Трьох циганів, підозрюваних в "подвійному" ґвалтуванні, затримали на місяць (ФОТО)

Трьох ромів, яких звинувачують у зґвалтуванні 19-річної студентки прямісінько із зали суду відвезли в СІЗО. Четвертого – наймолодшого відпустили.

Підозрюваних триматимуть під вартою до 20 листопада. Такий запобіжний захід сьогодні виніс Ужгородський міськрайонний суд трьом хлопцям ромської національності, яких звинувачують у зґвалтуванні 19-річної студентки.

Однак, роми із рішенням суду не погоджуються і вже готують апеляцію. Молодики наполягають, що їх підставили. Кажуть, що зґвалтована дівчина була проституткою і за задоволення своїх сексуальних потреб вони скинулися кожен по 20-30 гривень.

Та як раніше розповідали ужгородські правоохоронці, жертва із хорошої та порядної родини. Дівчині навіть соромно було розповідати батькам, що над нею вчинили наругу.

Рішення про затримання підозрюваних приймалося пізно ввечері. Як повідомив у цей час в соціальній мережі Фейсбук Володимир Феськов, "Ужгородський міськрайонний суд продовжує працювати. Під решіткою купа ромів. Кажуть, судять 5 хлопців, у справі ймовірного згвалтування. Ворота закриті, наряд "Беркуту" на території, службова машина 0502. "Грифонівці" просять не знімати будівлю… Феміда не спить?"

 

23 жовтня 2013р.

Теги: зґвалтування, цигани

Коментарі

хуст 24.10.2013 / 17:31:40
цигани уже достали всы города закарпаття із свойим металололумом,
попрошайнічеством а типирка ймилися вже й до наших дівок , бо знают шо менти не хочут з ними звязоватися бо дале всьий табор пуд відділенням. Клеплют діти тай живут за наш шчет, треба на них Гітлера бо штось іх много розвелося а робити не хочутю

читач 24.10.2013 / 08:51:11
Циганоті своїх мало. хайгримають своїх циганок. Екстриму захотіли......

варош 23.10.2013 / 20:26:57
Ромологія - сучасність 25жовтня 9,30

Жора 23.10.2013 / 19:45:09
На палю!

НОВИНИ: Кримінал

16:30
На Закарпатті поліція заблокувала три канали збуту бойової зброї Фото новина
11:55
Закарпатець пропонував $2,5 тис. командиру взводу за «вирішення питання» товариша Фото новина
13:50
В Іршаві поліція затримала підозрюваного у торгівлі наркотиками Фото новина
09:16
/ 3
На Тячівщині поліція затримала чоловіка, який зірвав портрети загиблих захисників Фото новина
14:52
/ 6
Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн Фото новина
13:54
/ 3
На Хустщині викрили ще 8 осіб у справі незаконного оформлення інвалідності Фото новинаВідео новина
10:20
/ 1
На Рахівщині взяли під варту трьох осіб за спробу незаконного переправлення через кордон Фото новина
19:37
/ 20
Керівника мобілізаційного відділу Хустського РТЦК затримали під час отримання хабаря Фото новина
14:51
/ 8
Обшуки в ексголови ДПСУ та прикордонників на Закарпатті пов'язані між собою
10:57
/ 3
Правоохоронці затримали двох мукачівців, які збирали розвіддані для рф після удару "Орєшніком" по Львову Фото новина
14:05
В Іршаві затримали 23-річного наркоторговця Фото новина
12:06
Службові собаки Закарпатської митниці «впіймали» понад 720 кг наркотиків і психотропів Фото новина
17:20
/ 2
На Закарпатті викрили військовослужбовця, який організував канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
15:53
/ 7
Закарпатські підприємці «відправляли» чоловіків за кордон під виглядом водіїв Фото новина
14:57
/ 1
На Берегівщині поліція викрила трьох наркоторговців та вилучила наркотики й вибухівку Фото новина
18:13
/ 2
На Закарпатті п’яний водій без прав тікав від поліції Фото новина
17:56
На Закарпатті підприємець намагався контрабандою вивезти за кордон лісоматеріали Фото новина
14:33
У Виноградові засудили чоловіка, який систематично грабував людей
09:45
На Тячівщині водійка з підробленим посвідченням тікала від поліції Фото новина
12:55
/ 5
У Мукачеві судитимуть трьох нападників, зокрема сина депутата облради, які побили 20-річного хлопця в новорічну ніч
11:36
На Закарпатті затримали зловмисників, які на надувних човнах переправляли «ухилянтів» за кордон Фото новина
13:08
У Берегові затримали іноземця, який перебував у міжнародному розшуку Фото новина
15:11
В Ужгороді вилучили немовля, яке 22-річна мати із Запоріжжя продала сторонній людині Фото новина
15:25
На Закарпатті судитимуть групу переправників, які за гроші вивозили чоловіків за кордон Фото новина
14:00
/ 1
У пункті пропуску «Лужанка» затримали авто, розшукуване Інтерполом Фото новина
» Всі новини