Мер Ужгорода «накапав» міліції на ужгородських школярів

29 жовтня 2013 року о 18.45 год. в Ужгородський МВ УМВС через секретаріат надійшов лист міського голови м.Ужгорода Погорєлова В.В.

Мер Ужгорода «накапав» міліції на ужгородських школярів

У ньому він просить перевірити інформацію щодо правопорушень з боку групи осіб в кількості 200-300 дітей до 18 років, які 28 жовтня 2013 року о 09.15 год. заважали громадянам міста у безперешкодному доступі до адміністративної будівлі Ужгородської міської ради на гілощі Поштовій в м.Ужгород, закидали адміністративну будівлю Ужгородської міської ради сміттям та продуктами харчування.

Також В Погорєлов просить встановити осіб, причетних до організації вказаних порушень громадського порядку і вжити відповідних заходів реагування згідно з чинним законодавством.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, учора троє батьків, чиїх дітей рішенням В.Погорєлова в п'ятницю пообіді несподівано позбавили осінніх канікул, подали заяви в прокуратуру на незаконність цього документу, прийнятого з порушеннями чинного законодавства.

30 жовтня 2013р.

Теги: Погорєлов, міліція

Коментарі

йончі бачі 2013-11-01 / 09:02:19
Погорелов як куча гавна його діти тронули і він тапер смердить

Студент 2013-10-30 / 20:25:02


Тролінг. Коментар видалено. Адмін


Міжгіря 2013-10-30 / 19:52:50
Дебіл Порогелов як і Дебіл Васька Щур показали себе вже давно, на каналі ЗІК у передачі "Хто тут живе", а до вас Ужгородці це лише тепер дійшло ???

Рама 2013-10-30 / 19:00:27
Не треба було голосувати за цього придурка

Тоша 2013-10-30 / 15:42:20
нехай ще посадять нас ЗА ТЕ ЩО МИ ВІДВОЙОВУВАЛИ СВОЇ ПРАВА
бред якийсь

Тоша 2013-10-30 / 15:40:44


***ть я в шоке,не позорься погорелов( з маленькой)


Виталий 2013-10-30 / 13:00:33
Ведать Погорелова серьезно пригрело в голову! Его надо посадить в серьез и на долго!

Віт 2013-10-30 / 12:52:11
Ну і чого він хоче? В концлагери дітей тепер, а чи може взагалі розстріляти за саботаж???
Я думав шо мене ця влада нічим не здивує, помилявся))

гуцул з Рахова 2013-10-30 / 12:36:09
Ти Бидло Пагарелов Поняв!!!!!!Й твоя песенка спета

ujcnm 2013-10-30 / 12:24:45
погорелов не позорся.ты чмо!

Антименту 2013-10-30 / 10:55:21
Вы соображаете о чем говорите? Уже Киев сюда приплетаете? Ученики сами собрались в соцсетях, и уже потом к ним присоеденился Грегор. Который помог юридически оформить все документы.

батьки 2013-10-30 / 10:38:30
ПР показала своє справжнє обличчя. Шикарни-и-и-й антипіар, який не зробиш за великі гроші. Правляча партія - проти дітей, і це на кордоні з Євросоюзом. Це позор на цілий світ.

антимент 2013-10-30 / 10:34:55


Коментар видалено. Адмін


Гість 2013-10-30 / 10:26:17
Піфія - класне ім*я;)

гарантуй 2013-10-30 / 10:03:19
От ЧМО зековське, замість того, щоб зробити висновки зі своєї 3,14дарастичної поведінки, воно ще хоче війни з дітьми. Лише хай якась наволоч підійде до моїх дітей з якимись претезіями на рахунок мітинга і відвідин школи у цей тиждень, порву... Вони дограються до того, що цей дитячий бунт їм видасться невинною витівкою в пісочниці...

Піфія 2013-10-30 / 09:51:45
Сором... Оце так дочекалися. Мер судиться з дітьми. Більшого негативу на і без того підмочену репутацію правлячої партії - годі й шукати. Недарма Янукович відмовився від поїздки у Закарпаття. Один нерозумний вчинок однієї не зовсім розумної людини звів нанівець всі потуги регіоналів відновити статус-кво в області. Нищівна поразка на виборах цій партії - забезпечена. Адже ці діти через рік-два вже виборці. А тільки-то всього треба було відмінити канікули...

Журналістам 2013-10-30 / 09:46:16
Панове журналісти! Отут вам грунт для журналістського розслідування. Коли наш мер сам бере відпустку і де відпочиває. Цікаво було б знати. Пане мер! Це не втручання в особисте життя. Ви - людина публічна і розподіляєте людські грошики.

Гість 2013-10-30 / 09:25:49
"рішення виконавчого комітету Ужгородської міської ради № 382 від 25.10.13р."
Хтось взагалі може навести текст рішення?

Фууууу!!! 2013-10-30 / 09:17:35
Мер воює з дітьми!!! Сміхота!

Фууууу!!! 2013-10-30 / 09:15:55
Фуууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууу! Пан Погорєлов! Ви взірець вихованості, порядності і здорового глузду! Саме ті якості, за які ми голосували!!!!

НОВИНИ: Соціо

16:57
В Ужгороді проходить конференція "Україна – ЄС: коли зникають кордони"
14:18
/ 3
Школяр із Хустщини, що переміг в "Олімпіаді геніїв" у США, поки не має жодного запрошення від українських вишів
09:58
/ 1
Кожен сьомий пенсіонер на Закарпатті отримує мінімальну пенсію
09:56
Діти учасників АТО з Мукачева відпочиватимуть у Хорватії
09:53
У середньому по Закарпаттю на одну вакансію претендують троє безробітних
09:52
На засіданні Вченої ради УжНУ вручали нагороди й вирішували конкурсні та атестаційні справи
09:39
Для розвитку гірських регіонів Закарпаття залучать досвід та інвестиції країн ЄС
08:18
/ 10
Під час переатестації голова Апеляційного суду Закарпатської області Г.Фазикош не змогла пояснити статки чоловіка, ВККС оголосила перерву
07:10
ДСА України призначено т. в. о. керівників апаратів новоутворюваних місцевих судів Закарпаття
05:44
/ 2
В Ужгороді на тротуарах вулиці Собранецької пропонують встановити боларди від паркування авто
17:23
/ 7
Сезон чорниці стартував на Закарпатті
16:19