В Ужгороді "накрили" наркокубло (ФОТО)

Під час комплексного відпрацювання Ужгорода оперативники сектору по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Ужгородського міськвідділу міліції припинили діяльність наркопритону в одній з квартир на вулиці Минайській.

В Ужгороді "накрили" наркокубло (ФОТО)

Правоохоронці встановили, що раніше судимий за розбійний напад чоловік після звільнення надав свій будинок під наркоманський притон, а його знайомий зайнявся виготовленням зілля. В аптеках купував медпрепарати, з яких шляхом хімічної реакції в звичайних столових каструлях виділяв особливо небезпечний наркотичний засіб кодеїн.

Збували отруйний продукт там же, надаючи клієнтам все необхідне для їх згубної звички, а господар і сам полюбляв «кайфонути». Отруту готували по 4-5 разів на день. Проте людині з вулиці в цей наркоманський рай було не потрапити.

Правоохоронці зацікавилися наркодилером, провели ряд оперативних заходів та задокументували чимало фактів виготовлення та збуту наркотичних засобів. На квартирі затримали чотирьох раніше судимих чоловіків, 30-річну жінку та її приятелів віком від 25 до 30 років, в самий розпал «вечірки»...

У присутності понятих міліціонери вилучили пристосування для виготовлення зілля із залишками наркотика та кілька готових порцій отрути.

Відносно наркоманів розпочато кримінальне провадження відразу за кількома статтями Кримінального кодексу України, що стосуються організації, утримання місць для незаконного вживання, виготовлення наркотичних засобів. Їм загрожує позбавлення волі на строк до 8 років з конфіскацією майна. Розслідування триває, з'ясовуються всі обставини події.

Діана Дорогій, Ужгородський МВ УМВС

14 жовтня 2013р.

Теги: наркотик, кодеїн

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

14:29
/ 1
На Закарпатті судитимуть підозрюваних у жорстокому вбивстві подружжя пенсіонерів Фото новина
12:19
На Закарпатті викрили інтернет-агітатора, який розпалював антисемітизм Фото новина
09:01
На Закарпатті судитимуть держвиконавця, який обіцяв «вирішити питання» за 20 тис. грн Фото новина
17:57
/ 24
На Закарпатті судитимуть чоловіка за проросійську пропаганду в соцмережах Фото новина
15:41
/ 1
На Закарпатті завершили розслідування ДТП, де загинуло подружжя й постраждала 3-річна дитина Фото новина
11:17
/ 1
На Закарпатті судитимуть реєстратора за незаконну «переписку» землі померлої жінки Фото новина
11:10
/ 1
Сімейний насильник з Ужгородщини отримав 9 років за смертельне побиття співмешканки
17:44
Закарпатський митник налагодив канал ввезення годинників без сплати мит Фото новина
13:36
/ 5
На Закарпатті судитимуть депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара за недостовірну декларацію та відмивання коштів Фото новина
12:14
/ 1
В Ужгороді затримали дилера метамфетаміну Фото новина
13:58
/ 4
На Закарпатті за березень викрили 12 учасників схем переправлення військовозобов’язаних Фото новина
10:00
На Закарпатті викрили групу переправників Фото новина
16:33
На Закарпатті судитимуть водія, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП Фото новина
11:36
За злісне невиконання батьківських обов'язків мукачівку покарали понад 5-а роками тюрми
10:57
/ 5
На Тячівщині лісничий самовільно збудував садовий будинок для родини на землях лісфонду Фото новинаВідео новина
09:55
На Закарпатті судитимуть підрядника через ДТП, у якій постраждала вагітна жінка Фото новина
12:21
/ 5
На Закарпатті суддю підозрюють у незаконному отриманні понад 640 тисяч гривень доплат Фото новина
10:52
На Закарпатті судитимуть екскерівника надлісництва за масштабну незаконну вирубку дубів Фото новина
15:54
/ 2
На Закарпатті викрили схему підключення Starlink для російських військ Фото новина
11:48
На Рахівщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
09:54
/ 1
На Закарпатті поліція затримала наркокур’єра з Дніпра з 2,2 кг «солі» Фото новина
17:57
/ 2
На Закарпатті чоловік продав автомобілі, ввезені як гуманітарна допомога для ЗСУ Фото новина
13:13
/ 2
На Мукачівщині чоловік намагався продати автомат і гранату Фото новина
12:06
На Берегівщині 24-річний зловмисник напав на 13-річного хлопця через вигаданий «борг»
18:05
/ 3
На Закарпатті до 7 років ув’язнення засудили 20-річного водія, з вини якого в ДТП загинули двоє підлітків Фото новина
» Всі новини