В Ужгороді швейцарський робот "Локомат" допоможе дітям, хворим на ДЦП

На Закарпатті відтепер і жителі Ужгородського району від 3-х до 18-ти років, хворих на дитячий церебральний параліч, зможуть пройти курс реабілітації на апараті «Локомат». Унікальне обладнання встановлено нещодавно в медико-соціально-реабілітаційному центрі «Дорога життя» в обласному центрі. В Західному регіоні України такий апарат – єдиний.

В Ужгороді швейцарський робот "Локомат" допоможе дітям, хворим на ДЦП

Цей робот-тренажер швейцарської фірми повертає  навички ходьби тим дітям, які досі не відчували радості вільного руху. Спеціальні кріплення дозволяють діткам «ходити» і привчають тіло до правильних рухів. Аби дітям було цікавіше,  вони бачать перед собою анімаційне зображення, що імітує їхню ходьбу.

Як повідомили в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації,докладено максимум зусиль, аби і дітки Ужгородщини мали змогу пройти курс реабілітації. Направлення будуть видавати всім, хто потребує реабілітацію. Курс для дітей –  безкоштовний. Для проходження курсу реабілітації необхідно подати до управління соціального захисту довідку ЛКК,з висновком про необхідність реабілітації на апараті та отримати направлення  до реабілітаційного центру, - повідомили в Ужгородській РДА.

 

26 жовтня 2013р.

Теги: церебральний параліч, ДЦП, Локомат, реабілітація

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

17:31
/ 1
Підтверджено загибель на Луганщині Володимира Етнаровича, який вважався зниклим безвісти з травня 2025-го Фото новина
17:12
Чопський прикордонний загін запрошує долучитися до конкурсу Державної прикордонної служби України "Смарагдова ліра"
12:17
Закарпатець Михайло Переганя підкорив найвищу вершину Антарктиди Фото новина
11:05
/ 1
На Закарпатті затримали підприємця, який продавав гуманітарні авто для ЗСУ Фото новина
09:02
Як вимикатимуть світло на Закарпатті 24 січня
18:02
/ 2
Аварійні бригади із Закарпаття вирушили до Києва для ліквідації наслідків атак
17:26
/ 1
На Закарпатті митники вилучили авто з тайниками сигарет Фото новина
15:50
У Богдані на Рахівщині попрощалися з Миколою Біровашем, що помер після демобілізації внаслідок важкого поранення Фото новина
13:36
Укрзалізниця запускає новий щоденний поїзд Одеса — Рахів
12:37
В Ужгороді патрульні оштрафували водія, який керував напідпитку та без права керування Фото новина
10:15
В Ужгороді презентували унікальне видання "Січові стрільці на Закарпатті" Фото новина
09:12
/ 2
Чеське Брно стало 28-м містом-побратимом Ужгорода Фото новина
09:00
На Закарпатті оприлюднили погодинний графік відключення світла 23 січня
18:10
У Мукачеві відзначили День Соборності України живим Ланцюгом Єдності Фото новина
16:18
/ 1
У горах Рахівщини рятувальники розшукали двох заблукалих туристів Фото новина
15:07
У Тячеві попрощалися з полеглим захисником Олександром Томишинцем, який майже два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
14:15
У Мукачеві патрульні знайшли малолітнього хлопчика, який залишився без нагляду Фото новина
13:06
Стало відомо про загибель на війні з рф військового із села Мокра на Ужгородщині Владислава Симковича Фото новина
12:02
У селі Ільниця на Хустщині ледь не згорів житловий будинок Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 22 січня
18:39
На Драгобраті сноубордистка заблукала через глибокий сніг Фото новина
17:27
На Закарпатті функціонує 31 Пункт незламності, решта готові до відкриття
16:33
/ 2
На День Соборності в Ужгороді презентують унікальне видання "Січові стрільці на Закарпатті"
16:08
/ 1
У Тячеві прощатимуться з полеглим на війні з росією Олександром Томишинцем Фото новина
15:11
Закарпаття увійшло до лідерів України за народжуваністю у 2025 році
» Всі новини