Проти роботодавців Закарпаття, що заборгували платню працівникам, порушено 19 карних справ

У Закарпатській області проти роботодавців, які заборгували заробітну платню своїм працівникам, порушено 19 кримінальних справ. Загалом, проти осіб, які порушували конституційні права і свободи громадян, у першому півріччі порушено 78 кримінальних справ, з них 47 – про охорону прав неповнолітніх.

Про це на засіданні колегії прокуратури області, на якому підводили підсумки роботи за перше півріччя 2007 року, повідомив прокурор Закарпаття Юрій Бенца.

Загалом у першому півріччі поточного року на території області зареєстровано 22 умисних вбивства, усі вони, крім одного, розкриті. Зменшилась кількість зґвалтувань – з 9 вчинених у минулому році, до 3 у цьому. Розбоїв, хуліганства та крадіжок також поменшало, йдеться у повідомлення прес-служби.

Водночас стали більше скоювати тяжких тілесних ушкоджень – 49, у тому числі із смертельними наслідками — 17, злочинів у сфері обігу наркотиків — 182, та шахрайств — 84.

Із розслідуваних слідчими прокуратури 306 справ, які направлені до суду, половина — у сфері економіки.

Із 3.742 млн грн. заподіяних збитків відшкодовано 3.152 млн грн, що становить 84,2%. Цей показник також вдвічі вищий за середньо-український.

Із числа закінчених та направлених до суду 175 справ про злочини у сфері економіки, з них про банки та банківську діяльність – 12 справ, про зовнішньоекономічну діяльність – 4, про привласнення, розтрату майна або заволодіння шляхом зловживання службовим становищем – 60 справ, про приватизацію – 24 тощо.
ЗІК
02 серпня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

16:59
На Хустщині чоловіка засудили до 9 років за смертельне побиття знайомого Фото новина
14:30
/ 1
На Закарпатті ліквідували канал збуту боєприпасів під виглядом повидла Фото новина
11:27
/ 1
На Закарпатті викрили ще три схеми переправлення ухилянтів через кордон Фото новина
10:16
/ 1
Поліція Рахівщини розслідує ДТП за участі п’яного мотоцикліста Фото новина
14:34
/ 1
В Ужгороді чоловік під час сварки вдарив ножем колишню дружину Фото новина
13:20
/ 1
На Закарпатті засудили виробника амфетаміну Фото новина
15:06
/ 5
На Рахівщині майстра лісозаготівель підозрюють у розтраті деревини на понад 660 тисяч гривень Фото новина
11:11
У Міжгір’ї засудили чоловіка, який до смерті побив знайомого граблями Фото новина
12:16
На Берегівщині жінка поранила ножем чоловіка під час сімейної сварки Фото новина
11:22
/ 1
На Мукачівщині чоловік підпалив будинок через конфлікт Фото новина
14:51
/ 1
На Берегівщині затримали переправника військовозобов’язаних за 100 метрів від кордону з Румунією Фото новина
12:42
/ 3
Адвокатка із Закарпаття обіцяла «вирішити» ВЛК за $11 тисяч Фото новина
10:56
/ 3
У Тячеві затримали водія, який збив поліцейського під час перевірки документів Фото новина
13:43
/ 3
В Ужгороді засудили 30-річного водія, який спричинив ДТП з двома загиблими Фото новина
12:18
/ 1
На Берегівщині затримали уродженця рф за побиття та пограбування чоловіка Фото новина
10:26
/ 1
На Закарпатті ув’язнений організував канал незаконного переправлення чоловіків до Угорщини Фото новина
18:00
На Тячівщині затримали переправницю та її “клієнта” Фото новина
16:06
На Закарпатті затримали організаторів схеми із «вирішення питань» у ТЦК та ВЛК Фото новина
12:25
/ 2
На Закарпатті викрили адвоката, який виманював гроші у військовослужбовця Фото новина
09:54
/ 8
У Мукачівському РТЦК фіктивно «мобілізували» понад 270 осіб Фото новина
09:46
/ 1
У Тячеві касирку валютного обмінника ув’язнили на 7 років Фото новина
11:14
На Закарпатті СБУ викрила схему ухилення від мобілізації через міжнародні перевезення Фото новина
12:53
/ 2
У Хусті водій BMW переслідував двох жінок і розпилив газ в обличчя вагітній Фото новина
14:49
/ 2
Закарпатця, який воював за окупантів під Вовчанськом, заочно засудили до 15 років ув’язнення
13:11
/ 2
У Мукачеві після стрілянини затримали двох чоловіків Фото новина
» Всі новини