Пішохідну частину Ужгорода закрили для велосипедистів

Відтепер велосипедам серед інших видів транспорту заборонено їздити в пішохідній частині Ужгорода. "Зловлених" тут на двоколісному транспорті ужгородців штрафуватимуть працівники муніципальної поліції.

Пішохідну частину Ужгорода закрили для велосипедистів

Відповідні зміни сьогодні на сесії Ужгородької міської ради були додані до Правил благоустрою міста Ужгорода.

Згідно із проголосованими змінами, віднині допомагати працівникам ДАІ виявляти та штрафувати тих, хто дозволяє собі заїжджати на пішохідну частину міста, будуть "муніципали".

Порушниками, до слова, вважатимуться і велосипедисти, які на двоколісному транспорті кататимуться пішохідною зоною. А все тому, що пропозицю окремо в рішенні відзначити привілеї велосипедистів на катання в піших частинах, бо ж велосипед також вважається транспортом, депутати не підтримали. 

Тетяна Кашуба, Закапаття онлайн

24 жовтня 2013р.

Теги: сесія, велосипеди, пішохідна частина

Коментарі

Пішохід 2013-10-24 / 18:44:38
Абсолютно вірне рішення. Жаль, що не реалізують. Нідерланди і "найтрайди" в гузицю собі, ТУТ велосипедист - нагле "мавнтінбайк"-бидло, яке пре на пішоходів на швидкості як і де хоче (це молодьож) або пяне крєндєля на трасі рисує (це старші). А, "лічно я їжджу по тротуарах акуратно" - в ту ж гузицю, де "лічно мій пітбуль без намордника на дитячому майданчику, і не вкусив нікого", наприклад.

Віталій Грегор 2013-10-24 / 18:37:03
Я не розумію, що у цієї Регіонально-Погореловської більшості, що окупувала міську раду, клепок взагалі в голові не залишилось ??! чи і не було взагалі ?!

Опозиційна Депутатська комісія Ужгородської міської ради з питань туризму і міжнародного співробітництва під керівництвом Павла Чучки внесла цілком логічну поправку (доповнення) до даного проекту рішення №1077, яким було запропоновано добавити слова після "забороняється... крім .. велосипедів".

Але звичайно не підтримана більшістю, бо то ж опозиціонери внесли.
Знаєте в мене відчуття, що в цієї провладної більшості більмо на очах і на вухах, як у головного конюха області - типу "нічого не бачу, нікого не чую і зроблю як хочу"...

Для "вумників" із виконкому міськради які казали, що "велосипед то не є транспортний засіб" та профільному заступнику мера Юрію Белякову, щоб провів науково-практичний семінар з вивчення чинного законодавства з тими хто готовив дане рішення:

- Постанова Кабінету міністрів України від 10 жовтня 2001 року N 1306 "Про Правила дорожнього руху"
1.10. ... "велосипед - транспортний засіб, крім інвалідних колясок, що приводиться в рух мускульною силою людини, яка знаходиться на ньому.."
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/1306-2001-п/paran16#n16

- В ПДР України навіть знак визначений для цього транспортного засобу - 7.5.7
http://pdd.ua/ua/33/7.5.7/

Для тих хто в приклад любить проводити інші країни СНД http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fohranatruda.ru%2Fot_biblio%2Fnormativ%2Fdata_normativ%2F7%2F7508%2Findex.php&h=MAQHViprx

Пішохідну зону.. вони закрили... Краще б закрили міську раду від цих тупаків провладних, що в світі не розуміються за що проголосували

цензор 2013-10-24 / 17:39:19
Большинству из ужгородцев - пофиг(к сожалению). Те пара сотен велосипедистов которые принимали участие в Найт райдах для мээра -никто. Но всем избирателям стоит задуматься, что те белые и пушистые кандидаты с обещаниями (подавляющее большинство), на самом деле срали на своих избирателей. Предлагаю проект - полная перезагрузка городских властей - ни один из депутатов и чиновников которые сегодня отравляют жизнь городу чтоб не прошли на следующую каденцию. Ведь городскую власть ненавидят многие, может хватит. И тогда никто больше не будет принимать подобных несуразных решений.Все ведь просто!

вело 2013-10-24 / 15:13:30
Апогей варварства нашої влади!!!!!! Раджу їм відпустку провести в Нідерландах та повчитись справжньої європейскості. Самі вони, звичайно свої від'їджені сраки з джипів не виймуть, але,може, хоть трохи почнуть поважати інших.
А на рахунок комента, що муніципальники поскаржаться батькам, то я, мама трьох дітей-велосипедистів, послала б їх сама куди подалі.

Громада 2013-10-24 / 13:59:47
Нехай би ще так звані "муніципали" не полінувалися та звернули
увагу на кількість вантажних автомобілів, що без найменших
перешкод курсують на протязі дня пішохідними зонами історичної
частини міста (Корзо,Волошина)і розвозять "життєво необхідний"
непотріб у вигляді "кока-ріо-пиво-кол",руйнують покриття та
лякають туристів,гостей та мешканців міста.Ганьба!

Генек 2013-10-24 / 13:45:10
А если я сяду на велек и уеду от ментов, они что, будут гнаться за мной и стрелять?) или вызовут бобик? и вообще, просто слезу с велека и скажу, что я не ехал, а толкал велек, толкать то не запрещено)

УжгородецЬ 2013-10-24 / 13:01:05
який мер така і більшість - неадекватна
У них просто напевне якась кайма на очах і вухах коли вони бачать грунтовні зауваження опозиціонерів

Беспредел по-ужгородски 2013-10-24 / 12:59:01
Генек как как.. разводить на бабло просто будут )))) а если не будете вестись - будут угражать что родителям раскажут ))))))

Генек 2013-10-24 / 11:47:24
Цікаво як штрафуватимуть, кіть дітвак на велеку без номерів і паспорта катаєся))))))

Ігор 2013-10-24 / 11:09:52
Заборонити легше, ніж щось зробити для інфраструктури

НОВИНИ: Соціо

22:15
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 9
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
» Всі новини