ФОТОФАКТ. В Ужгороді чиновників ОДА вигнали на площу Народну копати ями для "Перепілки"

Сьогодні зранку працівників управлінь Закарпатської ОДА мобілізували на проведення «суботника» перед будівлею облдержадміністрації – офісні працівники завзято рили ями на площі Народній під висадку самшиту.

ФОТОФАКТ. В Ужгороді чиновників ОДА вигнали на площу Народну копати ями для "Перепілки"

Роботи з реконструкції площі Народної, які, за офіційною інформацією, сягають 3,5 мільйонів гривень, проводить ФГ «Перепілка». Однак-от «допомагати» підряднику обласна влада вирішила направити чиновників різних управлінь ОДА: сьогодні працівники облдержадміністрації у свій робочий час готували ями для висадки на площі кущів кулястого самшиту.

Як розповіли «чиновники-копачі», про суботник їм було повідомлено вчора, рішення про його проведення приймалось на одній із відомчих нарад. Кожне управління зобов’язали забезпечити явку на риття ям кількох працівників: скажімо, департамент фінансів направив на «суботник» близько 10 своїх представників.

Легітимізувати знищення пам’ятки архітектури планувалось через символічну висадку перших кущів самшиту головою ОДА Олександром Ледидою спільно з віце-прем’єром та міністром МЗС Словаччини Мірославом Лайчаком, який наразі перебуває з візитом на Закарпатті. Однак, певно, через брак часу, а можливо - і через небажання словацького високопосадовця брати участь у цьому дійстві, висадка зірвалась: одразу по завершенні ранкової зустрічі О. Ледида з М. Лайчаком лише на деякий час вийшли на площу, і вже за кілька хвилин вирушили на відкриття Почесного консульства Словацької Республіки у Великому Березному.

Натомість, чиновництво продовжило «земляні роботи» на площі, фактично безкоштовно виконуючи функції за працівників ФГ «Перепілка», бо ж – суботник. 

Паралельно триває зведення по центру колишнього цільного газону Народної фонтану. І, якщо в понеділок самшит на площі вже висадять, надалі працювати над будівництвом фонтану «перепілівцям» буде набагато приємніше: щоразу прямуючи до майбутнього водограю, вони тішитимуть око зеленими кулястими кущиками, обов’язково оберігаючи їх від пошкодження будівельними матеріалами або технікою.

15 листопада 2013р.

Теги: Народна, суботник, чиновники, самшит

Коментарі

фермер 2013-11-18 / 05:23:14
Що саме поражає- це той факт, коли керівники і власники ФГ "Перепілка" (зрозуміло, що це за "фермери") оббивають пороги фондів, які допомагають дрібним фермерам з кредитами (це 10, 20, 50 , до 100 тис.грн) з поверненням, звичайно. Вони добиваються кредитів на такі суми, а самі "ворочать" такими проектами....

Ференц 2013-11-17 / 17:16:45
Хоч якийсь толк з них.
треба парочку на заробітки відправити. Бюджет в Закарпатті виконувався би значно ефективніше!

до О.Д. - провокатор? 2013-11-16 / 14:42:13 2013-11-16 / 20:47:56
А ти звідки такий "правозахисник правдолюб" взявся. Жаба тя задавила? Може себе сь впізнав на фото, та понос дістав, що тя чекає?
Не ганьбися,розкажи правду по хронометражу, кіть так точно знаєш усьо!

Шоні 2013-11-16 / 20:02:23
Завтра їх з таким підходом можна на місяць в Словаччину, Чехію чи Москву в "відрядження" віправити на місяць а може і до виборів

О.Д. 2013-11-16 / 19:52:44
А чиновників міськради в робочий час на набережній можете показати ви. Чого ж не показуєте? ))

О.Д. 2013-11-16 / 19:51:08


2 О.Д. - провокатор?

Чоловіче (жоно), ці фото зроблені між 10-ю і 11-ю п'ятниці, і на них - чиновники ОДА. Не робіться глупішими, ніж ви є насправді. Вашу глупість з Закарпаття онлай за посередництвом Української правди та інших загальноукраїнських ресурсів уже побачила вся Україна. Так само, як і ваші "канікульні" і "народні" ідіотизми. Вам цього мало?.. ))


Ужгородка 2013-11-16 / 19:48:02
Чиновники ОДА це і є ті "спонсори", які, як говорив Конюх, долучилися до цього проекту? Ну, тоді треба називати речі своїми іменами: не спонсори, а раби на галерах :-(

Читачу 2013-11-16 / 19:41:07
150 грн в день- чорна зарплата, а тепер докиньте сюди податки?і економія куди більша , окрім того навіть по фото видно. що більше 20-ти

Читач 2013-11-16 / 19:05:23
Це дійсно працівники ОДА. Впізнаю багатьох працівників. Навіть юристів змусили копати ;) Напевно 3,5 млн. грн. недостатньо для реконструкції площі. Або наступні розрахунки: 20 працівників (підсобники) кожному потрібно заплатити по 150 грн. за день виходить 20*150=3000 грн. економії.

О.Д. - провокатор? 2013-11-16 / 14:42:13
Ці фото зроблені після 16.00 і людина має плвне право копати, або не копати. звідки ми знаємо, взагалі, що то працівники ОДА, а не напрвлені на роботи безробітні з центру зайнятості? І чомусь Олег не кричить на весь світ, коли працівники міськради прибирають берег річки в робочий час. Балога просить наказати ледиду за рекомендації по канікулах. Звідки ж то "ноги" ростуть, цікаво ..?

ІВАН 2013-11-16 / 09:37:03
Перепілці заплатять за "виконану роботу" кошти. Але частину роботи виконають безоплатно державні чиновники. Тобто Перепілка отримає хабар у вигляді безкоштовної праці.
Друге. Чиновники здійснили прогул, за який мали би отримати стягнення аж до звільнення із роботи. Ні, їм хочуть за цей день оплатити зарплатню. ДІЙСНО КРИМІНАЛ!!!

ідея 2013-11-16 / 07:42:18
В понеділок, принаймні, має бути у прокурора міста чи області , без різниці доповідна чи відкрите провадження по даному корупційному факту. Тобто має бути конкретна реакція правоохоронців на подвії із пятничним суботником, так як ця уся "чиновницька богема" отримує зарплату за рахунок наших податків, ми з вами цю бидлоту утримуємо, а вони служать на панщині у корупціонерів в сві робочий час!

ЧИТАЧ 2013-11-16 / 07:33:53
одним словом,позорище

Ледиду -- під суд! 2013-11-16 / 07:32:58
Дебіли!

Шоні 2013-11-16 / 07:28:37
Тут праяма корупція, зловживання владою в інтересах приватних осіб та отримання ними вигоди в вигляді виконаної пробти. Що тепер

ідея 2013-11-16 / 07:19:33
Якщо по справедливості ради, то ПП"Перепілка" має перерахувати на рахунок Зак ОДА суму коштів, зарплату за цей день15 листпада, чиновникам які працювали на приватного підприємця в свій робочий день. А взагалі державним службовцям не можна зловживати своїм становищем намкористь комерційної структури, вони в такомумвипадку являються порушниками трудового законодавства, що і зафіксовано на безліч фотографіях, виставлентх редакцвєю сайту, це є прямим доказом порушення законодавства!

яяяя 2013-11-16 / 04:42:11
може, їх би ще ями на Легоцького послали закопувати, ото б користі було! Досвід мають, лопати теж...

до прокурора Ужгорода 2013-11-15 / 17:41:43
Прохання перевірити та прояснити читачам ситуацію , повязану із працею державних службовців Закарпатської ОДА на пятничому суботнику на плоші Народній, замість виконання своїх функціональних обовязків на своїх робочих місцях. За цей день зарплату нараховувати не можливо, це порушення закону.
Останнє слово за прокурором Штефанюком чи Корбанем, вони мають дати правову оцінку незаконного використання праці найманими працівниками.

"ВЛАДУ"-на мило!!! 2013-11-15 / 16:16:37
Я сам сьогодні бачив це дійство. Кончені ублюдки від "влади"- украли від людей три мільйона гривень на "реконструкцію" пл. "Народної", а тепер ще й зганяють підневільних, щоб ті безплатно роботу робили!!! Геть до дупи таку "владу" з тими проклятими конюхами!!!

Міжгіря 2013-11-15 / 15:57:58
Конюх він же є тупий ПРидурок, як і вся ця нинішня банда.

НОВИНИ: Соціо

18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 2
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
18:40
/ 1
Загинув Герой з Вишківської громади Святослав Корнійчук
11:17
/ 1
У Берегові діти принесли додому з річки стару протитанкову міну
» Всі новини