Міністр оборони проінспектував закарпатських військових (ФОТО, ВІДЕО)

Інспекцію військових об’єктів Закарпатської області здійснила, у п’ятницю, 8 листопада, комісія на чолі з Міністром оборони України Павлом Лебедєвим. Про її результати Міністр повідомив під час зустрічі із військовими в Ужгороді.

Міністр оборони проінспектував закарпатських військових (ФОТО, ВІДЕО)

Передусім перевіряли підготовку командного складу, створення умов для роботи контрактників, зокрема, що стосується переобладнання казарми під гуртожиток у Мукачеві.

- Майбутнє нашої армії – це контрактна служба. Адже, за рік важко вишколити професійного військового. Зараз ставку зроблено саме на контрактну службу, тож для контрактників мають бути створені всі належні умови роботи.

– Згідно з підписаним мною наказом, 80% житла для військовослужбовців має бути службовим, 20% – розподілятися черговикам. До 2017 року для військовослужбовців Збройних Сил передбачено придбати і побудувати до 20 тисяч квартир, – повідомив Павло Лебедєв.

Він нагадав, що Кабінетом Міністрів прийнято постанову про виплату військовослужбовцям компенсації за піднайом житла.

– У 2014 році сім’я військовослужбовця з 3 осіб отримуватиме компенсацію до 2,5 тисяч гривень, – відзначив Павло Лебедєв.

Міністр оборони зауважив, що у Закарпатській області черга на житло – найменша. Наступного року планується добудувати усі об’єкти незавершеного будівництва в Мукачевому, Ужгороді та Виноградові, що дозволить повністю вирішити проблему забезпечення житлом військовослужбовців.

Керівник оборонного відомства підкреслив, що цього року коштів на будівництво житла для військових виділялося дуже мало, проте станом на 1 листопада здано 300 квартир, а до кінця року ордери на квартиру отримають ще 700 сімей військовослужбовців з усієї України.

– Це стало можливим завдяки ефективному використанню виділених коштів, – зауважив Павло Лебедєв.

Він підкреслив, що сьогодні підвищена увага з боку керівництва Міноборони приділяється також переобладнанню казарм для військовослужбовців-контрактників, які поки що не одружені.

Відтак, Міністр оборони України оголосив подяки кращим військовослужбовцям області, - повідомили Закарпаття онлайн у прес-центрі Закарпатської ОДА.

08 листопада 2013р.

Теги: міністр, Лебедєв

НОВИНИ: Соціо

15:38
Стало відомо про загибель захисника із Нижнього Болотного на Хустщині Віктора Шпиньовича, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
12:23
Підтвердили загибель на війні Героя із Тячева Юрія Чернявця Фото новина
00:16
В Ужгороді через сакури на вихідні перекриють рух транспорту вулицями в центрі міста (СХЕМА)
00:10
Графік проведення пасхальних богослужінь та освячення пасок 11-12 квітня 2026 року у м.Ужгород
21:24
/ 1
На Сумщині загинув тероборонівець з Квасів на Рахівщині Іван Трусов Фото новина
21:02
Суд зобов'язав власника вілли Коннера в Мукачеві укласти охоронний договір на пам'ятку Фото новина
20:46
На Донеччині поліг Віктор Тафійчук з Косівської Поляни на Рахівщині Фото новина
19:54
/ 1
У суботу в Порошкові на Ужгородщині попрощаються з Олександром Курбабою, що поліг на Донеччині Фото новина
18:35
У Мукачеві притягнули до відповідальності нетверезу водійку Фото новина
17:00
В Ужгороді попрощалися із полеглим на війні Героєм Тарасом Балогою Фото новина
15:25
Вчителька з Іршави відзначила 101-й день народження
09:06
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 10 квітня
15:08
У Тячеві зустріли захисника Михайла Мендикаша, який повернувся з російського полону Фото новина
12:43
/ 2
Закарпатець Іван Петрецький повернувся додому з російського полону Фото новина
10:03
/ 1
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Тарасом Балогою Фото новина
08:58
Графік відключень електроенергії на 9 квітня оприлюднили на Закарпатті
18:00
/ 2
В Ужгороді відбулося прощання із Героєм Віталієм Бичаком Фото новина
17:19
У Мукачеві виявили водія у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
15:26
/ 1
У Рахові попрощаються з військовим з Харкова Максимом Арсеньєвим Фото новина
12:46
/ 3
На Закарпатті посадовця підозрюють у створенні незаконного сміттєзвалища Фото новина
09:09
У Карпатах зникли двоє українців Фото новина
18:05
/ 2
Офіційно підтверджено загибель захисника із Виноградова Максима Абеля Фото новина
15:36
У Мукачеві затримали нетверезого водія BMW Фото новина
14:38
/ 1
У селі Ділове на Рахівщині в останню дорогу провели полеглого воїна Богдана Водоша Фото новина
13:25
/ 2
Ужгород готується до піку цвітіння сакур Фото новина
» Всі новини