Офіційного підтвердження відміни візиту Президента на Закарпаття від влади немає

Як, власне, й офіційного підтвердження майбутнього приїзду Віктора Януковича. Тож поки акредитацію для працівників ЗМІ, які мають на меті висвітлення перебігу візиту Президента у найзахіднішу область країни, не відкрито.

Офіційного підтвердження відміни візиту Президента на Закарпаття від влади немає

Як повідомили Закарпаття онлайн у прес-центрі Закарпатської ОДА, офіційного підтвердження відміни візиту Президента Віктора Януковича на Закарпаття наразі немає. Як, власне, і офіційного повідомлення про те, що візит таки відбудеться. 

Відтак, не відома і програма заходів за участі В. Януковича, якщо він все ж здійснить поїздку в Закарпатську область. Відповідно, не здійснюється наразі й акредитація для ЗМІ – акредитовувати журналістів, як повідомили у прес-центрі ОДА, почнуть лише після офіційного підтвердження приїзду гаранта.

Якщо зважити, що на календарі нині 29 жовтня, а візит на Закарпаття Президент мав здійснити вже завтра, то навіть попри чутки про перенесення робочої поїздки В.Януковича на 31 жовтня ситуація виглядає щонайменше дивною. Чи то у гаранта і дійсно змінились плани, що, можливо, пов’язано також і зі зростаючим соціальним напруженням в області. Чи то приїзд В. Януковича поки тримають в секреті задля уникнення чергової активізації громадськості й присутності на час візиту «незручних» для влади персон.

Як би там не було, чи справді приїзд Президента матиме місце, ймовірно, стане відомо або сьогодні впродовж дня, або ж безпосередньо завтра.

29 жовтня 2013р.

Теги: президент, візит, приїзд

Коментарі

Громадянин 29.10.2013 / 16:06:41
Хай приїде Віктор Федорович і полюбується як не опозиція, а його ж підлеглі рейтнг партії регіонів на Закарпатті опускають, та ще й народ збурюють.

Зігмунд 29.10.2013 / 12:00:31
Звичайно, офіційного підтвердження миттєво і не може бути про відміну візиту, це ж буде виглядати в очах мільйонів українців по дитячому і не серйозно. Радники спочатку проаналізують усі резонансні ситуації, які в останній час мають місце в регіоні, а це вже не дитячі пустощі. Тому нариватися на мітинги обурених громадян краю діями влади, не варто тим більше під носом у Європи. Насправді , якщо і приїде президент, то скоріше на гелікоптері, зробить невеликий сюрпрайз, одночасно може і кадрові рокіровки зробить, в звязку з так званим поліпшеним життям закарпатців та "дотриманням усіх норм та цінностей європейського суспільства" . В чому є великий сумнів...

виборець 29.10.2013 / 10:55:57

В Ужгороді, думаю, відкривати хірургічний корпус обл. лікарні не буде точно. Сюжети про ужгородські дитячі протести пройшли по всіх центральних телеканалах країни.

А ось прилетіти на новому гелікоптері у Тереблю на відкриття новобудов може спокійно, бо «привід» коштував десятки мільйонів бюджетних гривень, за які місцевій владі по-любому треба відзвітуватися.

Для ТВ – картинки вистачить, як і для анонсованих кадрових змін.

НОВИНИ: Соціо

21:48
Підтверджено загибель на Запоріжжі ще в січні 2024-го 22-річного Михайла Яцканича з Підвиноградова Виноградівської громади Фото новина
15:52
/ 2
На війні поліг 21-річний Іван Микульця з Тячева Фото новина
13:33
/ 7
В Ужгороді відклав яйця унікальний, єдиний в Україні кайман Шнайдера Фото новина
11:33
/ 2
На Харківщині поліг Леонід Пивовар з Неліпина на Мукачівщині Фото новина
12:53
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим на війні з росією Андрієм Розгау Фото новина
02:16
/ 2
WWF-Україна виступає проти будівництва лісової автодороги в межах лісництв філії "Ужгородське лісове господарство" ДП "Ліси України"
19:18
/ 15
У Калинах на Тячівщині харківський забудовник незаконно почав роботи зі спорудження ГЕС Фото новинаВідео новина
16:48
/ 7
В Ужгороді ще не відкритий McDonald's покарали за "непродуману" вивіску Фото новина
10:41
/ 1
На війні з росією поліг 57-річний Іван Пичкар з Родниківки на Мукачівщині Фото новина
01:31
/ 14
Справа Комарницького: Звільнений начальник УСР в Закарпатській області Химич зберігає $95 тис. готівкою
13:59
У Буштині на Тячівщині, гасячи пожежу в надвірній споруді, врятували два будинки та літню кухню поруч Фото новина
11:06
/ 1
На Запоріжжі поліг Володимир Зелді з Тересви на Тячівщині Фото новина
00:08
/ 10
Ужгородські лісівники будуватимуть дорогу під вітряки на Рівній через праліси (ДОКУМЕНТИ)
11:01
/ 2
На Сумщині поліг прикордонник Руслан Пинзару з села Сімер Перечинської громади Фото новина
15:37
/ 13
ВР прийняла доопрацьований після вето президента закон про примусове відчуження землі та будинків в Ужгородському районі Закарпатської області
16:23
На Закарпатті у лютому 2025-го порівняно з груднем 2024-го ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2,6%
13:20
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Лазориком Фото новина
12:45
Профільна комісія Закарпатської облради підтримала збереження Чорних озер в Ужгороді Фото новина
19:14
У Мукачеві патрульні виявили водійку "під кайфом", а в пасажира – наркотики Фото новина
14:12
/ 14
Закарпаття відвідала очільниця Міндовкілля Гринчук, нищення довкілля мініГЕСами і вітряками пріоритетом візиту не було Фото новина
13:02
На Закарпатті, на кордоні з угорщиною на початку квітня запрацює новий пункт пропуску "Велика Паладь – Нодьгодош"
13:57
/ 1
У понеділок у Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Володимиром Напудою Фото новина
13:20
/ 1
В Ужгороді у суботу попрощаються з полеглим на війні Мирославом Біртою Фото новина
19:37
/ 4
Петиція про розробку нового генплану Ужгорода зібрала необхідні підписи всього за добу
14:46
У п'ятницю зранку тимчасово не працюватиме КПП "Лужанка – Берегшурань"
» Всі новини