У Мукачеві знайшли і відправили до притулку циганчат, що плювали в людей (ФОТО)

Неповнолітніх ромів, які «нападали та плювали на людей у центрі Мукачева» правоохоронці знайшли і відправили до притулку

У Мукачеві знайшли і відправили до притулку циганчат, що плювали в людей (ФОТО)

Мукачівські правоохоронці затримали чотирьох неповнолітніх ромів,  які 12 листопада порушували громадський порядок на одній з центральних вулиць міста.

Нагадаємо, 12 листопада до чергової частини Мукачівського міськвідділу міліції надійшло повідомлення про те, що «у Мукачеві неповнолітні роми нападають та плюють на людей». На місце події, до кав`ярні, де діти порушували громадський порядок направили правоохоронців. Того ж дня працівники міліції  опитали працівників закладу, відпрацьовували всі можливі місця компактного проживання нацменшин. Окрім того відео,  відзняте власкором телеканалу "1+1" на Закарпатті Наталією Зотовою і поширене у  соцмережах та інтернет-сайтах, переглянули староста поселення, вуличні депутати та інші активісти. Однак,  всі « в один голос» казали – ця дітвора не з нашого табору.

Правоохоронці кримінальної міліції у справах дітей продовжили пошуки бешкетників. Так, оперуповноважена відділу кримінальної міліції  у справах дітей Марина Ільтьо разом з начальником відділу Василем Соскідою вийшли на сімейство, яке причетне до вказаної події.

34-річна Розалія – мати одиначка, виховує 6 дітей.  І вона, і її покійний чоловік, так само як  усі діти зареєстровані у м.Сваляві і проживали там тривалий час. Зараз жінка з дітьми веде кочовий спосіб життя – кілька днів в Мукачеві,  кілька в Сваляві.  Найстаршому синові Йосифу – 16 років,  найменшому  - Нурбі – 2. Інші четверо, які за кілька днів стали особливо «популярними» в Мукачеві, ходять вулицями міста і час від часу просять гроші. 

Випадок, який днями трапився в місті, розповідає  Василь Соскіда, незвичний для Мукачева. Нечасто, проте можна побачити на вулицях дітей-жебраків, але таких, які бешкетують чи порушують громадський порядок на території  обслуговування - не було. Наразі з дітьми та їхньою матір`ю проведено профілактичну бесіду. Всіх неповнолітніх дітей відправлено до притулку у смт.Батєво Берегівського району.

Правоохоронці вкотре звертаються до мешканців м.Мукачева та району: якщо  Ви стали свідком чи потерпілим від подібних випадків з боку нацменшин чи інших не добропорядних мешканців, просимо негайно звертатись до працівників міліції. Жодне звернення громадян не залишиться поза увагою правоохоронців. Даний випадок – яскраве підтвердження цьому.

14 листопада 2013р.

Теги: циганчата, роми

Коментарі

варош 16.11.2013 / 04:49:54
Вкотре звертаюсь до правоохоронців краю .Чому діти не ходять у школу дитячий садок . КУДИ іде допомога на 6 дітей матері одиначці. Сума буде немала . Ко дільничний. Ко інспектор по неповнолітнім . ПРАВОПОРУШЕННЯ ТРЕБА ПОПЕРЕДЖАТИ .БО розслідування ниє успішним .БАГАТО запитань виникають у ПРОКУРОРА .

Ужгород 14.11.2013 / 18:16:32
В Ужгороді навесні був свідком подібних нападів на людей, тоді втекли. Можливо і ті ж самі діти гастролювали?

НОВИНИ: Кримінал

13:33
На Закарпатті судитимуть групу, яка переправляла чоловіків через кордон інкасаторським авто
17:04
ДБР викрило незаконну вирубку дубів у Берегові на понад 1,6 млн грн Фото новина
15:52
На Закарпатті директора підприємства звинувачують у завищенні ціни житла для переселенців Фото новина
14:11
У Кольчині на Мукачівщині батько поранив сина ножем під час сварки Фото новина
12:47
На Мукачівщині донька обманула матір на 130 тисяч гривень
15:18
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали ґвалтівника, який намагався втекти з України Фото новина
12:24
На Закарпатті ексдиректорка інтернату приховувала сексуальне насильство над дітьми
11:19
/ 3
Ексначальницю Держгеокадастру Закарпаття підозрюють у незаконній передачі землі на Драгобраті Фото новина
16:18
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 16-річної дівчини Фото новина
10:31
/ 8
Прокуратура підозрює нотаріуса з Ужгорода у схемі заволодіння майном на понад 42 млн грн Фото новина
11:05
/ 20
Депутату Ужгородської міськради Маєрчику повідомили про підозру у недекларуванні активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
15:21
/ 1
СБУ та Нацполіція ліквідували на Закарпатті канал контрабанди кокаїну Фото новина
14:28
/ 4
У Ракошині на Мукачівщині двоє юнаків пограбували будинок, простріливши ноги господарю Фото новина
11:40
Акушерці у Мукачеві повідомили про підозру через смерть немовляти Фото новина
09:50
/ 2
Через загибель туристки на Драгобраті підозру отримало керівництво курорту Фото новина
18:17
/ 10
Депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара, який приховав мільйони у декларації, узято під варту Фото новина
17:40
На Хустщині затримали переправника, який за $10 тис. організував "зелений коридор" ухилянтам Фото новина
16:30
На Закарпатті поліція заблокувала три канали збуту бойової зброї Фото новина
11:55
Закарпатець пропонував $2,5 тис. командиру взводу за «вирішення питання» товариша Фото новина
13:50
В Іршаві поліція затримала підозрюваного у торгівлі наркотиками Фото новина
09:16
/ 3
На Тячівщині поліція затримала чоловіка, який зірвав портрети загиблих захисників Фото новина
14:52
/ 6
Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн Фото новина
13:54
/ 3
На Хустщині викрили ще 8 осіб у справі незаконного оформлення інвалідності Фото новинаВідео новина
10:20
/ 1
На Рахівщині взяли під варту трьох осіб за спробу незаконного переправлення через кордон Фото новина
19:37
/ 20
Керівника мобілізаційного відділу Хустського РТЦК затримали під час отримання хабаря Фото новина
» Всі новини