На Іршавщині один собака вбив 50 курей, а іншого застрелили у вольєрі

У селі Заріччя Іршавського району невідомий собака зайшов на подвір′я 54-річної жінки, де розірвав та з′їв більше 50 курей. Про даний випадок жінка повідомила до Іршавського райвідділу міліції. На місце пригоди виїхала слідчо-оперативна група, яка задокументувала даний факт.

На даний час правоохоронцями розшукується собака та його власник.

Працівники Іршавського  райвідділу міліції задокументували ще один факт,пов′язаний із собакою. На території одного з приватних підприємств серед ночі невідомою особою із мисливської зброї був застрелений собака породи стафорширський тер′єр», який знаходився у вольєрі.

Як з′ясували правоохоронці, постріл здійснювався з території сусіднього підприємства, яке огороджено високим парканом. Між власниками обох підприємств існують не зовсім дружні стосунки, що, можливо, і стало причиною загибелі собаки. Наразі правоохоронці встановлюють зловмисника, у якого піднялась рука на беззахисну тварину.

Дані події внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Триває розслідування, - повідомили в СЗГ УМВС Українив Закарпатській області.

Віта Горзов, Іршавський РВ УМВС

18 жовтня 2013р.

Теги: собака

Коментарі

Віт 18.10.2013 / 13:35:15
Хто з'їла, жінка? Щось в заголовку напутано... Та й "застрелений собака породистафорширський тер′єр»" якось неправдоподобно звучить, мабуть ви пані Віта вигадали таку породу))

НОВИНИ: Кримінал

08:47
Головного травматолога Тячівської лікарні, який за хабарі робив інвалідність, оштрафували на 17 тис. грн
18:01
Суд виніс вирок мукачівцю, який продавав наркотики просто «з рук у руки» Фото новина
16:39
У Берегові 20-річний хлопець обікрав будинок 61-річної жінки Фото новина
13:47
/ 3
Воловецький суд відмовив прокуратурі у продовженні відсторонення від посади голови-"хабарника" Жденіївської селищної ради Култана
10:33
Двоє закарпатців обікрали будинок на Львівщині Фото новина
09:47
/ 3
Суд вирішив знести готель у Солотвині, самовільно збудований на частині єврейського цвинтаря
13:43
ПЦУ відсторонила закарпатського єпископа Кирила (Михайлюка), який фігурує у справі про видачу посвідчень священників "ухилянтам"
12:52
/ 4
На Ужгородщині, в регіональному ландшафтному парку "Притисянський" невідомі вирубали лісу на понад 8 млн грн
09:08
В Ужгороді затримали чоловіка, який побив охоронця магазину до втрати свідомості Фото новина
16:05
/ 2
На Закарпатті за два тижні спіймали 21 водія напідпитку
18:04
Ужгородські митники вилучили незадекларовані 20 тис. євро у харків’янина Фото новина
16:51
У Мукачеві засудили наркоторгівця до 6 років ув’язнення Фото новина
14:38
/ 2
На Закарпатті викрили групу залізничників, які крали дизпаливо з локомотивів Фото новина
11:59
/ 1
В Ужгороді чоловік напав на сусідку й пограбував її Фото новина
13:18
/ 2
На Закарпатті військовозобов'язаний намагався виїхати до угорщини за сфальшованими документами вартістю $7000 Фото новина
08:37
В Ужгороді п'яний водій ВАЗа врізався в припарковану "Мазду" Фото новина
16:42
Поблизу кордону зі Словаччиною виявили двох правопорушників – "екскурсовода" і "романтика" Фото новина
08:47
/ 3
Суд в Хусті умовно "покарав" учасника схеми з виготовлення "ухилянтам" фейкової інвалідності
16:37
/ 10
В Ужгороді адміністраторці підпільного казино присудили 500 тис. грн штрафу
16:07
/ 5
Правоохоронці заблокували схему фіктивної реєстрації автомобілів на Закарпатті Фото новина
14:50
/ 2
На Закарпатті 3-х жителів Дніпропетровщини, що прямували до Словаччини, "зафіксували" на маршруті вартістю $3000 Фото новинаВідео новина
14:08
/ 1
Водій, який у Буштині відчиненими дверцятами на смерть збив велосипедистку, відбувся умовним покаранням
11:09
/ 4
Запоріжець уник покарання за стрілянину на "Новій пошті" в Ужгороді
12:04
/ 1
ДБР розслідує незаконність використання мисливським клубом Шуфрича 10 га землі з озером у "Дубках"
18:19
На Закарпатті викрили 46-річного переправника ухилянтівФото новина
» Всі новини