Закарпаття: Для представників НУ-НС вирок Різаку був неочікуваним, а представники СДПУ(о) утримуються від коментарів

Вирок Івано-Франківського апеляційного суду екс-губернатру Закарпаття Іванові Різаку був неочікуваним для представників партії «Наша Україна» в Закарпатській області. Як повідомив учора, 1 серпня, телефоном ЗІКу голова виконкому обласної організації партії "Наша Україна" Володимир Шкріба, такої ухвали суду він не очікував і загалом до вироку, який виніс суд, ставиться негативно.

Володимир Шкріба
Володимир Шкріба
Водночас народний депутат 5 скликання від ПР Олександр Ледида повідомив, що йому важко коментувати вирок суду щодо Різака. «Наскільки я поінформований, то вирок винесено лише по одному пункту, що стосується подій у Сваляві. Мені особисто дії, які робив Іван Різак по Сваляві, достеменно не відомі. Чесно кажучи, як на мене, проглядається взаємозв‘язок сьогоднішньої влади з попередньою, — сказав він і додав, що не хотів би давати якихось оцінок роботи суду. — Мені важко коментувати дане рішення суду. Я б не дуже хотів коментувати судову систему України. Це одне з найболючіших питань в державі».

У свою чергу представник СДПУ(о) (партії, членом якої є й Іван Різак) секретар Ужгородської міської організації партії Іван Росоха наразі утримався від коментарів щодо вироку суду своєму однопартієць.

ДОВІДКА

31 серпня Івано-Франківський апеляційний суд ухвалив вирок щодо справи екс-губернатора Закарпаття Івана Різака: п'ять років ув'язнення умовно з випробувальним терміном один рік.

Якщо осуджений протягом іспитового терміну не матиме жодних зауважень чи не вчинятиме якихось протиправних дій, то він може бути взагалі звільнений від покарання.

Івана Різака звинувачували зокрема у доведенні до самогубства ректора УжДУ Володимира Сливки, отриманні хабарів у великих розмірах та використанні службового становища у підробленні посвідчення.
ЗІК
02 серпня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

18:17
/ 3
Депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара, який приховав мільйони у декларації, узято під варту Фото новина
17:40
На Хустщині затримали переправника, який за $10 тис. організував "зелений коридор" ухилянтам Фото новина
16:30
На Закарпатті поліція заблокувала три канали збуту бойової зброї Фото новина
11:55
Закарпатець пропонував $2,5 тис. командиру взводу за «вирішення питання» товариша Фото новина
13:50
В Іршаві поліція затримала підозрюваного у торгівлі наркотиками Фото новина
09:16
/ 3
На Тячівщині поліція затримала чоловіка, який зірвав портрети загиблих захисників Фото новина
14:52
/ 6
Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн Фото новина
13:54
/ 3
На Хустщині викрили ще 8 осіб у справі незаконного оформлення інвалідності Фото новинаВідео новина
10:20
/ 1
На Рахівщині взяли під варту трьох осіб за спробу незаконного переправлення через кордон Фото новина
19:37
/ 20
Керівника мобілізаційного відділу Хустського РТЦК затримали під час отримання хабаря Фото новина
14:51
/ 8
Обшуки в ексголови ДПСУ та прикордонників на Закарпатті пов'язані між собою
10:57
/ 3
Правоохоронці затримали двох мукачівців, які збирали розвіддані для рф після удару "Орєшніком" по Львову Фото новина
14:05
В Іршаві затримали 23-річного наркоторговця Фото новина
12:06
Службові собаки Закарпатської митниці «впіймали» понад 720 кг наркотиків і психотропів Фото новина
17:20
/ 2
На Закарпатті викрили військовослужбовця, який організував канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
15:53
/ 7
Закарпатські підприємці «відправляли» чоловіків за кордон під виглядом водіїв Фото новина
14:57
/ 1
На Берегівщині поліція викрила трьох наркоторговців та вилучила наркотики й вибухівку Фото новина
18:13
/ 2
На Закарпатті п’яний водій без прав тікав від поліції Фото новина
17:56
На Закарпатті підприємець намагався контрабандою вивезти за кордон лісоматеріали Фото новина
14:33
У Виноградові засудили чоловіка, який систематично грабував людей
09:45
На Тячівщині водійка з підробленим посвідченням тікала від поліції Фото новина
12:55
/ 5
У Мукачеві судитимуть трьох нападників, зокрема сина депутата облради, які побили 20-річного хлопця в новорічну ніч
11:36
На Закарпатті затримали зловмисників, які на надувних човнах переправляли «ухилянтів» за кордон Фото новина
13:08
У Берегові затримали іноземця, який перебував у міжнародному розшуку Фото новина
15:11
В Ужгороді вилучили немовля, яке 22-річна мати із Запоріжжя продала сторонній людині Фото новина
» Всі новини