Міліція розповіла деталі пограбування банку у Великому Березному

Зухвалий злочин стався зранку 28 жовтня у смт Великий Березний на Закарпатті. Близько 11.15 невідомий зловмисник, озброєний газовим пістолетом, пограбував місцеву філію одного з комерційних банків.

Міліція розповіла деталі пограбування банку у Великому Березному

Це банківське відділення знаходиться в людному місці – на вулиці Шевченка в центрі Великого Березного, в адмінбудівлі місцевої податкової служби.

Близько 11.15 сюди зайшов через «чорний вхід» невідомий чоловік, обличчя якого прикривав капюшон. На той момент у невеличкому приміщенні банку знаходилися дві жінки-відвідувачки й касирка. Побачивши їх, нападник вийшов, надягнув на обличчя маску й повернувся в приміщення, взявши у заручники згаданих молодих відвідувачок.

Бандит зажадав від касирки гроші, а коли та спершу не хотіла їх йому віддавати, навів на неї пістолет. Як опісля з′ясується, зброя була газовою. Перелякана касирка склала в кульок, який кинув їй нападник, гроші в сумі близько шести тисяч гривень.

На той момент до приміщення спробував зайти чоловік-відвідувач, але бандит навів на нього через скляні двері пістолет, людина злякалася й покинула приміщення. На вулиці цей чоловік повідомив про озброєного нападника в масці в міліцію.

Далі події розгорталися таким чином. Нападник спробував втекти з приміщення, але в коридорі його перестріли інші відвідувачі. Бандит вистрелив для остраху з газового пістолета в повітря й зник під час переполоху з місця пригоди.

На місце пригоди прибула слідчо-оперативна група. Як повідомляє начальник Перечинського райвідділу міліції Віктор Ребрей, пістолет у нападника був газовий. Дана подія внесена в Єдиний реєстр досудових розслідувань як розбійний напад, нападника розшукують. Міліція просить зголоситися свідків даного зухвалого злочину, конфіденційність гарантується.

СЗГ УМВС України в Закарпатській області

28 жовтня 2013р.

Теги: пограбування, банк, пістолет

Коментарі

Копча 2013-11-02 / 17:58:10
йду гет

володько 2013-11-02 / 17:12:26
нигда ненайдуть ко то банк грабанув, бо неє кому глядати.в Березному вже рук міліції неє,начальника неє.Томаш забив хрен на роботу,рубать собі ліс і бамбук покурює а й гравій з Шпалом мені возять на базу. А я собі ходив і буду ходити по Березному бо туй живу.

Рома 2013-10-30 / 17:48:23
карлік,мій "ушльопок"тобі в рот не стане,а гуна лем з тя бризнуть.

карлік 2013-10-29 / 19:09:09
рома ушлепок ти епучий, правильний найшовся? епт, згинь пока при памяті кусок гавна!

чорний плащ 2013-10-29 / 16:54:56
а хто тот людина што абікрав банк

11111 2013-10-29 / 14:28:33
Чікаго!

11111 2013-10-29 / 14:23:49
Чікаго!

Ххх 2013-10-29 / 13:54:16
Люде в ресторан ходять,а не носять гроші лічно Копчі
Самим грошей не хватить жебо там свадьбу робити

Славка 2013-10-29 / 13:48:44
Та бо дальше ходіть до Копчі в бадік носіть капусту кавії пийте не бридко вам там сидіти шій там свадьбо робіть розума не є ниякого, а они будуть купувати суддю міліцію і порядка нигда не буде. Позерайте глубше - мо самі робиме собі будущой , кібо каждий думав де свою гривню несе та тепер нихто бо ся не бояв ходити в банк по вулицях і т.д. А то самі кормите корупцію а ся потом нагваряєте... Хто вам віноватий, фу

dfcz 2013-10-29 / 10:58:30
Коли у 2011році копча убив людину ,та міліціянти їхали з Ужгорода в Березний аж 6 годин , потусувались для вигляду і пішли собі геть ,але зато вчора як один із його наркоманів бомбанув баааанк на пару тисяч грн - прилетіли за 30 хвилин,було їх може 100 чоловік на 20-ти машинах,перелопатили усе селище,кіпіша було огого... Тепер побачили люди міліцейські пріоритети: що для них важливіше,людське життя чи 6000 банківських гривень

Ксюшка 2013-10-29 / 07:10:19
Все одно нема йому оправдання. Говоріть, що хочете. Там були мирні люди, а він з пістолетом, хоч із газовим пістолетом, але ж люди цього не знали. А якщо в когось хворе серце? Хай іде грабувати жидів-власників (як тут пишуть), а не банк у понеділок, та ще й вранці. Не стільки вкрав, скільки шухеру наробив. А за чиї податки менти-беркутівці бензину спалили? Не за ваші та й мої? А тепер за ці нещасні копійки припаяють 12 років і що з цього? Що виграв? Буквально нічого. Краще жити в бідноті, але чесно! Це моя власна думка!

оксi 2013-10-29 / 05:12:43
правильно най грабить а шо ще йому робити. Хай дадуть роботу людям а не гноблять народ. А мiлiцiя хай далi нагавки протерае

Віт 2013-10-28 / 19:41:27
Дурень ти, Рома... Дарма на людей кидаєшся, правду кажуть! Банк - це і є жид-власник. А ще є дурні працівники - "Бандит зажадав від касирки гроші, а коли та спершу не хотіла їх йому віддавати". І що, медаль їй дадуть? Ще половину вкраденого на неї спишуть. Та й слідство затягає, чи бува не спільники... Не бандит він, а чоловік у розпачі, то він "копійки не має". Чи ти гадаєш що від солодкого життя на таке наважуються?

Рома 2013-10-28 / 18:15:06
Копча,ти много уже награбував?Грабують не банки а жиди-їх власники,а люди там роблять за копійки бо немають де.Щодо клепок то такому як ти звідки це усвідомлювати коли твоя основна це анус.

Копча 2013-10-28 / 16:58:42
Рома, банк грабує твою матір та багатьох інших на "законних" підставах та тобі навіть не хватає клепки усвідомити це. То ж грабуй награбоване ))).
P.S. "Ковбоя" скоріш за все впіймають з-за довгого язика і "балакучих друзів" (((.

Рома 2013-10-28 / 16:30:42
Дебіле карликовий,а люди тут причому.Най твою матір з пістолетом ограбить

карлік 2013-10-28 / 14:30:58


йдіть на*** ***чі мусора, щоб його не нашли!


НОВИНИ: Кримінал

23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком
23:14
/ 11
У корупційній справі депутата від ОПЗЖ Маєрчика "недоброчесну" голову апеляційного суду Фазикош (само)відвели і призначили її "протеже" Бисагу