На Закарпатті навчали планувати адвокаційні кампанії (ФОТО)

У жовтні цього року розпочалося стажування 12 учасників програми обміну кращими практиками НУО «Вчимося адвокації», підтриманої Міжнародним фондом «Відродження». Половина учасників проходить стажування у м. Києві на базі НУО ЦГП «Життя», половина – у м. Ужгороді на базі РМЕО «ЕКОСФЕРА».

На Закарпатті навчали планувати адвокаційні кампанії (ФОТО)

Метою стажування учасників програми є отримання практичних навичок у плануванні адвокаційних кампаній, застосування різних інструментів адвокації, участь в акціях та практичних заходах у рамках дієвих адвокаційних кампаній організацій, які проводять стажування.

Отримавши перемогу в адвокаційних кампаніях щодо тютюнових виробів в Україні (законодавчо заборона реклами тютюнових виробів, куріння в кафе, барах та ресторанах заборонено), ЦГП «Життя» провадить кампанію, спрямовану на підвищення акцизів на тютюнові вироби. Стажери цієї організації, у рамках програми обміну кращими практиками НУО «Вчимося адвокаці», змогли взяти безпосередню участь в акціях: пікетуваннях ВРУ та просвітницьких кампаніях на вулицях Києва. Стажери РМЕО «ЕКОСФЕРА» беруть участь у заходах в рамках кампанії «СТОП масовій забудові міні ГЕС у верхів’ї гірських річок Карпат!». Учасники програми мають можливість взяти участь у консультаціях представників місцевих громад, відвідати нині діючі МГЕСи та дослідити екологічні й соціальні наслідки їх діяльності. Також мають можливість взяти учать в інформаційних заходах організації, отримати навички підготовки інформаційних запитів та написання аналітичних матеріалів.

Учасники програми у рамках стажування, у разі потреби, отримують також консультації у досвідчених експертів щодо проведення власних адвокаційних кампаній.

30 жовтня 2013р.

Теги: адвокація, Екосфера

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

11:20
На війні з рф поліг прикордонник із села Сойми на Міжгірщини Юрій Бунча Фото новина
08:55
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 24 грудня
21:33
"Зорі зійшлися – ми з Кайрою знову разом!": прикордонник з Чопського загону після полону повернувся по свою собаку-"пенсіонерку" Відео новина
17:55
У Мукачеві попрощалися з Героєм Миколою Кіяном, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
16:02
Закарпатська митниця оприлюднила час очікування на пунктах пропуску до ЄС
15:34
Відділ прикордонної служби "Ужгород" Чопського загону запрошує на військову службу за контрактом
09:01
Підтвердили загибель Героя із села Кічерний на Мукачівщині Юрія Далекорея Фото новина
12:16
Ужгород запроваджує щоденну зупинку транспорту під час хвилини мовчання
18:02
В Ужгороді відслужили заупокійну Літургію на дев’ятий день після смерті Степана Гіги Фото новина
15:27
В Ужгороді патрульні зупинили водія, який повторно керував авто у стані сп’яніння Фото новина
13:11
Перед різдвяними святами на КПП Закарпаття фіксують затори
09:06
/ 2
У Карпатах посилили охорону хвойних дерев перед новорічно-різдвяними святами Фото новина
19:14
/ 11
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 3
16:18
На війні з рф поліг 25-річний військовий з Вишківської громади на Хустщині Богдан Піпа Фото новина
12:54
/ 4
Закарпатці віком від 40 років зможуть отримати 2000 грн на профілактичне обстеження
09:06
На трасі Н-13 на Ужгородщині встановили камери автоматичної фіксації порушень ПДР Фото новина
15:52
У селі Волосянка відкрили Центр безпеки громадян Фото новина
12:20
Триває робота над ековиставою "Чарівний світ Карпат: Уроки Діда-Всесвіда" Фото новина
11:39
/ 1
У селі Данилівка на Берегівщині попрощалися з полеглим прикордонником Мирославом Матьовкою Фото новина
09:53
На Закарпатті патрульні виявили водія у стані сп’яніння Фото новина
09:03
/ 1
Свій столітній ювілей 18 грудня відзначила Олена Бонка з Руського Поля Фото новина
18:03
Закарпатська обласна рада затвердила бюджет області на 2026 рік Фото новина
17:02
В Ужгороді відслужать заупокійну Літургію за Народним артистом України Степаном Гігою
13:46
Поліцейського із Закарпаття нагородили орденом «За мужність» Фото новина
12:47
/ 1
Поліцейські Ужгорода встановили підлітків, які розважалися на даху багатоповерхівки
» Всі новини