У Великому Бичкові п'яний за кермом Тойота Прадо травмував двох людей (ФОТО)

22 жовтня о 19.35 год. до чергової частини Рахівського райвідділу міліції зателефонувала невідома особа, яка повідомила про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на автодорозі державного значення Мукачево-Рогатин, в селі Великий Бичків, Рахівського району.

У Великому Бичкові п

На місце події виїхала слідчо-оперативна група під керівництвом начальника Рахівського райвідділу міліції Віталія Шимоняка. Як зясувалося, водій автомобіля Тойота Прадо 56-річний житель с. Середнє Водяне не впорався з керуванням внаслідок чого виїхав на зустрічну смугу, де на узбіччі збив велосипедистку, після чого скерувавши авто на протилежний бік дороги, виїхав на тротуар, де збив пішохода.

Травмованих доставили до Рахівської районної лікарні: 15-річний хлопчина та 55-річна жінка, в яких медики діагностували черепно-мозкові травми та множинні переломи,  перебувають в коматозному стані.

Правоохоронці доставили водія для освідчення до районної лікарні. Як повідомили медики, результат дослідження показав, що водій знаходився в стані алкогольного сп’яніння, - повідомили в  Рахівському РВ УМВС.

23 жовтня 2013р.

Теги: Тойота, Бичків

Коментарі

marjana 2013-11-24 / 13:04:46
яби такого хуя сама своими руками задушила. А ЕТИ СОСАЛКИ ШТО ЗАНЕВО ТАК ПЕРЫЖИВАЮТ НАВЕРНОЕ ОН ИХ КОРМИЛИЦА.ШЛЮХИ РОЗСОСАЛИСЬ.

seva 2013-11-05 / 21:11:41
Boze boronu abu to stalosja z moimu ditmu ale jaksco bu jogo ne posadulu po zakonu ja bu jogo svoimu rykamu na tot svit vidpravuv,na bozuj syd,skotuna vin.

Бичківець 2013-11-04 / 19:02:38
А через рік у цього ромуна буде друге імя и фамілия і буде далі розізжати та Тойоті Прадо,а цього вже ніхто не найде.А наша мілиція вдавиться грошима і буде тягнути слідство чим май довше!!!Треба гнати іх нафіг з Бічкова!

Бічківець 2013-11-04 / 18:54:20
Гнати треба и ромунів і гайналю.Роблят шо хотят,говорят шо хотят.Із нас живуть нам продают,а як шось помогти або гарантія на товар то вже зразу посилают на три букви.Пустилисмо іх до себе в село тепер і маемося так.

flamber 2013-11-01 / 20:59:58
Глушити треба місцеву владу, яка дозволяє таке. Одарку Дмитрівну необхідно вже відправляти на законний оддих, а то по заселяла циганноту нам с...........

hala 2013-10-31 / 20:49:38
Nasi slozy nemaje hranyci,to hore jake zazyvajemo, nema sliv, nasa dytyna pomerla, vot vam ,,pita,, a zzzz vidpovid

2005А 2013-10-30 / 20:30:30
Хлопчик помер! Вічная йому пам*ять!

еееее 2013-10-28 / 07:12:14
ромуни зовсім знахабніли їх треба бити так як у 70 роки

ннн 2013-10-27 / 19:43:16


*****ити цигану румунських із Бичкова а тоти магазини знести тракторами


ннн 2013-10-27 / 19:37:39

hala 2013-10-27 / 15:46:17
ionel:ili kak teba, ja vizu ty ocen umnaja ili kak teba.ne nam sudit? a komu? ty materi etoho malcika skazi ,xrenovy zascitniki,u nas cto net uze daze prava zascitcatsa, tak cto nas postihnet zavtra, nacnem ubivat drug druga.vy posmotrite kakaja tam skorost dolzna byla byt!!!!!!!!!!!!!!!!velosiped na kuski,tak cto skazat o lidskem tele.vy ponimajete rebonok v kome , a nam gore

zzzzz 2013-10-27 / 15:44:13
Бог один у всіх.

Віт 2013-10-27 / 13:33:52
Дебіли румуно-молдавські! Самі моліться тепер, і "набожна" родина урода цього нехай молиться, а не коментаторів агітуйте свічки ставити... "рыта" та йому подібні коментатори - не надривайтесь, це падло все рівно відкупиться, і вашого захисту тут не потребує, бо будь-яка свідома людина розуміє, що п'яному за кермом немає виправдання! І дай йому ваш румунський бог щоб і він і його родина пережили те ж що й родини потерпілих!!!

рыта 2013-10-27 / 12:48:14
Я його не знаю я просто кажу шо вын отвытит

аааа 2013-10-27 / 05:34:57
В кого є відео,що знімали це?який канал знімав?

ионел 2013-10-26 / 22:02:31
рита ты кто? откуда заеш его?

ионел 2013-10-26 / 21:57:19
Hali спать иди тошнит от тибя