Лідером політичних симпатій ужгородців наразі є УДАР, а найбільший негатив з керівників викликає Погорєлов – опитування

Серед іншого, й такі результати соціологічного дослідження презентував сьогодні у прес-центрі «Закарпаття» керівник Інституту політичних досліджень Віктор Пащенко.

Лідером політичних симпатій ужгородців наразі є УДАР, а найбільший негатив з керівників викликає Погорєлов – опитування

Соціологічне дослідження було проведено в Ужгороді впродовж 12-13 жовтня, всього було опитано 500 осіб в усіх районах міста за випадковою вибіркою. Інтерв’юери цікавились думкою ужгородців як щодо благоустрою міста в цілому та площі Народної зокрема, так і політичними вподобаннями на цей момент.

Відповідно до результатів проведеного опитування, політичні симпатії ужгородців розділились наступним чином. На питання – за яку партію в міську раду ви б проголосували, якби вибори відбулись наразі, 20,6% містян віддали свої голоси за партію «УДАР», 13,6% ужгородців «проголосували» за Партію регіонів, 10,8% – за Свободу, 10,6% – за ВО «Батьківщина». У той же час, 22,2% опитаних ще не визначились, а 17,4% відповіли, що голосувати вони не будуть.

Що стосується ставлення ужгородців до діяльності окремих керівників та депутатів Верховної Ради від Закарпаття, позитивно сприймають мера рідного міста лише 17,6% ужгородців проти 53,6%, котрі сприймають Віктора Погорєлова негативно.  

 
 
15 жовтня 2013р.

Теги: опитування, Погорєлов, вибори, Пащенко

Коментарі

Іван 16.10.2013 / 14:42:10
Більше половини не знають депутата Лунченка. Дуже показовий результат, тому і не дивно, що в Батьківщини 10%

О.Д. 16.10.2013 / 12:45:31


Гуцул, Пащенко наголосив, що це опитування по Ужгороду, а не по області в цілому. Тому, наприклад, на Тячівщині чи Рахівщині В.Петьовка взагалі може бути лідером за рейтингом. І подивіться по всіх графах таблиці - негативне сприйняття Петьовки- всього 24%, а в Шуфрича вдвічі більше - 48%. Тому дивіться всі цифри і вчитуйтеся у всю суть, а не вибірково.


Дмитро 16.10.2013 / 12:13:59
ГУцул правий на вси 100 Петьовка нормальна людина яка як не як але опикуэтся громадою невидминно вид Шуфрича який ничого не робить!Не уявляю як Шуфрич до ВР потрапляе хто за ного голосуе?

Гуцул 16.10.2013 / 12:07:49
Не смішіть опитуваннями нардеп Петьовка який має незаперечний і великий авторитет по соцопитуванням відстає від Ковача кіловольта і Шуфри які палеь о палець не вдарили для Закарпатців? ЖЕСТЬ і позорище

ххх 16.10.2013 / 09:46:44
На партію рыгіонів із-за погорелого всі вже плюються, як їм намалювали аж 13%?

Тимінь 15.10.2013 / 23:36:25
Вже нико не малую Свободі 3-4 проценти??

НОВИНИ: Соціо

23:21
На сайті "Закарпаття онлайн" тривають регламентні роботи
23:49
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим Героєм Іваном Ключніком Фото новина
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 5
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 22
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 11
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
17:42
/ 2
500 підписів за 3 доби: колективне звернення з вимогою зупинити злочин на Руні достроково направлено новому генпрокурору Кравченку
03:47
У п'ятницю в ужгородському скансені відкриються дві виставки
22:03
/ 4
"Вітряні парки" "відповідально" відбудують міст, "безвідповідально" обвалений вантажівками з щебенем для дороги, якою вони планують возити "ненормативні великогабаритні вантажі"
13:11
Екоклуб у Ясіні запрошує на пізнавальну "Подорож на Драгобрат"
» Всі новини