58 депутатів Закарпатської облради звернулися до Президента з вимогою негайної відставки уряду та міністра МВС

Сьогодні, 58 депутатів Закарпатської обласної ради – голова обласної ради Іван Балога, заступник голови обласної ради Андрій Сербайло, фракція Єдиного Центру, Батьківщини, Фронту Змін та партії КМКС у повному складі звернулися до Президента України Віктора Януковича негайно відправити у відставку Міністра внутрішніх справ України В. Захарченка та уряд Прем’єр-міністра України М. Азарова.

58 депутатів Закарпатської облради звернулися до Президента з вимогою негайної відставки уряду та міністра МВС

«Ми, депутати Закарпатської обласної ради, від імені територіальних громад краю висловлюємо  підтримку учасників Євромайдану  та висловлюємо обурення брутальним розгоном мирного зібрання, що відбулося у м. Києві 30 листопада 2013 року.

Кривавий розгін озброєними представниками державної влади мирних зібрань людей в Україні, у центрі Європи, розцінюємо як злочин. Тому вимагаємо його термінового і об’єктивного розстеження та притягнення винуватців до відповідальності.

Закликаємо працівників силових структур не виконувати злочинні накази, не вчиняти жодних актів  насильства щодо мирних громадян та не брати участі у спробах розгону мирних акцій протесту.

Звертаємося до Президента України Януковича В. Ф. негайно відправити у відставку Міністра внутрішніх справ України Захарченка В. Ю. та уряд Прем’єр-міністра України Азарова М. Я.

Представляючи інтереси громад області, декларуючи їх європейські устремління, застерігаємо органи державної влади від необдуманих дій, спрямованих проти народу України.

У випадку продовження силових методів відносно протестуючих громадян, залишаємо за собою право вдаватися до акцій громадянської непокори та загальнодержавного попереджувального  страйку.

Закликаємо євроспільноту підтримати прагнення українського народу та допомогти йому на шляху до демократії та добробуту.

Ми, депутати Закарпатської обласної ради, звертаємось до усіх представників засобів масової інформації із закликом об’єктивно та неупереджено висвітлювати події, що відбуваються в Україні, не дезінформувати суспільство і не замовчувати факти вчинення насильства й неправомірних  дій  до активістів протестного руху та мирних громадян, які їх підтримують.

Депутати обласної ради звертаються до усіх місцевих рад області терміново провести сесії із розгляду питання про суспільно-політичну ситуацію в Україні», - йдеться у зверненні депутатів обласної ради.

Закарпатська обласна рада

03 грудня 2013р.

Теги: відставка, Азаров, Захарченко

НОВИНИ: Кримінал

16:27
Суд в Ужгороді "покарав" заступника комбата, який за хабар повертав військового із СЗЧ, штрафом
15:45
/ 3
Ужгородський поліцейський уник покарання за перевезення "ухилянтів" до кордону під виглядом понятих
11:44
/ 1
Велика Палата Верховного Суду поставила остаточну крапку у звільненні рахівського судді Тулика, який мав громадянство Румунії
20:18
/ 8
На Закарпатті директор благодійного фонду "Дипломатичний корпус" Дарвай зі спільниками налагодили продаж "гуманітарних" авто Фото новина
10:47
У Чопі пасажиркам "сповільненого" потягу, що прямував в угорщину, через вікно закинули 1120 пачок сигарет Фото новина
09:42
/ 10
У ПП "Ужгород" 23-річний закарпатець-"пікачу" намагався втекти до Словаччини через паркан вантажного напряму Фото новина
18:39
/ 8
Суд у Воловці вирішить, чи повертати на посаду голову Жденіївської селищної ради Култана, затриманого на хабарі у 100 000 грн
14:25
Контрабандна схема на Закарпатті обійдеться водію у втрату авто й штраф Фото новина
12:17
В Ужгороді зупинили водія без прав і під наркотиками Фото новина
11:57
/ 3
В Ужгороді викрили схему розкрадання коштів на ремонті поліклініки для ВПО Фото новина
14:35
/ 1
На Закарпатті керівник профспілки розтратив понад 2 млн грн Фото новина
12:54
На Закарпатті заблокували кілька схем переправлення ухилянтів до ЄС Фото новина
15:00
/ 7
Колишню чиновницю Ужгородської міськради підозрюють у махінаціях із пайовими внесками
12:43
Поліція Закарпаття розслідує дві ДТП за участі пʼяних водіїв Фото новина
16:30
/ 1
Винуватиця карколомної ДТП на Закарпатті, в якій загинув прикордонник, постане перед судом Фото новина
11:19
/ 1
На Закарпатті СБУ викрила інтернет-агітаторів, які допомагали ухилянтам Фото новина
13:34
Неповнолітній підозрюваний у вбивстві на Тячівщині залишиться під вартою Фото новина
11:26
/ 5
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 27
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
/ 1
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
» Всі новини