Бюджет Закарпаття за 9 місяців виконаний лише на 95,8%

Більше восьми мільйонів гривень недоотримав бюджет Закарпаття за дев'ять місяців цього року. Доходи обласної скарбниці виконано лише на 95,8%, що є найгіршим показником за четвертий рік «покращення» в області від регіональної влади.

Бюджет Закарпаття за 9 місяців виконаний лише на 95,8%

Основним джерелом наповнення загального фонду бюджету і надалі залишається податок із зарплати – 86% від усіх надходжень. План податку виконано на 94,6 %, недовиконання становить 9  мільйонів 847,3 тисяч  гривень.

Загалом за  січень – вересень 2013 року до загального фонду обласного бюджету надійшло податків, зборів (обов’язкових платежів) в сумі 200 мільйонів  645,1 тисяч гривень. Як і в попередні роки, область живе за рахунок дотацій з Києва. Нині Закарпатті дотаційне вже на 73%. За дев’ять місяців обласний бюджет отримав трансфертів по загальному та спеціальному фондах у сумі 1 мільярд 833 мільйонів 937,5 тисяч гривень.  

На захищені статті  з обласного бюджету спрямовано 87,4 % всіх видатків.  Через минулорічну заборгованість казначейства, цього року більше 91 мільйона довелося виділити  на погашення кредиторської заборгованості, яка виникла в області  станом на 1 січня 2013 року.

Втім попри борги та невтішну ситуацію з бюджетом,  про себе та свої «проекти» регіональна влада потурбувалася. Так, більше 2 мільйонів 700 тисяч з обласної казни вже витрачено на утримання автотранспортного господарства облдержадміністрації, будівлі на Народній,4 і звісно ж «реконструкцію» площі Народної.  

20 листопада 2013р.

Теги: бюджет, Ледида

Коментарі

дддд 20.11.2013 / 14:39:27
Не здойме го нико,хіба што сам пуйдеОДА "порожняк не гонить"!

Ванга 20.11.2013 / 14:12:59
****ЄЦ Ледидови. Здойме 'го Янукович, к ***ням

НОВИНИ: Соціо

17:17
На кордоні з Румунією митники викрили схему ввезення брендового одягу на понад 5 млн грн Фото новина
17:15
На Хустщині 13-річний хлопець травмував голову під час пірнання в басейн
15:01
Закарпатські митники знайшли понад тисячу пачок сигарет у тайниках мікроавтобуса Фото новина
13:00
На війні з рф загинув військовий із Вишкова на Хустщині Іван Масловський Фото новина
18:16
/ 1
В Ужгороді родинам шести полеглих воїнів передали державні нагороди Фото новина
16:44
/ 1
Ужгород попрощався з лікарем-хірургом і морським піхотинцем Олегом Наконечним Фото новина
15:42
/ 7
Суд арештував понад 339 тисяч євро та 154 тисячі доларів у справі закарпатського митника Фото новина
14:24
Біля Нижнього Коропця на Мукачівщині оселилася родина лелек Фото новина
12:26
Патрульні виявили нетверезого водія під час перевірки в Мукачеві Фото новина
10:52
Підтверджено загибель воїна з Берегова Сергія Цопіна, який понад три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
10:43
/ 6
Компанія, афілійована з Максимом Єфімовим, придбала землю і недобуд під румунським кордоном на Хустщині
08:55
/ 1
Біля Перечина сталася ДТП за участю автокрана Фото новина
16:24
/ 1
Ужгород попрощався із захисником Олексієм Журавльовим, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
14:26
/ 2
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Олегом Наконечним Фото новина
09:51
/ 1
В Ужгороді на кількох вулицях тимчасово відключать воду
18:07
/ 1
На сміттєзвалищі в Барвінку сталася вже 16-та пожежа від початку року Фото новина
16:37
На Закарпатті за місяць оштрафували понад 420 водіїв за перевищення швидкості
13:32
/ 1
У Рахові попрощалися із 32-річним Героєм Богданом Беднаром Фото новина
11:02
/ 1
Укрзалізниця призначила додаткові поїзди до Рахова та Солотвина
10:10
/ 1
В Ужгороді попрощалися із полеглим на війні з рф військовим Едуардом Ного Фото новина
09:00
/ 4
На Закарпатті викрили прикордонника та його спільника на організації втечі за кордон Фото новина
08:28
У Берегові безкоштовно вакцинуватимуть собак і котів проти сказу
23:48
Торік у закладах дошкільної освіти Закарпаття виховувалося дітей на 6,3% менше, ніж у 2024-му
18:34
/ 1
Підтвердили загибель захисника із села Луг на Рахівщині Юрія Гринюка Фото новина
16:36
На Закарпатті триває моніторинг ситуації з вірусним гепатитом А
» Всі новини