/ 1
У першому турі виборів президента Словаччини виграв прозахідний кандидат
20:59
Оптові продажі промислової фурнітури в Україні: виклики та можливості для бізнесу в 2024 році
21:21
Колористика меблів: дивани яких кольорів виглядають дорого?
22:58
/ 10
Військовий з "Азова" запропонував дозволити бойовим бригадам самим мобілізовувати "ухилянтів"
15:29
Найкращі місця для подорожі в Японію
23:02
/ 2
Макрон: У нас немає лімітів, ми будемо реагувати на поведінку росії
17:10
Блендер на кухні - чому це обов'язкова річ
16:27
Який айфон краще купити у 2024 році?
16:08
Який холодильник краще: Ноу Фрост, статична чи динамічна система охолодження?
15:13
Де надрукувати книги у Львові за розумною ціною?
11:46
"Радіо Свобода": угорщина надіслала лист державам ЄС щодо, начебто, "утисків угорців" в Україні
22:55
Прямі джинси знову в тренді: кому пасують та з чим носити
20:19
Що можна подарувати дружині на річницю весілля
22:24
/ 3
Глава УГКЦ після слів Папи: В Україні нікому на гадку не спадає здатися
10:15
/ 10
Папа Римський Франциск порадив Україні "відважно" і з "відчуттям сорому" підняти перед росією "білий прапор" поразки
20:58
/ 2
Віцеспікер парламенту Словаччини заявив, що росія "не агресор" і "захищає свої інтереси"
20:32
/ 1
фіцо вважає, що Чехія поставила під загрозу відносини зі Словаччиною через різні погляди на війну рф проти України
13:11
Лазерне шліфування обличчя: Інноваційний підхід до краси
21:25
Чехія ставить на паузу міжурядові консультації зі Словаччиною через "значні розбіжності"
13:49
Що треба знати про верстати з ЧПК до покупки
» Всі новини