Закарпаття визнане найенергоефективнішим регіоном України

Закарпатська область була визнана найефективнішим регіоном України за споживанням енергоресурсів і зайняла перше місце в рейтингу енергоефективності України.

Закарпаття визнане найенергоефективнішим регіоном України

Дані Ukrainian Energy Index сьогодні були представлені на Форумі з альтернативної енергетики та енергоефективності, повідомляє Дзеркало тижня. Україна.

Енергоефективність областей вираховувалася для промисловості, сільського господарства, сфери послуг і житлового комплексу в процентному співвідношенні до середнього показника енергоефективності цих секторів економіки в Євросоюзі, який укладачі рейтингу взяли в якості еталону (100%). Різниця між показниками області та еталоном визначає потенціал кожного регіону з енергозбереження. Чим вища ця різниця, тим нижча енергоефективність регіону, і, відповідно, тим більший обсяг енергоресурсів можна заощадити, наблизившись до стандартів ЄС.

Зокрема, ефективність споживання енергоресурсів Закарпатською областю склала 64,3% від рівня Євросоюзу. Другою у списку стала Чернігівська область з результатом 63,8%, третє місце посіла Вінницька область з 62,9% від рівня ЄС. Високі місця цим областям забезпечили відсутність у них енергоємних галузей промисловості та висока енергоефективність житлового сектора.

Замикають список Луганська, Черкаська та Рівненська області з показниками 44,7%, 43,9% і 38,5% відповідно. Низькі позиції цих регіонів пояснюються наявністю в них великих хімічних підприємств, які вкрай неефективно використовують енергоресурси.

16 жовтня 2013р.

Теги: енергоефективність

Коментарі

tchopskiy 17.10.2013 / 11:59:13
Відмова від опалення - люди мерзнуть, а показники енергоефективності ростуть.

з коментарів 17.10.2013 / 11:30:17
"УЖГОРОДЦЫ 2013-10-16 / 20:22:32
ДАЙТЕ ОСВЕЩЕНИЕ НА УЛ.ПОБЕДЫ..В 19.00-ТЕМЕНЬ..МРАК..СНИМИТЕ ПАРУ ФОНАРЕЙ С ПРОСПЕКТА--ГДЕ ВСЁ СИЯЕТ...А ПОБЕДА ВО МРАКЕ..ОБЛ.БОЛЬНИЦА НА ПОБЕДЕ..ПОГОРЕЛОВ В.В.-К ВАМ ОБРАЩАЮТСЯ ПЕШЕХОДЫ..ДАЙТЕ ОСВЕЩЕНИЕ.ОБЯЖИТЕ КАЖДЫЙ МАГАЗИН--А ИХ МНОГО--СДЕЛАТЬ ВОЗЛЕ КАЖДОГО МАГАЗИНА ОСВЕЩЕНИЕ..БЕЗ МУСОРНИКОВ-ПРОЖИВЁМ-А БЕЗ ОСВЕЩЕНИЯ-НИКАК..ДАЖЕ ЕЛМАС ОТКЛЮЧИЛ СВЕТ..ВСЕ ЭКОНОМЯТ НА ЗДОРОВЬЕ ПЕШЕХОДОВ.."Де народний депутат Ковач,яка його участь у житті області і його виборців,зокрема?Чи оголошене покращення наступило в тому,шоб жили при свічках?Це є єнергоефективність по-закарпатськи???!!!

Ужгородець 17.10.2013 / 09:12:17
Насправді це трагедія, яка свідчить про пону відсутність економіки та зупинку промисловості в області. Міста та села без жодного ліхтаря, зруйновані підприємства, покинуті будинки власниками в пошуках заробітків, та відсутність коштів в громадян не те що на оплату, а на кусок хліба. ЦЕ ПОПА

НОВИНИ: Соціо

15:15
/ 1
Поліцейський-ветеран із Закарпаття здобув «срібло» на міжнародному турнірі з джиу-джитсу Фото новина
13:12
В Ужгороді стартував кіберчемпіонат Фото новина
11:14
В Ужгороді завтра попрощаються із полеглим захисником Василем Голінкою Фото новина
09:04
У Мукачеві першими в Україні розквітли сакури Фото новина
18:03
На Тячівщині оштрафували 64-річну жінку за спалювання сухостою Фото новина
16:18
/ 1
У Минаї на Ужгородщині попрощаються з воїном Антоном Зінчуком Фото новина
15:05
На кордоні зі Словаччиною викрили закарпатку з контрабандними сигаретами Фото новина
11:15
Біля Мукачева зупинили нетверезого водія з 2,01‰ алкоголю Фото новина
15:39
/ 1
В Ужгороді підбили підсумки міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат» Фото новина
14:19
/ 1
На «Тисі» затримали закарпаток із сигаретами під одягом Фото новина
13:43
/ 6
В Офісі президента з п'ятої спроби зареєстрували петицію про захист Карпат
11:09
На Закарпатті вперше пройшов міжнародний майстер-клас для лікарів-реабілітологів Фото новина
09:01
В Ужгороді п’яний водій в’їхав у магазин Фото новина
00:32
/ 4
Громада Калин на Тячівщині виграла у Верховному Суді справу щодо незаконності забудови річки Тересва мініГЕСами
17:34
/ 1
На війні з рф загинув військовий із Виноградова Іван Роман Фото новина
15:25
На війні поліг прикордонник з Перечина Ростислав Ганчак Фото новина
09:58
На Закарпатті виявили рекордну відсутність документів у перевізника Фото новина
22:26
У Соловці Чопської громади провели в останню путь військовослужбовця Кароля Кадаша, що помер на Сумщині Фото новина
20:59
Підтверджено загибель в червні 2025-го Василя Мацоли з Вонігова на Тячівщині Фото новина
19:26
/ 8
Мешканці Щербовця на Мукачівщині виступили проти вирубки лісу для будівництва лінії електропередачі на знищену вітряками Руну
18:25
На Тячівщині оштрафували 29-річну жінку за спалювання сухостою Фото новина
15:24
В Ужгороді виявили водійку з перевищенням норми алкоголю більш ніж у п’ять разів Фото новина
14:25
Підтвердили загибель Героя з Бистриці на Мукачівщині Роланда Поплавського Фото новина
11:57
/ 2
Іноземець понад 15 років незаконно проживав на Закарпатті Фото новина
09:12
На Закарпатті обрали 8 ліцеїв для переходу на 12-річну освіту
» Всі новини