В Ужгороді розпочалася реєстрація на кошачий конкурс краси

Цьогоріч 19-ий за рахунком захід «Міс-кіс» стартував на тиждень раніше, аніж попередніми роками — аби було більше часу на підготовку учасникам та організаторам.

В Ужгороді розпочалася реєстрація на кошачий конкурс краси

Сьогодні, 13 листопада, третій день реєстрації на чи не найулюбленіший для ужгородців конкурс краси «Міс-кіс». Сам захід відбудеться, вже традиційно, 24 листопада.

За повідомленням організатора конкурсу Світлани Лукач, поки бажаючих похизуватися своїм пухнастиком одиниці. Однак, це лише початок реєстрації, а, як правило, найбільше учасників з’являється вже у середині і наприкінці реєстраційного процесу. Організатор дійства каже, що вже завтра анонсовуватимуть подію по місту у вигляді афіш, тож буде проінформовано максимум ужгородців.

Як і минулими роками, за словами пані Світлани, на участь у заході прогнозовується більше 40 пухнастиків. Їх нагороджуватимуть у вже затверджених з роками для цього конкурсу номінаціях –безпородні коти, юніори – коти до 1 року, породисті короткошерсті, породисті довгошерсті. Також буде гран-прі та приз глядацьких симпатій. Склад журі, каже Світлана Лукач, поки до кінця не сформований, однак, за традицією, до нього ввійдуть ветеринари, біологи та спонсори.

Аби тварина взяла участь у конкурсі їй потрібно пройти «іспит» лише на здоровий та доглянутий вигляд. « Це любительський конкурс-виставка – оцінюватимуть  не лише породну приналежність тварини, але і звичайну природну красу та охайність. У нас немає професійного журі –кошти не дозволяють його запрошувати, тож і критерії відбору та винагороди не є суворими, і взяти участь, а то й перемогти, має шанс кожна тварина».

Про родзинки цьогорічного «Міс-кіс», кажуть організатори, говорити рано. Однак, надіються, що будуть цікаві, нові для конкурсу породи. Чекають на заході і і зоозахисників з їхніми утриманцями – кожен бажаючий зможе прихистити безпритульного котика, а вже наступного року взяти з ним участь у конкурсі.

Отож, прийом заявок на участь у «Міс-кіс» проводиться  за таким графіком: понеділок-п’ятниця – з 14.00 до 18.00, субота – з 10.00 до 13.00, неділя – вихідний. Організатори нагадують, що реєструвати своїх улюбленців можна до післяобідньої пори 23 листопада. Виставка тварин розпочинається 24 листопада об 11.00, а церемонія нагородження переможців – о 14.00.

13 листопада 2013р.

Теги: кішка, Міс-кіс

НОВИНИ: Соціо

13:44
У Мукачеві патрульні виявили водія у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
10:05
На Ужгородщині чоловіка оштрафують за випалювання сухої стерні біля житлових будинків Фото новина
09:20
Ще одного водія оштрафували за забруднення території поблизу Синевиру Фото новина
21:37
На Харківщині поліг Віктор Маріонда з Рахова Фото новина
17:59
В Іршаві під час руху загорілася вантажівка Фото новина
16:59
На війні загинув Герой із Рахова Андрій Петрищенко Фото новина
14:21
В Ужгороді безкоштовно вакцинуватимуть котів і собак проти сказу
13:05
В Ужгороді 30 липня попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Андрієм Куном Фото новина
11:42
Рятувальники, поліція та прикордонники другий день шукають зниклого на Ужгородщині чоловіка Фото новина
11:16
На Закарпатті затримали чоловіка, який влаштував серію фейкових повідомлень про мінування Фото новина
18:39
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Миколою Філюком Фото новина
16:19
В Ужгороді нетвереза водійка без прав влаштувала ДТП Фото новина
15:21
/ 1
У селі Осій на Хустщині попрощаються із полеглим захисником Михайлом Матіком, який більше трьох років був зниклим безвісти Фото новина
14:14
Рятувальники показали фото ліквідації наслідків негоди на Закарпатті Фото новина
11:55
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з рф захисником Володимиром Рогачем Фото новина
21:18
В Іршавській громаді попрощалися з захисником Олександром Вінніченком зі Смологовиці Фото новина
17:57
В Ужгороді під час нічної пожежі постраждали двоє людей Фото новина
13:55
/ 1
В Ужгороді 28 липня попрощаються із полеглим захисником Миколою Філюком Фото новина
11:58
У селі Тихий на Ужгородщині попрощаються із загиблим воїном Євгенієм Бушмакіним, який більше року був зниклим безвісти Фото новина
11:26
/ 1
Підтвердили загибель на війні Героя із села Онок на Берегівщині Миколи Заріцького Фото новина
10:23
На одній із вулиць Ужгорода можливе ускладнення руху через аварійні роботи
18:18
/ 2
На Закарпатті за місяць зафіксували 32 скарги на порушення прав під час мобілізації
14:15
/ 1
У Карпатах рятувальники евакуювали туристку зі Львова, якій стало зле під час походу Фото новина
12:21
На Закарпатті дитина отримала різані рани після небезпечних завдань в онлайн-грі
10:41
/ 1
Завтра в Ужгороді відбудеться прощання із захисником Олександром Карбованцем Фото новина
» Всі новини