У Львові родина ужгородських циганів жила в колекторі біля облуправління СБУ

У Львові соціальні працівники виявили родину ромської національності, яка з малими дітьми проживала у колекторі неподалік приміщення СБУ

Як повідомили у прес-службі Львівської міської ради, 12 грудня у Львівський міський центр соціальних служб надійшло повідомлення про те, що в одному з колекторів теплопостачання на території львівського комунального підприємства «Вулецьке» за адресою вул. Братів Тимошенків, 4 проживає сім‘я з малолітніми дітьми. Неподалік цього місця розташовується будівля управління СБУ у Львівській області.

Фахівці із соціальної роботи Франківського району Львова у вказаному місці, яке розташоване неподалік будівлі управління СБУ у Львівській області, виявили сім’ю ромської національності із Ужгорода в складі 3-х дорослих та 2-х дітей, п’яти і десяти років, які займалися жебракуванням у Львові.

Сім’ю було доставлено в ЛКП «Вулецьке» та передано працівникам Франківського РВ міліції для подальшого розслідування та влаштування дітей у дитячий притулок. Під час інспектування з’ясовано, що у дітей ніколи не було свідоцтв про народження, а хлопчик жодного разу не відвідував школи, не вміє читати і писати.

Питання подальшої долі дітей та відповідальності виконання батьківських обов’язків буде розглядатися на комісії з питань захисту прав дітей Франківського району м. Львова.

«Перебування або постійне місце проживання в колекторі чи в будь-яких інших підземних місцях, є вкрай небезпечним, особливо для дітей. Тому реакція соціальної служби була миттєвою. На жаль, подібні випадки далеко не поодинокі», - зазначив начальник Франківського райвідділу соціальної роботи Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Роман Микула.

16 грудня 2013р.

Теги: цигани, Львів

НОВИНИ: Соціо

20:40
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 2
18:21
Помер військовослужбовець з Косівської Поляни на Рахівщині Тимур Колачук Фото новина
16:49
/ 7
Єпископ Мукачівської греко‑католицької єпархії зустрівся з Папою Римським у Ватикані Фото новина
15:52
Вже завтра у Мукачеві відкриють магазин європейського бренду JYSK Фото новина
12:50
На Берегівщині підтвердили загибель Миколи Кіяна, який рік вважався зниклим безвісти Фото новина
11:04
/ 1
На Закарпатті зафіксували критичні порушення прав дитини Фото новина
10:07
У Мукачеві нетверезий водій вилетів у кювет Фото новина
09:02
/ 1
В Ужгороді запустили новий автобусний маршрут
16:58
У Мукачеві цього тижня відкривається Retail Park з розіграшем iPhone 17
10:08
У Мукачеві патрульні затримали водія у стані сильного алкогольного сп’яніння Фото новина
23:31
/ 1
Закарпаття у нотатках Дмитра Донцова за 1918-1919 роки
21:38
/ 1
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 1
08:57
/ 1
На Закарпатті прикордонники зустріли Вифлеємський вогонь миру Фото новина
17:23
/ 1
Офіцера 128-ї Закарпатської бригади Василя Полянчича нагородили «Хрестом бойових заслуг» Фото новина
15:36
Прикордонники Чопського загону затримали двох іноземців на Закарпатті Фото новина
13:19
В Ужгороді водій BMW керував авто у стані алкогольного сп’яніння
16:00
У Львові завтра попрощаються зі Степаном Гігою
14:13
У Данилівці на Берегівщині підтвердили загибель на війні прикордонника Мирослава Матьовки Фото новина
20:44
/ 3
Пішов із життя легендарний закарпатський співак Степан Гіга
18:02
/ 1
В Ужгороді попрощалися з головним сержантом Володимиром Бирою Фото новина
17:48
/ 1
Митниця на Закарпатті виявила порушення на майже 250 млн грн за 11 місяців Фото новина
16:56
Прикордонники Чопського загону долучилися до всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" Фото новина
14:04
/ 1
На Запорізькому напрямку поліг військовий із Берегова Сандука Болог Фото новина
10:42
Жителеві Рокосова на Хустщині в Інституті серця пересадили донорське серце Відео новина
10:10
/ 2
На Закарпатті заборонили святкову ілюмінацію та підсвітку рекламних вивісок
» Всі новини