В Ужгороді адвокат збив 3-річного хлопчика

Дорожно-транспортна пригода трапилася в обласному центрі Закарпаття учора близько 12-ї години.

В Ужгороді адвокат збив 3-річного хлопчика

Ужгородський адвокат, чоловік 1979 р.н. на своєму автомобілі марки "Nissan", їдучи по вулиці Жемайте, поблизу будинку №4 збив 3-річного хлопчика, який переходив дорогу у невстановленому місці.

Дитину одразу ж доставили до міської дитячої клінічної лікарні. У хлопчика підозрюють закриту черепно-мозкову травму та є садна тім'яної ділянки голови.

Як з'ясувалося, бабуся, гуляючи з хлопчиком, відпустила дитину і він побіг прямісінько на проїжджу частину до автомобілів, повідомляє УДАІ УМВС в Закарпатській області. 

Авто поміщено на штрафмайданчик.

17 жовтня 2013р.

Теги: адвокат, Ніссан

Коментарі

Знаючий 18.10.2013 / 01:00:51
А шо вам власне не подобається? Просто факт. Хось хоч раз був невдоволений, коли заголовок починався Мер, Губернатор, Президент, Лікар, Вчитель.. Таке враження, що вже готуються в протоколах вказувати, що за кермом був автослюсар, а адвокат-власник взагалі спав вдома.

Міжгіря 17.10.2013 / 20:17:35
А бачив різних дебілів зокрема такі як Міжгірські Щурі, але окремі дебіли-коментатори мене теж дуже здивували тим, що їм "піна з рота йде" через те, що у статті написана правда, а саме, що адвокат на ніссані збив на ВУЛИЦІ ТРЬОХРІЧНУ ДИТИНУ !!! Страшно те, що деякі дебіли (думаю що вни є членами партії регіонів) "вважають" що винні бабусі, дороги, і таке інше,- а не людина котра сидить за кермом і зобовязана на ВУЛИЦЯХ НЕ ДАВИТИ ДІТЕЙ !!?? Ну це вже повний дебіл.

Ігор Баран 17.10.2013 / 16:33:55
Повністю згоден із більшістю коментарів. Зробіть краще заголовок на зразок " хлопчик вискочив під колеса автомобілю"6

журналисту 17.10.2013 / 15:04:37
Зачем делать акценты на профессии? Водитель был в нетрезвом состоянии, хулиганил, препятствовал работе сотрудников милиции которые оформляли ДТП, скрылся с места ДТП? Другими словами разве он совершил, какие то действия, которые противоречат правилам адвокатской этики, и в связи с этим возникают к нему, как к адвокату, вопросы морально-этического плана?
В данном случае адвокат, пожарник, милиционер, сотрудник прокуратуры, журналист, всего лишь участник ДТП. Слава Богу все живи.

Антипатріот 17.10.2013 / 12:39:13
Треба за своїми дітьми дивитись, що навіть не знають, що таке дорога/ барани сільські/ , то бабулі, що ледь пересуваються, за ними доглядають / самі, як діти/ А, вул. Жемайте така саме роздолблена, як всі дороги в місті, не розженешся. Запрошую кореспондентів проїхатися " дорогою смерті для авто" -- вул. Капушанська в районі "Беркута"

жур-т 17.10.2013 / 11:28:15
Тобто, треба було написати, що 3-річний хлопчик збив "Ніссан" ужгородського депутата?

зачем передёргивать? 17.10.2013 / 11:03:39
Название статьи, воплощение в жизнь советов редактора немецкого журнала, новому сотруднику: "Для того, что бы наш журнал читался, ты должен излагать содержание событий, так, как этого хотят читатели. Если ты узнал, о том, что собака покусала прохожего, напиши статью под названием:- прохожий зверски и до крови искусал мирно проходящую собаку. ".
Какое отношение к этому происшествию имеет профессия водителя? А если бы он был журналист, тогда предполагаю было бы написано, о том, что власть использует камикадзе-смертников в лице трёх летних детей, для устранения неугодных журналистов?

Адвокат 17.10.2013 / 09:25:28
Ко Анісімов Юрка на Ніссані Джипику своєму чи ко ще має ніссан із адвокатів?

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

12:20
У Берегові спалахнув ресторан
09:00
/ 2
На Закарпатті ліквідували масштабну пожежу на території Свято-Покровського монастиря Фото новина
14:49
Бригада екстреної медичної допомоги врятувала ужгородку із зупинкою серця
11:32
/ 1
На Закарпатті медики встигли на пологи попри темряву та розмиту дорогу
17:58
/ 1
BMW зайнявся просто на парковці в Мукачеві Фото новина
13:22
На Мукачівщині під час пожежі врятували подружжя літнього віку Фото новина
15:40
/ 1
В Ужгороді горіла сауна спортивно-розважального комплексу Maximus Фото новина
13:34
На Закарпатті зафіксували нічний землетрус Фото новина
12:07
У Сільці під колесами легковика загинув 75-річний велосипедист Фото новина
10:53
На Закарпатті дитина отримала важку травму повіки під час гри із сокирою Фото новина
17:27
/ 1
На Рахівщині загинув 17-річний мотоцикліст, врізавшись у бетонний водовідлив Фото новина
16:27
/ 1
У Сускові автомобіль на смерть збив 53-річну жінку-пішохода Фото новина
14:59
У Хусті рятувальники оперативно загасили пожежу біля житлового будинку Фото новина
10:16
У Тересві ледь не згорів двоповерховий житловий будинок Фото новина
11:20
50-річна жінка загинула внаслідок пожежі в Ужгороді
15:06
На Хустщині під час руху загорівся КАМАЗ Фото новина
15:09
У Великому Березному під час руху загорівся автомобіль УАЗ
12:44
Поліція оприлюднила деталі смертельної ДТП на Хустщині, де загинула 32-річна жінка Фото новина
12:04
На Тячівщині під час пожежі у будинку загинув 61-річний чоловік Фото новина
18:11
/ 3
На Хустщині в смертельній ДТП загинула молода дівчина Фото новина
09:49
У Чопі через підтверджений випадок сказу запровадили карантин до кінця січня
14:12
На Закарпатті жінка знайшла артснаряд часів Другої світової у власному дворі Фото новина
11:59
Вечірня пожежа в Чумальові ледь не знищила майстерню господаря Фото новина
16:53
/ 2
На Берегівщині авто загорілося просто під час руху Фото новина
15:52
/ 1
Собака врятував господарство від нічної пожежі у Верхній Визниці Фото новина
» Всі новини