Через куріння в невстановленому місці ужгородець змушений був здати міліції свою домашню нарколабораторію (ФОТО)

Сьогодні, близько 8.00 години оперативники сектору по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Ужгородського міськвідділу міліції за куріння у невстановленому місці зупинили біля одного з будинків по вулиці Грушевського 40-річного місцевого мешканц Василя. Під час розмови з правоохоронцями, чоловік сильно нервував, поводився підозріло, що викликало підозру у міліціонерів. На запитання, чи є у нього якісь заборонені предмети, чоловік добровільно в присутності понятих, видав з лівої внутрішньої кишені куртки медичний шприц, наповнений 3 мілілітрами речовини світло-жовтого кольору. Ужгородець зізнався міліціонерам, що це наркотична речовина, яку сам виготовляє в домашніх умовах.

Через куріння в невстановленому місці ужгородець змушений був здати міліції свою домашню нарколабораторію (ФОТО)

За добровільною згорою Василя та в присутності понятих, міліціонери оглянули його помешкання. На кухні, було виявлено та вилучено – медичний шприц ємкістю 10 мілілітрів, наповнений 1,5 мілілітрами світло-жовтої рідини, подібної до наркотичної речовини «кодеїн», медичний шприц ємкістю 5 мілілітрів, наповнений 1,5 мілілітрами прозорої рідини, подібної до прекурсору «соляна кислота», дві скляні колби ємкістю 50 грамів з залишками темно-жовтої речовини близько 2 мілілітрів, подібної до наркотичної «кодеїн», одну пластикову пляшку ємкістю 0,5 літра, наповнену близько 50-ма грамами світло червоної рідини, подібної до наркотичної «кодеїн», одну пластикову пляшку ємкістю 0,5 літра, наповнену близько 50 грамами порошкоподібної речовини білого кольору, дві скляні пляшки ємкістю 30 грамів з надписом «Мурашина кислота», наповнені 20 міліграмами прозорої рідини, та 9 медичних шприців різної ємності з залишками темної речовини, подібної до наркотичної «кодеїн».

Усі предмети і речовини в присутності понятих було вилучено та направлено на дослідження до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Закарпатській області.

За куріння у невстановленому місці на нього складено протокол за статтею 175-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (куріння тютюнових виробів у заборонених місцях), за що передбачено попередження або накладення штрафу від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Крім того, міліціонери його попередили, що у разі повторного порушення ним адміністративного законодавства, до нього будуть застосовані більш суворі заходи, а саме накладення штрафу від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

А за незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту відносно «курця-наркоділка» розпочато кримінальне провадження за статтею Кримінального кодексу України.

Наразі розслідування триває, з’ясовуються всі обставини даної події.

Діана Дорогій, Ужгородський МВ УМВС

21 жовтня 2013р.

Теги: наркотик, кодеїн,

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

11:26
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 2
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 24
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
» Всі новини