Колишній секретар міськради написав у прокуратуру про фальшування "канікульного" засідання виконкому

Про це депутат міськради Віктор Щадей повідомив у соціальній мережі Фейсбук.

Колишній секретар міськради написав у прокуратуру про фальшування "канікульного" засідання виконкому

"Написав у міську прокуратуру заяву з вимогою відкрити кримінальну справу проти Погорєлова за фальсифікацію засідання виконкому. Всі в мерії знають, що насправді засідання не було і відміна канікул була взята мером з повітря і оформлена липовим рішенням", - констатував В.Щадей.

"У вказаних діях вбачаються ознаки складів злочинів, передбачених статтею 365 (перевищення влади або службових повноважень) та статтею 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України. На заяву Погорєлова правоохоронці оперативно порушили справу проти учнів. Хочу бачити, яку оперативність вони проявлять зараз.

До речі: - Слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення або після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, зобов’язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування", - повідомив депутат.

Раніше про фальшування міським головою Ужгорода факту проведення засідання виконавчого комітету з приводу відміни осінніх канікул повідомляло інтернет-видання Закарпаття онлайн.

Як уже  повідомляло Закарпаття онлайн, на даний час триває прокурорська перевірка щодо законності прийнятого Ужгородською міською радою рішення про перенесення осінніх канікул школярам на зимовий період.

А Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська звернулася до прокурора Закарпатської області Володимира Корбаня з пропозицією перевірити законність прийняття в Закарпатській області рішення про перенесення осінніх канікул в загальноосвітніх навчальних закладах на зимовий період.

01 листопада 2013р.

Теги: канікули, прокуратура

Коментарі

Леново 03.11.2013 / 13:14:34
Все це звичайно добре, теж підтримую дану ініціативу, біда в тому що Щадей робить це тому що у сварі з мером, чомусь коли він став секретарем і підняв собі зарплату при згоді мера то все між ними було в шоколаді. От такі подвійні стандарти

..................... 02.11.2013 / 14:36:49
Конечно будет мер стараться выйти сухим из воды, тут уже криминал. Пусть отвечает за беспредел, который творится в горсовете под его руководством.

Сергей 02.11.2013 / 07:09:06
Действительно, Лариса Подоляк сейчас уже отбеливает репутацию Погореловых. Жаль, всегда нравилась раньше ее творческая работа в СМИ, а сейчас она просто превращается в рядовую шавку Погореловых

Міжгіря 01.11.2013 / 19:31:48
Поважаю позицію Щадея.

ыван 01.11.2013 / 19:07:06
Шановні!а де є та "інтелегенція" директори ,завучі, та і самі "учителі"котрі дітей учать не бреше,говори правду,буть чесний справедливий....ФАРИСЕЇ! діти самі протестують.а ниці поводирі заховалися за спинами дітей, бо бояться за години уроків, за 30срібників продали дітей...Як воно може вийти перед класом,і говорити дітям про якусь мораль,когось учити? я не судя....

точно 01.11.2013 / 18:33:45
А колишня редакторка Старого Замку Подолячка стала помийницею

Орест 01.11.2013 / 18:31:35
До Василя, депутат не може підтвердити.

Взагалі то, засідання виконкому є плановим заходом. Депутат обласної ради Кинів Богдан (заступник Лунченка у партії Фронт Змін, сьогодні член Батьківщини) може підтвердити та буде свідком у справі.

Взагалі, ця влада плутає одне - брехати не можна. Чому мер й далі крутить свою гру, визнай свою провину перед дітьми. ніхто ж не проти відміни канікул.
Просто дій про процедурі - скажи на 2-3 тижні раніше. І все б було добре.

Щодо дітей та вчителів, все просто їх мали використати, як било для зустрічі колон глави держави, приїзд мав бути в четверг. о і мали придумати причиу як їх утримати. а він не приїхав.

А зараз мерська газета "Унгвар" знову вішає чортів на Балогу. Погорєлов забрав у Ратушняка нішу? чи як? давши йому почесного громадянина - останній (Ратушняк) дав йому дозвіл мочити Балогу.
Тепер Погорєлов формує свій імідж на тому, що виборює право стати ворогом Балоги. А газета Унгвар стає помийною ямою.

Василь 01.11.2013 / 16:21:25
А хоч один депутат міськради осмілиться вийти та публічно підтвердити, що виконкому насправді не було

читач 01.11.2013 / 15:28:19
Може тепер, після втручання п.Лутковської та сміливого виступу п.Щадея про фальсифікацію розпоряджень з канікулами Погореловим, справа зрушиться з мертвої точки. Ганьба на увесь світ, а винних осіб не встановлено, нема з кого зпитати. Думаю лише звише буде вказівка, кого зробити стрілочником, як завжди головні фігуранти відмажуться.Побачимо чим скінчиться канікулярний спалах.

НОВИНИ: Соціо

11:14
У Києві пропонують перейменувати вулицю на честь відомого закарпатця Степана Гіги
09:04
/ 1
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW Фото новина
17:09
На Закарпаття почали доставляти вакцину проти ВПЛ для безоплатних щеплень
15:11
В Ужгороді пройшла благодійна різдвяна коляда Фото новина
11:18
У центрі Ужгорода запроваджують односторонній рух на двох вулицях (КАРТА)
09:18
Після поранення у львівському госпіталі помер Герой із села Букове на Берегівщині Олексій Чорний Фото новина
18:21
/ 1
Евакуаційний потяг із Дніпропетровщини прибув до Мукачева Фото новина
17:04
В Ужгороді патрульні затримали п’яного водія після ДТП
16:37
На Закарпатті немовля народилося вдома до приїзду медиків Фото новина
15:48
У столиці Чехії розшукують 42-річного закарпатця Фото новина
14:28
На Закарпатті біля кордону зі Словаччиною затримали іноземця Фото новина
11:42
На Закарпатті туристичних гідів навчали надавати першу медичну допомогу туристам Фото новина
10:48
Додаткові поїзди на Закарпаття курсуватимуть з кінця грудня до кінця січня
18:02
/ 3
Підлітку, який планував теракт у школі на Тячівщині, призначили іспитовий термін Фото новина
11:06
У Мукачеві ще одну безпритульну собаку прилаштували в родину Фото новина
10:01
У Мукачеві патрульні затримали нетверезого водія Фото новина
09:05
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 25 грудня
18:03
/ 1
На війні з рф поліг захисник із Тячева Іван Онa Фото новина
14:27
Офіційно підтверджено загибель Захисника з Виноградова Юрія Будогазі Фото новина
11:20
На війні з рф поліг прикордонник із села Сойми на Міжгірщини Юрій Бунча Фото новина
08:55
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 24 грудня
21:33
"Зорі зійшлися – ми з Кайрою знову разом!": прикордонник з Чопського загону після полону повернувся по свою собаку-"пенсіонерку" Відео новина
17:55
/ 1
У Мукачеві попрощалися з Героєм Миколою Кіяном, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
16:02
Закарпатська митниця оприлюднила час очікування на пунктах пропуску до ЄС
15:34
Відділ прикордонної служби "Ужгород" Чопського загону запрошує на військову службу за контрактом
» Всі новини