Реклама B3

За вирощування конопель берегівця засудили на 2 роки умовно

Вироком Берегівського районного суду Закарпатської області засуджено одного з мешканців міста Берегово за незаконний посів та вирощування наркотичних рослин.

За вирощування конопель берегівця засудили на 2 роки умовно

На початку вересня на лаві підсудних за незаконний посів та вирощування конопель опинився 32-річний мешканець міста Берегово на ім’я Бейло, де і заслухав, вже не перший у своєму житті, вирок суду.

Навесні поточного року Бейло перебував на автовокзалі міста Берегово, що розташований на вулиці Мужайська, де, з його слів, у кущах знайшов коробку з-під сірників із насінням коноплі. Пізніше Бейло підшукав собі територію - невеличка площадка на горі біля вулиці Шевченка, близько 600 метрів від дороги, де і висадив носіння конопель. В результаті, виросло 13 рослин, які Бейло кожен другий день доглядав. Дані дії «мічурінець» здійснював з метою виготовлення наркотичного засобу для власного вживання.

Однак, наприкінці червня 2013 року, коли наш «герой» знову йшов на вищевказану земельну ділянку, його зустріли працівники Берегівського районного відділу міліції, які, в свою чергу, здійснювали заходи по операції «Мак-2013».

У ході проведення перевірки Бейло у всьому зізнався, по даних фактах було розпочато кримінальне провадження за ознаками статті ч.1 ст.310 кримінального кодексу України – незаконний посів або вирощування снотворного маку або конопель.

В суді підсудній визнав свою вину, розкаювався, просив суворо його не карати. Берегівський районний суд, у відкритому засіданні, розглянувши кримінальне провадження, визнав Бейла винуватим у пред’явленому обвинуваченні за ч.1 ст. 310   Кримінального кодексу України та призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на два роки. Але на підставі ст. 75 Кримінального кодексу України, завдяки щирому каяттю останнього, звільнив Бейла від відбуття призначеного покарання, якщо він протягом одного року не вчинить нового злочину.

Віталій Михайлов, Берегівський РВ УМВС

18 жовтня 2013р.

Теги: коноплі

Реклама B4

Коментарі

Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

16:57
/ 6
На Закарпатті викрили групу, яка за десятки тисяч доларів переправляла чоловіків до Словаччини Фото новина
13:17
На Тячівщині за $10 тисяч затримали організатора незаконного переправлення до Румунії Фото новина
10:23
/ 2
Майор Нацгвардії за $6 тисяч перевозив чоловіків на Закарпаття для незаконного перетину кордону Фото новина
15:21
На Берегівщині судитимуть 38-річну жінку за збут наркотиків та психотропів Фото новина
11:34
На Львівщині двоє закарпатців пограбували чоловіка з інвалідністю Фото новина
10:06
Закарпатець на вантажівці збив насмерть 34-річного чоловіка на трасі Київ–Чоп Фото новина
17:27
/ 1
В Ужгороді шахрайку засудили до 4 років за продаж неіснуючих товарів Фото новина
15:29
На Хустщині чоловік після сварки вдарив односельця ножем Фото новина
10:08
/ 1
У Львові ужгородець пограбував жінку на кріслі колісному Фото новина
18:06
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох учасників наркотрафіку Фото новина
14:41
/ 3
У Виноградові затримали жінку, яка за 6 тисяч євро мала допомогти військовозобов’язаному незаконно перетнути кордон Фото новина
12:43
На Закарпатті прикордонники виявили мотоцикл BMW, викрадений у Великій Британії Фото новина
11:25
/ 12
На Закарпатті викрили масштабну схему ухилення від мобілізації Фото новина
17:16
На Закарпатті судитимуть учасників контрабанди кокаїну на понад $1 млн Фото новина
10:12
/ 4
На Закарпатті викрили дві схеми незаконного переправлення військовозобов’язаних Фото новина
15:33
/ 8
Інструктора районного ТЦК на Закарпатті судитимуть за обвинуваченням у катуванні Фото новина
13:34
/ 4
На Закарпатті чоловіка повалили на землю й обікрали Фото новина
12:38
/ 1
На Закарпатті 46-річний чоловік жорстоко побив 74-річну матір Фото новина
10:17
/ 1
За вбивство 22-річної закарпатки українець отримав 14 років ув’язнення в Чехії Фото новина
10:54
/ 5
Прокуратура оголосила нову підозру у справі «дачі Медведчука» на Закарпатті Фото новина
12:16
На Закарпатті викрили ще три схеми незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
11:52
/ 1
Прокуратура оскаржить вирок шахраю, який виманив у матері загиблого військового понад 6,6 млн грн Фото новина
10:07
/ 5
Екс-командира батальйону на Закарпатті підозрюють у сприянні ухиленню військовослужбовиці від служби Фото новина
22:17
/ 6
Поліція розшукала водіїв бетоновозів, що вилили залишки бетону поблизу озера Синевир Фото новина
16:45
/ 1
В Ужгороді взяли під варту підозрюваного у стрілянині по правоохоронцях Фото новина
» Всі новини