В Ужгородському "роддомі" померло немовля, що місяць перебувало в комі (ВІДЕО)

Сьогодні в Ужгородському міському пологовому будинку помер малюк, що протягом місяця перебував у комі через невдало проведені пологи.

В Ужгородському "роддомі" померло немовля, що місяць перебувало в комі (ВІДЕО)

Цю інформацію журналістам близько о пів на п'яту по обіді підтвердив батько дитини Йосип Мезей. Саме він, а не лікарі, повідомив про факт смерті дитини міліцію. Після чоого тіло немовляти взяли на обстеження судмедексперти. Свої висновки з цього приводу вони обіцяють оприлюднити протягом трьох днів.

Самі ж медики назвали батькові причиною смерті немовляти зупинку серця.

Два дні тому хлопчикові виповнився місяць від дня народження. Після тривалих і складних пологів він з'явився на світ вагою 3 кілограми 700 грамів внаслідок кесаревого розтину, але одразу потрапив у реанімацію. Батькам сказали, що немовля наковталося навколоплідних вод. Наступного ранку Алекса з реанімації виписали. Але батько зафіксував на фотокамеру свого мобільного телефона криваві ранки на голівці сина, які він запримітив відразу після операції. При тому, що, зі слів породілі, до кесаревого розтину застосовувалася вакуумна екстракція плода, в історії пологів вона чомусь не відображена.

Через три дні Алекс раптово перестав дихати і впав в стан мозкової коми. Медики кажуть - через кисневу недостатність.

Винними в тому, що хлопчик впав у кому, батьки вважають лікарів, оскільки останні, за їх словами, зволікали з кесаревим. При цьому керівництво пологового будинку навідріз відмовилося коментувати ситуацію, а замість нього пояснення журналістам давали чиновники управління охорони здоров'я Закарпатської ОДА.

Правоохоронці відкрили кримінальну здійснення за фактом неналежного виконання професійних обов'язків медиками.

До речі, Ужгородським міський пологовий будинок вже півроку працює без ліцензії.

22 листопада 2013р.

Теги: немовля, пологи, реанімація

Коментарі

Адмін 2013-11-26 / 00:43:31
Додали відеосюжет М-Студіо

шон 2013-11-23 / 12:51:40
Охрестити дитину можна і в лікарні, таких випадків є багато тим паче у такому вжкому стані це потрібно зробити чимскоріше.

фотограф 2013-11-23 / 11:21:37
Ну да, і ранки на голові не можна було фотькати. Бо коли сфотькали, то злочинцям від медицини тяжче буде казати, що цього не було. А як можна було хрестити, якщо дитина - місяць у реанімації в роддомі?

шон 2013-11-23 / 10:39:09
На дворі 21 століття,а ми все ще віримо у всякі бабські забобони. А чому не можна фотографувати дитину до хрещення???? Хто зможе пояснити чому саме?? Бо так люди кажуть і все.

акушер 2013-11-23 / 10:38:51
Белякову з Погорєловим головне бабло. От і мають постійні менінгіти з того часу, як витиснули попереднього фахового керівника УМПЦ і вернули до керівництва баблофіла Федька.

Отец 2013-11-23 / 10:12:04
СОЛДАФОН БЕЛЯКОВ курирует в Ужгороде медицину. Отсюда и результат. А мер-маразматик его покрывает. Не удивлюсь если врачи,по команде Белякова,в противогазах работали.

Сарказм 2013-11-23 / 09:03:54
не можна фотогафувати дитину до хрещення !!! Нема в людей мозгів як з такими жити ???

Фери 2013-11-23 / 08:29:32
Онопко только деньги с врачей собирает а за порядком в роддоме не следит и жопу лижет федько

ромадром 2013-11-23 / 08:18:53
Ви би про мадярських лыкарыв помовчали- такы самы як ы нашы карманом вперед ходять дебылы

Рома 2013-11-23 / 07:57:49
Люди!Збирайте гроші,та їдьте народжувати в Угорщину!У нас немає спеціалістів!Це мясники!Вони нічого не знають,бо вчилися за хабарі поступали і вчили їх такі самі бовдури!У нас якщо не даш певну суму то до тебе і не підійде ніхто.

людина 2013-11-23 / 06:37:45
Правда гірка - це просто жах. Про таке не можна мовчати. Хабарників на палю!

Ужгородка 2013-11-23 / 05:45:06
Про яку людяність можна говорити сьогодні? "Сатана там правит бал!"

Правда гірка 2013-11-22 / 22:54:16
Сьогодні дізнався,що через ужгородських лікарів пологового будинку померла дитинка в утробі матері, так як через тривалий перенос немовля потрібно було викликати штучні пологи, та лікарі тиждень зволікали заспокоюючи матір, що все добре. Найбільш закипає душа через те що, "медики" навіть не підходили до нещасної мами, для пологів вже неживого неовляти без хабаря нічого не робили....
Невже ми забуваєо про людяність в цьому продажному світі.

ось так 2013-11-22 / 22:04:39
Ага, це вже ужгородські пичкомайстри підключилися - тіпа винні не вони, а ті, хто сфоткав дитину до хрестин. А то, що тисячі батьків фоткають своїх дітей одразу після народження і вони від цього не вмирають, то нічого? Сердньовіччя якесь.

Чому 2013-11-22 / 21:40:18
Старі люди кажуть, що не можна фотографувати немовля до хрещення...

Як завжди 2013-11-22 / 21:28:24
"Наступного ранку Алекса з реанімації виписали." - немовля встигли похрестити?

НОВИНИ: Кримінал

22:22
/ 2
На вимаганні грошей затримано циганського "авторитета" "Горбатого" - фігуранта стрілянини у Великих Лучках
20:31
/ 3
Прикордонника "Лужанки" затримали на хабарі 10 тис. грн за незаконне переправлення медичних масок до Угорщини
20:04
Справу львів’янина, який контрабандою ввозив до України радіоактивні матеріали, скеровано до суду
16:20
/ 1
Затриманого за вимагання депутата Свалявської райради Сацика триматимуть під вартою без можливості внесення застави
14:48
В Ужгороді розшукали водія, що скоїв "п'яну" ДТП та зник з місця події
10:43
/ 2
На Закарпатті за добу виявили 8 нетверезих водіїв, два з яких – вживали наркотики
21:59
/ 8
ФОТОФАКТ. В Ужгороді вкрали бронзовий портфель у пам'ятника Рошковичу
19:53
/ 4
Збройний напад на валютника на Берегівщині влаштували мешканці Мукачева та Іршавщини (ОФІЦІЙНО)
19:37
/ 6
На Рахівщині затримали громадянку Чехії, яку розшукував Інтерпол за контрабанду наркотиків в складі ОЗУ
19:26
/ 3
Учасниками стрілянини у Великих Лучках на Мукачівщині були цигани, що ділили вплив у таборі
18:10
/ 2
На Закарпатті погоджено підозри 8 учасникам злочинного угруповання із депутатом райради у складі у вчиненні серії тяжких злочинів
17:43
/ 3
Камінському "Дєду" та спільницям, затриманим в Ужгороді на збуті метамфетаміну, погоджено підозру в наркоторгівлі
17:12
Під час стрілянини на Мукачівщині поранено чоловіка
02:40
/ 6
BMW грабіжників,які розстріляли валютника, знайшли спаленою на території колишньої військової частини
02:26
/ 4
В Ужгороді Lexus вилетів на узбіччя з дороги та зніс паркан
18:47
/ 10
У "розстріляного" валютника забрали близько 1 млн грн. Оприлюднено ВІДЕО нападу
18:08
/ 3
До 5,5 років в'язниці засуджено адвоката, що п'яним з'їхав на Mitsubishi Outlander у кювет на Ужгородщині і смертельно травмував 11-річну дівчинку
17:49
/ 32
В СБУ розповіли про затримання ОЗУ із депутатом Свалявської райради у складі: обкладали "даниною" підприємців і "вибивали" борги
14:45
/ 7
У Сваляві за вимагання затримали депутата-"відродженця" з оточення Ланя "Блюка" – журналіст
14:25
/ 2
Валютника, котрого підстрелили на Берегівщині, оперують
10:10
/ 2
У селі на Берегівщині підстрелили валютника, постраждалий – в реанімації
17:51
/ 3
Поліція розшукала чоловіка, який підпалив Долину нарцисів на Хустщині
13:45
На Іршавщині п'яний водій "Мазди" з'їхав у кювет, а потім ще спробував чинити опір поліцейським
10:21
На Берегівщині підліток, викравши вночі з магазину алкоголь і сигарети на 6 тис грн, розпив його із приятелями