Сьогодні в Ужгороді в порядку апеляції оскаржено перше рішення суду щодо одного із захисників Народної

За результатами майже двогодинного слухання апеляційної заяви Олександра Волосянського щодо скасування рішення суду першої інстанції суддею апеляційного суду Георгієм Гошовським оголошено перерву до п’ятниці, 8 листопада.

Сьогодні в Ужгороді в порядку апеляції оскаржено перше рішення суду щодо одного із захисників Народної

Сьогодні в Апеляційному суді Закарпатської області розпочато розгляд апеляційної заяви Олександра Волосянського з оскарження рішення Ужгородського міськрайонного суду.

Як відомо, згаданим рішенням суддя міськрайонного суду Віталій Малюк визнав О. Волосянського винним у вчиненні правопорушення, визначеного ст. 185 Кодексу України про адміністративні правопорушення (злісна непокора законній вимозі або рішенню працівника міліції).

У ході слухань суддя задовольнив клопотання апелянта щодо заслуховування свідків, тим більше, що свідчення їх не були відібрані ще під час перебування справи у суді першої інстанції.

Так, свої свідчення суду надали Маріанна Собран, Роман Сарканич, Томаш Лелекач та Віктор Щадей – всі вони 5 жовтня перебували на площі Народній, коли відбувалось затримання О. Волосянського, декого з них тоді було також затримано й доставлено у міськвідділ, де й складено аналогічні протоколи про адмінправопорушення.

Слухання справи О. Волосянського тривало впродовж майже 2 годин. У підсумку, суддею оголошено перерву до п’ятниці, 8 листопада.   

 

Тетяна Кашуба, Закарпаття онлайн

06 листопада 2013р.

Теги: апеляція, рішення, Волосянський, Народна

Коментарі

орп 07.11.2013 / 10:04:13
Малюк та Гошовський професійні судді. Змінювати постанову немає підстав. Треба було рухатись по законному шляху, а не влаштовувати істерію яка на виході - 0. Щадей той пуг..ло городнє всюди зат..ка. Не треба кидатись на міліцію та суддів. Оскаржуйте дії замовника "перетворень площі".

активіст 06.11.2013 / 19:42:38
Побачимо, до чого приведе ця перерва, аж до п'ятниці. Може треба узгоджувати чи радитися ж вищим керівництвом суду, а може Бог освітлить голову судді Гошовського і він не піде на поводу у охочих зробити із громадських активістів злісних порушникіа громадського порядку. За цією справою слідкує багато небайдужих громадян регіону, світова спільнота і всі в очікуванні вердикту. Тому суддя Гошовський отримав свого роду карт бланш на справедливе і гуманне вирішення даної справи. Насправді сліпа Феміда у чесному змагальному судовому процесі має винести єдине виважене рішення. Надія вмирає останньою.

НОВИНИ: Соціо

12:35
У Мукачеві поліцейські розшукали двох дітей, які самостійно пішли з дому
09:23
Ужгородка зареєструвала петицію з вимогою переглянути прожитковий мінімум в Україні
09:02
У Румунії врятували чотирьох українців, які заблукали в горах Фото новина
18:14
На Закарпатті дружині загиблого офіцера Армена Петросяна вручили посмертні нагороди Фото новина
13:12
З Говерли евакуювали туристку, яка травмувалася під час спуску Фото новина
11:55
/ 1
На Чорногорі розпочалося цвітіння рододендрона Фото новина
10:01
На Мукачівщині малолітня дитина випала з вікна разом із москітною сіткою
18:22
/ 1
На кордоні з Румунією митники викрили схему ввезення брендового одягу на понад 5 млн грн Фото новина
17:15
/ 1
На Хустщині 13-річний хлопець травмував голову під час пірнання в басейн
15:01
Закарпатські митники знайшли понад тисячу пачок сигарет у тайниках мікроавтобуса Фото новина
13:00
На війні з рф загинув військовий із Вишкова на Хустщині Іван Масловський Фото новина
18:16
/ 2
В Ужгороді родинам шести полеглих воїнів передали державні нагороди Фото новина
16:44
/ 1
Ужгород попрощався з лікарем-хірургом і морським піхотинцем Олегом Наконечним Фото новина
15:42
/ 12
Суд арештував понад 339 тисяч євро та 154 тисячі доларів у справі закарпатського митника Фото новина
14:24
Біля Нижнього Коропця на Мукачівщині оселилася родина лелек Фото новина
12:26
Патрульні виявили нетверезого водія під час перевірки в Мукачеві Фото новина
10:52
Підтверджено загибель воїна з Берегова Сергія Цопіна, який понад три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
10:43
/ 6
Компанія, афілійована з Максимом Єфімовим, придбала землю і недобуд під румунським кордоном на Хустщині
08:55
/ 1
Біля Перечина сталася ДТП за участю автокрана Фото новина
16:24
/ 1
Ужгород попрощався із захисником Олексієм Журавльовим, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
14:26
/ 2
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Олегом Наконечним Фото новина
09:51
/ 1
В Ужгороді на кількох вулицях тимчасово відключать воду
18:07
/ 1
На сміттєзвалищі в Барвінку сталася вже 16-та пожежа від початку року Фото новина
16:37
На Закарпатті за місяць оштрафували понад 420 водіїв за перевищення швидкості
13:32
/ 1
У Рахові попрощалися із 32-річним Героєм Богданом Беднаром Фото новина
» Всі новини