Голова сільради з Макарьова захищає "кусачу" вчительку з Барбова

На Закарпатті в одному з мальовничих сіл Мукачівського району ось уже протягом кількох днів мешканці обговорюють одне й ту ж новину. Новина про те, що нібито вчителька української мови Ганна Алмаші на уроці раптово вкусила ученицю 2 класу Віку Л.

Голова сільради з Макарьова захищає "кусачу" вчительку з Барбова

Одні - захищають вчительку. Другі - їх меншість - захищають Віку, батьки якої розповідають ЗМІ про те, що нібито це не перший випадок рукоприкладства, допущений Ганною Петрівною.

Глава Макарьовської сільради Михайло Геревич, який знає Ганну Алмаші протягом багатьох років, впевнено стає на її захист. Вважає, що такого просто не може бути .

"Ганна Петрівна все життя живе в с. Барбово. Працює в школі протягом 30 років. Спокійна, врівноважена, досвідчений педагог. Вона давно заміжня, у неї двоє дорослих дітей, живуть у Києві. Є навіть онуки. Нормальна сім'я. Не думаю, що вона когось там кусала", - говорить Геревич .

За словами голови сільради, як йому розповіли жителі Барбовао, Ганна Петрівна Віку не покусала, а вщипнула. Але хоч Геревич, після того, як ця історія прийняла такий резонанс у ЗМІ, і зустрічався з вчителькою, але про те, що було насправді, не питав.

"Людина в такому стані. Ви що! Як можна було написати, що у неї сказ? Я, коли з нею бачився, то питав, чи можна дати її номер телефону журналістам, вона категорично відмовилася. Взагалі, як би вона в лікарню не потрапила після всього цього", - зітхаючи, каже Геревич.

Геревич також вважає, що батьки дівчинки, коли писали заяву в міліцію, просто погарячкували, що, мовляв, не було там нічого такого, що завдало сильної шкоди дитині.

У школі, де все це сталося, вже цілий день ніхто не знімає трубку. Що й не дивно, адже, за словами голови сільради, там з самого ранку працює комісія. Можливо, вони і зможуть розібратися в цій історії.

Як раніше повідомлялося, в ЗМІ була поширена інформація про те, що на Закарпатті вчителька української мови раптово вкусила ученицю другого класу. Сталося це нібито тому, що дівчинка не дописала речення в диктанті. Батьки подали заяву до міліції. Розслідуванням займається прокуратура.

"Обозреватель"

14 листопада 2013р.

Теги: укус, вчителька, Барбово

Коментарі

111 2013-11-17 / 12:28:24
Як таку дурню неправдиву можна писати. Як не стидно тих вчителів настільки принижувати.Дітей своїх краще б виховували.

учитель 2013-11-16 / 14:46:12
Учителям сейчас вдвойне тяжелее, так как вместе с поколением невоспитанных детей им приходиться бороться ещё и с поколением невоспитанных родителей...

Микола 2013-11-15 / 21:14:45
Судячи з відео матеріалів на сайтах і в новинах, вчителька по ходу нормальна і адекватна жінка, а от дитина з батьками щось недоговорюють. Ну може вчителька накричати, за волосся смикнути, чи, крайній випадок легко якось вдарити, але не вкусити..... То скорше якісь особисті розборки з вчителькою, вирішили її так підставити і помститися... А журналюги роздувають з мухи слона.

Закарпаття 2013-11-15 / 15:39:57
Цю вчительку я знаю багато років, ми з одного села. Це дуже кваліфікована і врівноважена людина. Дуже чуйна і надзвичайно добропорядна. Мати двох дітей, вона вчила і моїх дітей і ніколи ніяких претензій ми до неї не мали.

муза 2013-11-15 / 11:45:55
Не важливо покусала-вщипнула - факт один- фізичне рукоприкладство над 8-річною дитиною! Чого ж вона така сміла не вкусить 11-класника?,бо знає ,що отримає по зубам.Як колега скажу- не має ні юридичного, ні морального права перебувати біля групи дітей.Тепер діти будуть знати - сильніший завжди правий- отака її наука.

шон 2013-11-15 / 07:59:25
Мають вони доста най меше ревуть, а взятки вони най порахують.

Воша 2013-11-14 / 23:50:33
Від вчительських окладів (з/п) можна не тільки сказитися...

НАТІ 2013-11-14 / 23:48:06
В українській мові є розділові знаки... Діти захищають вчительку під натиском. Ната, поміняйтесь місцями з покусаною дитиною. Це Вам піде на користь. Правила поведінки Вашій дитині від сказу не допоможуть.

міжгіря 2013-11-14 / 21:14:29
Захищати вчительку що кусає дітей і визнає це сама може тільки самий кончений і відсталий дебіл.

Віт 2013-11-14 / 19:03:16
Яку посаду??? Вчителя у сільській школі??? ЗМІ заказані для заміни такої вакантної посади? ))
іноді краще жувати, як вчить народна мудрість))

укууу 2013-11-14 / 18:59:50
Історія і пустого яйця не коштує! комусь треба зайняти цю посаду. А ЗМІ заказані...

Віт 2013-11-14 / 18:22:43
Адміну
При всій повазі, джерело статті не було вказане на момент мого коменту. Та й lion правий, суть мого коменту заключалася в другій його половині))
ПІ.ЕС.
Не прийміть за "перепалку", це лише репліка))

Закарпатець 2013-11-14 / 17:26:57
Вчинок вчительки є показовим щодо несумісності такої особи з посадою вчителя!Будь-які коментарі про учнів не є виправданням такого жахливогоо та звірячого за своєю природою проступку педагога!Їй не місце в школі!Ким виростуть наші діти при таких кусачих вчителях?

ната 2013-11-14 / 17:12:15
моій дитині не проламають череп,дитина знаэ правила поведінки і на це є адміністрація а не піар батьків бо вони такі круті якби це була правда то діти ніколи б не виступили на захист вчительки .....

Закарпатець 2013-11-14 / 16:10:58
Згідно Закону України «Про загальну середню освіту».Ст. 24. Педагогічні працівники
1. Педагогічним працівником повинна бути особа з високими моральними якостями, яка має відповідну педагогічну освіту,належний рівень професійної підготовки, здійснює педагогічну діяльність, забезпечує результативність та якість своєї роботи,фізичний та психічний стан здоров'я якої дозволяє виконувати
професійні обов'язки в навчальних закладах системи загальної середньої освіти.То як керуючись згаданим вище Законом може залишатись на посаді кусаюча учнів вчителька???Це жахіття,що прийшло в школу,мабуть вона психопатка і їй не місце в навчальному закладі!!!

воша 2013-11-14 / 16:03:11
НАТА, а Ви де небудь навчались? Коли Вашій дитині проламає череп крейдою вчитель, то це буде подарунком за Ваш комент...

Адмін 2013-11-14 / 15:51:00
lion, за перепалку з Адміном на інших ресурсах банять, а "Обозрєватєль" - не жовта преса. Претензію ж було сформульовано в плані, начебто, непослідовності редакційної політики Закарпаття онлайн, хоча йдеться про матеріал з іншого ресурсу і подачу різних точок зору. Дискусію завершено.

ната 2013-11-14 / 15:45:54
Дитина з вихованоі сімі буде поводитися як належно учениці,а якшо батьки не задоволені вчителькою хай забирають дитину і приватно вчать,матір яка не має уявлення про освіту і роботу бо сама ніде не вчилась і не працює треба лікувати!

lion 2013-11-14 / 15:37:18
Адмін, Вам задали доречне питання! А ви з"їхали! Дійсно - хто рахував меншість чи більшість??? І до чого тут передрук? Я з жовтої преси можу таке передрукувати!

Адмін 2013-11-14 / 15:20:26
Віт, до чого тут зміни втру і ресурс, якщо йдеться про передрук з сайту "Обозрєватель"? Вчіться трохи орієнтуватися у віртуальній дійсності... :)

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

23:23
У Мукачеві горіла закинута будівля колишньої тютюнової фабрики
11:30
У понеділок в Бобовищі на Мукачівщині вигорів гараж, а в Мукачеві – саманна "конюшня"
11:17
У Дюлі на Берегівщині горів будинок
11:49
За вихідні на Закарпатті ліквідували 7 загорань сухостою і сміття, в Нижніх Воротах врятували аптеку
10:53
У Богдані згорів будинок, у якому приймав ванну чоловік, що наглядав за власністю сусіда-заробітчанина
19:11
У Перечині вигорів цех готової продукції деревообробного підприємства
17:37
/ 1
У "наркоп'яному" зіткненні вантажівки та легковика в Заріччі одна людина загинула, ще двоє травмовані – офіційно
11:47
У Заріччі Хустського району зіткнулися легковик і вантажівка, є постраждалі
10:47
У Тересві на Тячівщині під час спалювання сміття отримали сильні опіки двоє працівників підприємства
10:39
У Липовці Хустської громади вигорів покинутий будинок біля лісу
16:53
Між Стеблівкою та Сокирницею на Хустщині Chery Amulet на швидкості врізався в дерево на узбіччі
16:41
На пожежі дачі в ужгородських Горянах отримав опіки рук 35-річний господар
16:27
/ 22
З'явилося відео з салону Audi Q5 безпосередньо перед смертельною ДТП на Слов'янській набережній в Ужгороді
14:52
У пожежі в житловому будинку в Берегові загинуло 19 котів, ще 40 врятували
11:58
У Білках горіла надвірна споруда, будинок поруч врятували
11:52
На Рахівщині відшукали заблукалого туриста, що заблукав на Говерлі. Пошуки його друга тривають
10:58
/ 4
В Ужгороді опівночі група молодиків на Audi на швидкості влетіла в дерева: двоє загинули на місці, ще троє – в реанімації
17:36
У Синевирі цілу ніч шукали 10-річного хлопчика, що втік після сварки з матір'ю
12:32
У Ясіні вогонь з надвірної споруди перекинувся на сусідську дровітню
11:43
/ 3
У Рахові жінка хотіла прийняти ванну, а загорівся будинок
22:28
У Лазах Тячівської громади через пожежу в мансарді прибудованого гаража вигорів також дах будинку
11:19
/ 2
Житель Нижніх Воріт втопився, долаючи Латорицю вбрід до свого будинку
14:02
У Мукачеві на пожежі загинув чоловік
11:00
В Ужгороді на об'їзній горів Mercedes
10:51
У Виноградівській громаді горіли "будка" в циганському таборі Підвиноградова та надвірна споруда у Виноградові
» Всі новини