Утікач з Берегівської психлікарні проходить по справі розбійного нападу на нардепа-"регіонала" Ковача

Тепер у зазначеного політика є всі підстави для додаткових переживань.

Утікач з Берегівської психлікарні проходить по справі розбійного нападу на нардепа-"регіонала" Ковача

Раніше судимий Мілан Яцканич, який у спортивному костюмі та ґумових тапочках уночі 31 жовтня втік з Закарпатської обласної психіатричної лікарні в Берегові, є фіґурантом кримінальної справи про груповий розбійний напад, скоєний щодо нинішнього народного депутата від Партії регіонів, а тоді генерального директора ВАТ "Закарпаттяобленерго" і депутата облради Василя Ковача.

Про це Закарпаття онлайн повідомили джерела в міліції.

Нагадаємо, що за повідомленням прес-служби обласної міліції Яцканич Мілан Анатолійович, 4 січня 1980 року народження, уродженець та мешканець міста Мукачево Закарпатської області, раніше судимий, з кінця квітня перебував на примусовому лікуванні у психіатричній лікарні з посиленим наглядом за постановою Ужгородського міскрайонного суду по кримінальній справі щодо скоєння групового розбійного нападу, незаконного заволодіння транспортним засобом та незаконного поводження зі зброєю.

За фактом втечі М.Яцканича прокуратура Закарпатської області розпочала досудове розслідування щодо працівників державної служби охорони, яких підозрюють у службовій недбалості, що призвела до того, що на волі опинився особливо небезпечний злочинець.

Як свого часу повідомляло Закарпаття онлайн, близько 6-ої години ранку 19 листопада 2010 року у чергову частину Ужгородського райвідділу міліції надійшло повідомлення про розбійний напад на оселю Василя Ковача у селі Барвінок Ужгородського району.

Як з'ясувалося, близько п'ятої ранку у помешкання вдерлися кілька зловмисників у масках з дерев'яними битами та предметом, схожим на пістолет. Побивши власника будинку битами, зловмисники забрали у нього з сейфа велику суму грошей, золоті вироби та цінні речі. Після цього з награбованим покинули будинок. Потерпілого доставили в обласну клінічну лікарню.

Як тоді підтвердили в травмпункті Закарпатського обласного центру нейрохірургії та неврології у м. Ужгороді, о 6.45 того дня до них поступив Василь Ковач. Як зазначав лікар-нейрохірург Мирослав Переста, у пацієна було діагностовано дві забійні рани голови, після обробки яких В.Ковач від госпіталізації відмовився.

У результаті проведення оперативно-розшукових заходів за скоєння цього злочину через півтори години в місті Мукачево було затримано чотирьох місцевих жителів. У затриманих було вилучено револьвер системи "Наган", два газові пістолети, саморобний пістолет та 19 патронів до різної зброї.

Як потім з'ясувалося, грабіжники відібрали у Василя Ковача 200 тисяч гривень, 10 тисяч доларів США та 2 тисячі євро.

06 листопада 2013р.

Теги: грабіж, розбійний напад, Ковач, Яцканич

Коментарі

гарантуй 06.11.2013 / 11:53:24
Мусорам : почерк такий як в Бедевлі. 31 жовтня втік , на пару днів притаївся, 4 листопада - результат.

НОВИНИ: Кримінал

11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
» Всі новини