У Перечині функціонують обласні центр матері та дитини та гуртожиток для дітей-сиріт (ФОТО)

У четвер, 13 жовтня заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Іван Качур відвідав Обласний центр матері та дитини та Обласний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у Перечині.

У Перечині функціонують обласні центр матері та дитини та гуртожиток для дітей-сиріт (ФОТО)

У соціальному центрі матері та дитини тимчасово проживають вагітні жінки та матері з дітьми, віком до 18 місяців, які не мають належних умов для проживання. Заклад розрахований на 20 мам та їх дітей.

Головною метою соціального гуртожитку є надання безоплатних психологічних, соціальних, медичних, побутових послуг та створення належних умов для адаптації осіб у подальше життя.

Наразі у гуртожитку проживає 15 дівчаток і 6 хлопців. Протягом року тут знайшли прихисток 19 дітей, що позбавлені батьківського піклування та троє дітей-сиріт. За 9 місяців в закладі отримали допомогу 43 особи. Так, кільком людям, які скористалися послугами соціального гуртожитку вдалося налагодити зв'язки з родинами, одну особу було влаштовано на навчання, дві поставлені на облік центру зайнятості, 15 - працевлаштовано, 19 надана необхідна медична допомога, 5 на цей час перебувають на квартирному обліку. 

Утримання цих закладів здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету. У 2013 році з обласної казни виділено майже 500 тисяч гривень на утримання соціального гуртожитку та майже 450 тисяч гривень на Обласний центр матері та дитини.          

Заступник голови облдержадміністрації оглянув відремонтовані приміщення та подарував комп’ютер та мікрохвильову піч мешканцям гуртожитку, - повідомили Закарпаття онлайн в прес-центрі Закарпатської  ОДА.

17 жовтня 2013р.

Теги: сироти, мати, гуртожиток

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

15:30
В Ужгородському університеті відбудеться меморіальний вечір героя Сергія Кузнєва
15:01
В Ужгороді відбудеться прем’єра вистави дитячого екотеатру «Чарівний світ Карпат: уроки Діда-Всевіда»
14:37
У селі Широкий Луг на Тячівщині попрощаються із полеглим захисником Михайлом Дикуном Фото новина
13:50
На Закарпатті від початку місяця 20 водіїв притягнули до відповідальності за нетверезе керування
10:50
В Ужгороді попрощаються із захисником Тарасом Сірком Фото новина
18:29
На війні з рф поліг прикордонник із Солотвина Віктор Рубльовський Фото новина
16:19
У Мукачеві дві родини перевірили через факти психологічного насильства щодо дітей
14:33
У селі Нижнє Солотвино на Ужгородщині попрощалися з полеглим на війні Олексієм Романенком Фото новина
10:33
Подорож на початок річки Чорна Тиса: програма туристично-пізнавального туру Фото новина
18:11
/ 1
Підтвердили загибель Героя із Клячанова на Мукачівщині Василя Савчинця Фото новина
16:15
У Мукачеві поліція викрила нетверезого водія Фото новина
14:20
Війна забрала життя сержанта із Виноградова Василя Секлейді Фото новина
12:57
Дерево-гігант з Північної Америки на Закарпатті: дугласія зелена Фото новина
12:45
На Закарпатті стартувала серія тренінгів з природничої педагогіки: відкрито реєстрацію в Ужгороді
12:30
/ 1
На Закарпатті викрили ввезення брендового одягу на 2 млн грн Фото новина
11:14
На Закарпатті стартували тренінги з природничої педагогіки у межах проєкту "Зелені скарби Карпат" Фото новина
09:41
/ 1
На Закарпатті оптимізували пошук донорів через Viber
15:47
«Пригоди на висоті!»: програма пізнавального туру на Сімерську скелю Фото новина
14:26
В Ужгороді з 2 по 8 березня дозволили торгівлю квітами на шести локаціях
13:34
На Закарпаття евакуювали матір з трьома дітьми із прифронтової території Фото новина
12:12
/ 10
Офіс Президента не публікує петицію до Зеленського з вимогою захистити Карпати
11:29
/ 1
У пункті пропуску «Ужгород» викрили спробу виїзду за підробленими документами Фото новина
10:57
/ 3
В Ужгороді вшанували Героїв Небесної Сотні Фото новина
16:53
Велоподорож до лісу: одноденна екоосвітня мандрівка для підлітків Фото новина
13:15
На Закарпатті розквітли перші весняні квіти Фото новина
» Всі новини