В Ужгороді адвокат збив 3-річного хлопчика

Дорожно-транспортна пригода трапилася в обласному центрі Закарпаття учора близько 12-ї години.

В Ужгороді адвокат збив 3-річного хлопчика

Ужгородський адвокат, чоловік 1979 р.н. на своєму автомобілі марки "Nissan", їдучи по вулиці Жемайте, поблизу будинку №4 збив 3-річного хлопчика, який переходив дорогу у невстановленому місці.

Дитину одразу ж доставили до міської дитячої клінічної лікарні. У хлопчика підозрюють закриту черепно-мозкову травму та є садна тім'яної ділянки голови.

Як з'ясувалося, бабуся, гуляючи з хлопчиком, відпустила дитину і він побіг прямісінько на проїжджу частину до автомобілів, повідомляє УДАІ УМВС в Закарпатській області. 

Авто поміщено на штрафмайданчик.

17 жовтня 2013р.

Теги: адвокат, Ніссан

Коментарі

Знаючий 2013-10-18 / 01:00:51
А шо вам власне не подобається? Просто факт. Хось хоч раз був невдоволений, коли заголовок починався Мер, Губернатор, Президент, Лікар, Вчитель.. Таке враження, що вже готуються в протоколах вказувати, що за кермом був автослюсар, а адвокат-власник взагалі спав вдома.

Міжгіря 2013-10-17 / 20:17:35
А бачив різних дебілів зокрема такі як Міжгірські Щурі, але окремі дебіли-коментатори мене теж дуже здивували тим, що їм "піна з рота йде" через те, що у статті написана правда, а саме, що адвокат на ніссані збив на ВУЛИЦІ ТРЬОХРІЧНУ ДИТИНУ !!! Страшно те, що деякі дебіли (думаю що вни є членами партії регіонів) "вважають" що винні бабусі, дороги, і таке інше,- а не людина котра сидить за кермом і зобовязана на ВУЛИЦЯХ НЕ ДАВИТИ ДІТЕЙ !!?? Ну це вже повний дебіл.

Ігор Баран 2013-10-17 / 16:33:55
Повністю згоден із більшістю коментарів. Зробіть краще заголовок на зразок " хлопчик вискочив під колеса автомобілю"6

журналисту 2013-10-17 / 15:04:37
Зачем делать акценты на профессии? Водитель был в нетрезвом состоянии, хулиганил, препятствовал работе сотрудников милиции которые оформляли ДТП, скрылся с места ДТП? Другими словами разве он совершил, какие то действия, которые противоречат правилам адвокатской этики, и в связи с этим возникают к нему, как к адвокату, вопросы морально-этического плана?
В данном случае адвокат, пожарник, милиционер, сотрудник прокуратуры, журналист, всего лишь участник ДТП. Слава Богу все живи.

Антипатріот 2013-10-17 / 12:39:13
Треба за своїми дітьми дивитись, що навіть не знають, що таке дорога/ барани сільські/ , то бабулі, що ледь пересуваються, за ними доглядають / самі, як діти/ А, вул. Жемайте така саме роздолблена, як всі дороги в місті, не розженешся. Запрошую кореспондентів проїхатися " дорогою смерті для авто" -- вул. Капушанська в районі "Беркута"

жур-т 2013-10-17 / 11:28:15
Тобто, треба було написати, що 3-річний хлопчик збив "Ніссан" ужгородського депутата?

зачем передёргивать? 2013-10-17 / 11:03:39
Название статьи, воплощение в жизнь советов редактора немецкого журнала, новому сотруднику: "Для того, что бы наш журнал читался, ты должен излагать содержание событий, так, как этого хотят читатели. Если ты узнал, о том, что собака покусала прохожего, напиши статью под названием:- прохожий зверски и до крови искусал мирно проходящую собаку. ".
Какое отношение к этому происшествию имеет профессия водителя? А если бы он был журналист, тогда предполагаю было бы написано, о том, что власть использует камикадзе-смертников в лице трёх летних детей, для устранения неугодных журналистов?

Адвокат 2013-10-17 / 09:25:28
Ко Анісімов Юрка на Ніссані Джипику своєму чи ко ще має ніссан із адвокатів?

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

10:03
У Мукачеві в готелі загорівся матрац в номері
17:31
На ужгородській об'їзній водійка Subaru вилетіла через бордюр на газон і збила дорожній знак
11:29
По дорозі між Сімером і Ворочовом Перечинської громади згорів Mercedes, що їхав на ремонт (РОЗШИРЕНО)
11:01
У середу у Ясіні на Рахівщині горіла "дев'ятка", а у Ворочові на Ужгородщині – Mercedes
10:43
На пожежі в Нижніх Воротах на Мукачівщині отримала опіки власниця будинку
10:34
Уночі в Чопській міській лікарні вигоріла надвірна споруда
11:37
У Буштині, поки власники спали, загорілася надвірна споруда з 2 тоннами сіна
16:57
У Синевирі на Хустщині вигорів мансардний поверх дерев'яного будинку
10:58
На Ужгородщині бобри норами пошкодили дамбу Латориці
11:22
У Буштині вогонь з підпаленого сухостою ледь не перекинувся на житлові будинки
11:09
В Ужгороді через саморобну піч горіла споруда, пристосована під житло
10:48
У пожежі в літній кухні у Вишкові загинув 68-річний чоловік
11:08
Спалюючи сміття на кладовищі, ужгородець спалив розташовану поруч надвірну споруду з сіном
21:56
Неподалік села Карпати внаслідок ДТП перекинувся Mercedes Sprinter
11:52
/ 2
Біля Горінчова на Хустщині Skoda вилетіла в кювет і перекинулася. Водій загинув, пасажирка травмована
10:26
У Синевирській Поляні горіла дровітня, від вогню довелося рятувати два будинки поруч
11:17
У Руському Полі на Тячівщині гасили пожежу в надвірній споруді
10:56
В Ужгороді горіло в місці "щільної забудови" на Гранітній
15:47
/ 1
43-річний житель Рахова з необережності впав з моста у річку і загинув (РОЗШИРЕНО)
14:15
/ 1
На Закарпатті в Тисі виявили тіло 22-го потопельника-"ухилянта" – 33-річного харків’янина
12:36
/ 13
Закарпатський ОТЦК: "ухилянт-суїцидник" Хабаров лише незначно "подряпав" руки, подряпини на обличчі "симулював", а при ньому знайшли транквілізатор
11:22
У Рахові вночі на неділю чоловік впав у Тису і втопився
10:47
В Ужгороді горіла квартира багатоповерхівки
13:41
У Руській Мокрій на Тячівщині Ford злетів у річку, загинули водій та пасажир
11:36
У Текові Королівської громади врятували будинок, в якому загорівся дах
» Всі новини