Уряд раптом згадав про фінансування відновлення об'єктів, пошкоджених під час повеней 2008-го і 2010-го років

Уряд планує забезпечити державну фінансову підтримку для завершення робіт з відновлення або відбудови 462 об’єктів, які постраждали внаслідок повені у 2008 і 2010 роках на території Вінницької, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Чернівецької областей. Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

Уряд раптом згадав про фінансування відновлення об

Мінекономрозвитку розроблено проект відповідної постанови, який містить перелік об’єктів водного, дорожнього та житлово-комунального господарства, освіти, культури та соціальної сфери, які потребують першочергового відновлення та відбудови.

«Проект надасть змогу максимально ефективно використати фінансові ресурси, спрямовані на усунення наслідків повені й завершити відновлення та відбудову постраждалих об’єктів протягом 2014–2016 років. Також частину коштів планується витратити задля забезпечення захисту населення і територій від шкідливої дії вод в майбутньому», - наголосив директор департаменту економіки оборони та безпеки Мінекономрозвитку Петро Неботов.

Згідно з переліками, наданими Вінницькою, Закарпатською, Івано-Франківською, Львівською і Чернівецькою облдержадміністраціями, першочергового відновлення або відбудови потребують 462 об’єкти, зокрема на території Вінницької області – 49,  Закарпатської – 92, Івано-Франківської – 240, Львівської – 35 та  Чернівецької – 46 об’єктів.

На територіях цих областей потребують відновлення: об’єкти освіти і соціальної сфери, об’єкти культури, об’єкти ЖКГ, укріплення берегів річок і  водозахисних  дамб, мости та мостові переходи, мережі доріг комунальної власності, дороги з берегоукріпленням, а також пошкоджені від зсувних процесів схили.  

Орієнтовний обсяг коштів, необхідних для виконання робіт з відновлення та відбудови постраждалих об’єктів, становить понад 625 млн. гривень.

Проект постанови,  пояснювальна записка до нього, проект переліку об’єктів та аналіз регуляторного впливу розміщені на веб-сайті Мінекономрозвитку в розділі «Обговорення проектів документів» та на урядовому сайті «Громадське суспільство і влада» в розділі «Консультації з громадськістю».

25 листопада 2013р.

Теги: повінь

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

14:41
В Ужгороді затримали рецидивіста, який обікрав пораненого військового Фото новина
13:29
В Ужгороді вночі горів гриль-бар Фото новина
08:46
28-річного українця знайшли мертвим у румунських Карпатах
16:48
У Липецькій Поляні вночі горів ліс Фото новина
11:02
На Закарпатті чоловік отримав травму грудної клітки під час роботи з мотоблоком Фото новина
17:34
/ 1
У всіх районах Закарпаття виявили циркуляцію сказу
18:15
/ 3
Медики екстреної допомоги врятували пацієнта з гострим інфарктом Фото новина
17:26
На Закарпатті за добу сталося 42 пожежі в екосистемах Фото новина
14:50
/ 1
Підпал сухостою спричинив пожежу на Хустщині Фото новина
13:05
/ 2
На Ужгородщині 16-річний мотоцикліст загинув у ДТП Фото новина
13:44
На Ужгородщині масштабна пожежа охопила відразу два будинки Фото новина
10:36
В Ужгороді у квартирі знайшли мертвою 77-річну жінку
09:06
/ 4
Закарпатські медики врятували чоловіка на якого в лісі впало дерево Фото новина
15:55
На Закарпатті у річці Боржава шукають ймовірного потопельника
14:42
/ 17
Мукачівець заявляє, що його 9 днів утримують у ТЦК попри статус опікуна матері Фото новина
13:33
На Рахівщині медики реанімували 63-річного чоловіка після зупинки серця Фото новина
12:47
В Ужгороді чоловік стріляв по вікнах драмтеатру Фото новина
18:18
/ 1
На Закарпатті з початку року вигоріли десятки гектарів сухостою Фото новина
11:00
Ведмідь і рисі потрапили в об’єктив камер прикордонників на Закарпатті Фото новина
15:54
На Закарпатті зафіксували африканську чуму свиней Фото новина
10:28
/ 1
Роми напали на ТЦК в Ужгородському районі та розбили службовий бус
09:29
На Рахівщині чоловік травмував ногу бензопилою Фото новина
16:38
На Закарпатті 6-річний хлопчик постраждав у ДТП за участі карети "Швидкої" Фото новина
14:46
У Мукачеві загорівся припаркований Mercedes Фото новина
17:25
/ 1
На Тячівщині в горах виявили тіло чоловіка
» Всі новини