Після того, як четверо циганів двічі поспіль зґвалтували ужгородську студентку, міліція їх відпустила

У вівторок, 22 жовтня, про зґвалтування заявила 19-річна ужгородська студентка.

Після того, як четверо циганів двічі поспіль зґвалтували ужгородську студентку, міліція їх відпустила

Дівчина розповіла, що 21 жовтня вдень, близько 15.00, у парку «Спартак» четверо циганів, застосувавши фізичну силу, вступили з нею у статеві зносини неприродним способом. Наступного дня, неподалік каналу по вулиці Електрозаводській, ті самі ґвалтівники знову вчинили наругу над дівчиною. Крім того, цього разу вони ще й відібрали у неї мобільний телефон.

Вживши необхідних заходів, правоохоронці знайшли ґвалтівників. Ними виявилися четверо безробітних - 21-го, 19-ти та двоє 14-ти років. У них виявили речовий доказ – телефон. Проте після допиту фігурантів відпустили.

23 жовтня 2013р.

Теги: ґвалтівник, зґвалтування

Коментарі

Киця 2013-10-30 / 20:45:24
А якого, вибачте, чорта вона другого разу туди попхалася? Я б на її місці, якщо б справді злякалась, то ніколи б туди знову не пішла, навіть днів зо 5 з дому чи гуртожитку б не виходила.

антисила 2013-10-27 / 19:03:15


****** ********! Бандера був патріот. Не твоїм брудним ротом його згадувати. Спочатку навчись писати та розмовляти по українські!


антисила 2013-10-27 / 18:59:57
кращий

сила 2013-10-27 / 08:30:48
Анжела сколько и какое количество ромской нацыональсти!!!! Аскольколько Бандеров ублютков сравни И потом делай выводи ково куда

Анжеліка 2013-10-25 / 16:52:56
Цих циган треба убрати з України в Індію загнати їх. Через цих чорномазих маєм ми нормальні, культурні люди страдати? Досить досить уже треба їх убирати геть з нашої країни!!!

Таня 2013-10-25 / 06:26:54
ага зараз вони ще й невинними будуть http://kriminal.tv/news/miroslav-gorvat-vstal-na-zashchitu-tsigan-iznasilovavshih-uggorodku.html

вася 2013-10-24 / 19:52:44


хайль ******. **** джаморе.кожен нормальний чоловік має шкодити джаморам аж до їх ********** *********.ужгородці в *****. пригадайте як в 60-тих роках жителі с.Боржавське на ВИНОГРАДІВЩИНІ ДРУЖНО ЗАПАЛИЛИ ЇХ ХАЛУПИ ВОШЛИВІ І ВОНЕ РЕВУЧИ ********** В КОМЯТИ ДО РОДИЧІВ. і тепер Боржавське чисте багате село абсолютно без циган...


9/11 2013-10-24 / 17:40:34
давно пора всю радванку зрівняти з землею, був би нормальний мер... ;( а не той що на "новий рік вітає циганського барона", і на ТРК Тиса "великосветські" бесіди з ним веде. Хай горват ще запросить цих "героїв" - гвалтіdників в свою циганодживіпен, і покаже справжню культуру свого народу, який неначе ракова пухлина на тілі Ужгорода

Віт 2013-10-24 / 15:29:15
Юра, подібне ми вже десь проходили, перегляньте історію... І чим все закінчилося?

Юра 2013-10-24 / 12:21:01
проблема нашого народу у відсутності єдності ібуло би це десь на кавказі то всіх циган би по просту перебилиби до ранку і міліція помоглаби їм в цьому батьки та чоловіки задумаєтся на місці дівчини могли опнитися наші близкі валити циганів треба всіх

Юра 2013-10-24 / 12:18:02
булоби це в свідому суспільстві то всіх ромів до ранку би перебили і їх циганські бараки би спалили. З ними треба вчинити самосуд та і все корошати нігерів галімих та і все

Таня 2013-10-24 / 05:17:32
Правда в даний момент заключаэться в тому що факт статевих відносин був . І потерпіла каже що не по своїй волі. Інший факт то що підозрювані сидять.І надіюсь суд винесе справедливе рішення.

Віт 2013-10-23 / 21:13:43
Сумніви звісно є... але презумпцію теж ніхто не відміняв. А правда не буває циганською або іншою, вона або правда, або неправда...

Таня 2013-10-23 / 19:52:37
Віт, хоч на 1 % правда ? Яка циганська правда? То з тої дркгох статті. І ви вірите що молода19 річна дівчина пішла трахатись за 20 грн. З немитим циганом? Сумніваюсь... Не знаю скільки терпер повія стоїть , але явно не 20 грн ... За 20 грн нехай цде своїх в табір....

Віт 2013-10-23 / 19:04:16
Та ну, на базар страшно йти)) А хто як правило жертви таких екстрасенсів? Або тупі затуркані люди, або люди які прагнуть достатку за допомогою різних ворожок та гадань (значить той же перший пункт)... Кого та циганка з ножем змусила гроші віддати? Самі либонь несуть, а розумна людина й на секунду біля неї не зупиниться!
Та повернемося до згвалтування. Прозвучала версія що вона свідомо йшла з ними, за гроші. Припустимо хоч на 1% що це правда, і хто тоді виявиться моральним уродом, пане "мір віту"? А такі випадки не з області фантастики, а реальні речі які відбуваються повсякчас. За гроші декотрі дівки не то що з циганами підуть... Я ні в якому разі не за циганів, якщо б моя воля, то їх би на острів кудись, щоб ніколи не повернулися, але ж не можна заперечувати той факт що серед білих бувають набагато гірші "моральні уроди"...

Таня 2013-10-23 / 18:18:21
Ну якщо тут читають міліціонери то нехай звернуть увагу на вічнобеременну циганку яка «працює» на зеленому базарі вводить людей в гірнотичний стан щоб виманити гроші. Невже не бачать? Страшно навіть на той базар іти щоб зустрітися з чорними страшними очима.

Адмін 2013-10-23 / 16:49:19


2 ККК

Просимо вибачення. Просто коли цілий день видаляються коментарі з тупим і настирним пропагуванням міліцейської версії, то таке мимовільне "полювання на відьом" якщо не виправдання, то, принаймні, пояснення. ))


ККК 2013-10-23 / 16:35:19
Адміне, я до прес-служби міліції не маю жодного відношення, не треба влаштовувати полювання на відьом :)Я читаю новини не лише на Вашому сайті, і запостила лінк на інший ресурс власне як відповідь Віту, який припустив, що дівчина написала заяву через відібрану мобілку

сорри 2013-10-23 / 16:24:04
Коли четверо уродів просто тупо перестають дитину, користуючись тим, що її паралізує зі страху перед ними, то чим можна цій дитині дорікнути?
Зрештою, який відсоток згвалтованих жінок повідомляє про згвалтування? Відомо ж, що не високий, бо вважають за краще пережити це тихо, ніж жити все життя з публічною ганьбою.

Таня 2013-10-23 / 16:20:58


Хм почитала зсилку нижче, виявляэться вона не ходила до міліції . Міліціонери застукали циганів на місці преступление. Напевно , її шантажували. Наглота . Там по електрозаводській дуже тихе місце. . Людуй почти нема а далі пятиетажки. Коли ходила туди за поштою зрозуміла яке там місце. І тою дорогою ходять дітки і дорослі. А так взагалі яквсь малу дитину взялиб або вже взяли. Та й 19 то все таки дитина. Не думаю що воеа по добрій волі з 4 циганами, ще й її заплакану знайшли на місці отже не по добрій волі а згвалтування. І нехай би цигани відповідали по Законам. Хватить набрдло нехай процюють,як і всі люди , а не сидять на дитячих грошах ( читай платників податків) , і дивляться що і де б вкрасти) ще й наших дівчат гвалтують