У Рахові помер 15-річний хлопчик, якого у Великому Бичкові збив п'яний водій на джипі

У реанімаційному відділенні Рахівської районної лікарні померла одна з жертв кривавої дорожно-транспортної пригоди, що сталася 22 жовтня у селищі Великий Бичків.

У Рахові помер 15-річний хлопчик, якого у Великому Бичкові збив п

Як повідомили читачі Закарпаття онлайн, йдеться про 15-річного Романа Волкова, якого п'яний водій на джипі "Тойота-Прадо" збив майже одразу після того, як він на велосипеді виїхав від бабусі Василини Мільчевич в бік батьківського дому, до якого мав дістатися вже за якихось 15 хвилин.

З численними забоями та черепно-мозковими травмами дитина в стані коми перебувала в лікарні разом з іншою жертвою - 52-річною Оленою Югас, що працювала листоношею і буквально за мить перед цим вийшла з будинку доньки.

Нейрохірург, якого доправили до Рахова за допомогою санавіації, зробив обом постраждалим трепанацію черепа.

Як стверджують очевидці, на спідометрі позашляховика, що летів селищем, показник заклинило на позначці 140 км/год.

У Рахівському райвідділі міліції кажуть, що винуватця ДТП, ім'я якого з невідомих причин досі не прозвучало в ЗМІ, судитимуть приблизно за 2 місяці - після того, як будуть завершені всі слідчі дії.

Наразі ж суддя Рахівського районного суду відпустив вбивцю під заставу в 20 тисяч гривень.

30 жовтня 2013р.

Теги: Бичків, травми, реанімація

Коментарі

))) 2014-01-18 / 22:57:07
не вам судити РОмко був дуже хорошою любино...і він такої смерті незаслуовува а той ромун шо його збив нехой він зашилився непокараний але Бо його покарає з часоммм

Ivan 2013-11-07 / 19:20:20
Ljude dobi u paxovi taka banda so nixto szdity nebude,prodazni musora i sudji vizmut babky i zrobljat vynovatoho maloho,pora pidnimaty narod i striljaty i mintiv i sudjiv,paxiv zyve jak v 90x ,musora i bratva.

амвей 2013-11-05 / 05:38:33
якщо від цього полегшає то будь ласка вияснюйте. сидіть в інтернеті від цього велика пользя ....... А чи тут буде прізвище водія чи ні йому вже гірше небуде. На самперед своє напишіть не шифруйтесь під ніками якщо ви такі сильно розумні. вас повинні теж знати.

бувший хустянин 2013-11-04 / 22:32:56

Знаєте, безнадійно сперечатися з людиною, яка кидає фразу, не обґрунтовуючи.
Тому вважаю, що надалі відповідати Вам є пустою тратою часу. Займайтесь «амвеєм», і грузіть цим Ваших клієнтів.

А писати на цю тему я буду і надалі. Більше того, Ваша «наполегливість» змушує мене не пожаліти вільного часу та з’ясувати одне «невідоме» прізвище. Вам на «радість», а мені вже, по – закарпатські, «а за то».

Ось так, «амвей 2013-11-04 / 20:01:43». Перекладіть це румуну, і нехай він Вам подякує.

амвей 2013-11-04 / 20:01:43
звісно суд та суд Божий а не ваші безглузді коментарі..

бувший хустянин 2013-11-04 / 00:40:35
до Амвей 2013-11-03 / 21:14:50

А чому не мені? А чому лише Вам?
Тут до смерті хлопця багато хто у коментарях намагався вигородити п’яну худобу. І що з того вийшло? Де хлопець? Ви про це інколи згадуєте, коли пишете свої коментарі?

«Їх справи» - то чиї? Поки що «їх справи», які видно, - це смерть хлопця, покалічена жінка, і безпідставні обіцянки Вас і Вам подібних, що п’яниця «чимось допомагає».

Вам би трохи совісті, так може би вистачило розуму просто мовчки перекласти «невідомому румуну», що за смерть хлопця у нього попереду людський суд та суд Божий.

Амвей 2013-11-03 / 21:14:50
Невам судити що поміг а що допоможе їх справи.

бувший хустянин 2013-11-03 / 19:02:31
до амвей 2013-11-03 / 17:28:52

Вибачте, як раз моє «діло». Мені закидали у минулих коментарях на цю тему, що мої «5 копійок не поможуть», що «водій готовий лікувати хлопця навіть за кордоном».

Ну, що долікувався за свої не «5 копійок»? За кордон вивіз? - Брехня це все і «відмазка»!

Я вже писав, що такі операції за кордоном коштують десятки тисяч доларів, а п’яниця, на що витратився? На хірурга з Ужгорода по сан. авіації за державний рахунок?

Виходячи з цього, нема підстав вірити Вам. Не кажучи вже про лікування жінки – листоноші, про яку «набожна» родина навіть вже не згадує.

Тому не плетіть дурниць про невідомого п’яницю, і не затикайте нікому рота (Ви на ЗО, а не на базарі!). Тим більше за п’яну потвору, що позбавила життя невинну дитину!

амвей 2013-11-03 / 17:28:52
допомагав але це- неваше діло скільки давав батькам а скільки медичному персоналу. але давав.

бувший хустянин 2013-11-03 / 14:54:48
до амвей 2013-11-03 / 07:50:04

Якщо він для Вас просто «водій», про якого пишуть «неправду», то може напишете, скільки цей «водій» витратив на лікування померлого хлопця, до тих пір як він був ще живий?

Оце і буде ВСЯ правда про п’яну худобу, яка забрала життя невинної дитини!

амвей 2013-11-03 / 07:50:04
непишіть неправду водій як був так і є в лікарні в терапії. І нікуде з неї непропадав....

читач 2013-11-02 / 16:39:36
такої корупції,як у Рахівському районі немає ніде.Тут своя конституція ...адміністрація,міліція.суд правди не шукайте.

Громада 2013-11-02 / 11:28:30
Єдине вірне рішення - ніколи,ні за яких обставин не випускати
винуватців таких трагедій з поля зору - громадяни,це ваше право,
а віднині і обов'язок!!!Бо інакше це свавілля ( суддівське,
міліцейське і всіх інших посіпак ) ніколи не припиниться!!!

бувший хустянин 2013-11-02 / 09:41:25

Так невідомий 56-річний п’яниця повернувся (чи повернули) на лікування у лікарню після того, як він втік з неї, довідавшись про смерть потерпілого хлопця?

Якщо ні, то чи відомо міліції, де він знаходиться?

Чи не планують правоохоронці, у зв’язку із смертю потерпілого, звернутися до суду із з вимогою замінити запобіжний захід з застави на утримання під вартою? Чи хоч би збільшити заставу?

І як все ж таки справи з електронним браслетом для п’яного вбивці, з вилученням його закордонного паспорту та водійських прав, з повідомленням прикордонникам, якщо він все ж таки буде на волі під заставу до суду?

А як щодо клопотання правоохоронців до суду про заборону відчуження майна п’яного вбивці до розгляду кримінальної справи по суті?

flamber 2013-11-01 / 21:04:03
А в суді працюють такі тварини яким закон не писаний....ромун кинув на лапу тай відпустили.... Люди, що ми хочемо, якої правди як бандити при владі

Віт 2013-11-01 / 19:58:37
Дуже шкода родину хлопчика, співчуваю, хоч звісно нічиї співчуття не полегшать горя... Хочеться все ж надіятися що той вбивця наволоч не уникне суду, вищого за наші кримінально-олігархічні інстанції, що йменуються судами. Але чомусь як показує статистика, йому подібні істоти живуть довго та щасливо, принаймі складається таке враження...

випадковий 2013-11-01 / 17:27:32
назвіть прізвище цієї наглої скотини-вбивці

Остап 2013-11-01 / 15:15:04
А яке прізвище судді, що відпустив "тварину" під заставу?

бувший хустянин 2013-11-01 / 10:12:24
Сюжет, на жаль, передбачуваний. Доки хлопець був живий, п’яна 56-річна худоба «косила» у лікарні на підписці суду, а «набожна» родина на ЗО розказувала казки, що готова лікувати потерпілого хлопця (чомусь одного!) навіть за кордоном, не копійки не давши на поточне лікування.

Дочекались, паскуди, коли хлопчина помре. А далі п’яниця, ноги в руки, і за кордон.
І жодна падлюка з «набожної» родини більше навіть не згадає про свої обіцянки допомоги.

Вася 2013-10-31 / 23:48:36
За два місяці за ним вже і слід простине.....як малий помер так зразу втік з лікарні...сьогодні лікарі писали пояснення куди подівся їх хворий????!!!

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

16:57
7 нових випадків коронавірусної інфекції виявлено за минулу добу в Ужгороді
14:01
/ 11
На українсько-угорському кордоні на Закарпатті люди понад добу не можуть потрапити в Україну
12:15
У 4 мешканців Мукачева за добу діагностовано коронавірус
10:57
/ 1
На Хустщині за добу зафіксували одразу 11 випадків COVID-19
09:23