"Губернатор" Закарпаття втік від незручних запитань журналіста по площі Народній

Попри те, що Олександр Ледида не знайшов часу і можливості поспілкуватися з тими, хто відстоює площу, назвав їх провокаторами і, фактично, дав вказівку застосувати силовий сценарій, він каже, що готовий вислухати кожного.

"Губернатор" Закарпаття втік від незручних запитань журналіста по площі Народній

В короткому, але надзвичайно ємному інтерв'ю з головою Закарпатської ОДА Олександром Ледидою, що його 11 жовтня записала журналіст Алла Хаятова, останній поводиться так, наче живе в якомусь паралельному просторі. Говорить про законність проведення забудови площі, тоді як активісти навели десятки доказів того, що це не так, починаючи від ігнорування охоронного статусу пам'ятки. Стверджує, що готовий почути кожного, якщо знайдеться хоч один, хто проти забудови, тоді як навіть активних відстоювачів історичної спадщини архітектора Ф.Крупи - десятки, але замість якогось діалогу їх просто кидають в міліцейські "воронки" і судять за сфальсифікованими свідченнями. Каже, що не може ігнорувати "думку сотень тисяч людей, які проживають у місті Ужгороді", хоча в Ужгороді живе лише трохи більше однієї сотні тисяч жителів, думку яких з приводу реконструкції, на яку витратять понад 3 мільйони гривень, ніхто не запитував.

"Сотні тисяч ужгородців" від "губернатора" - це, навіть, крутіше, ніж 83% ужгородців "за" реконструкцію площі від "соціолога" Шандора", - насміхаються над цими словами очільника краю учасники спільноти "Ужгород" в соціальній мережі Фейсбук.

І обговорюють тему катастрофічного падіння рейтингу "губернатора", неспроможного мислити категоріями закону, розуміти потребу збереження історичної спадщини і загалом відповідати займаній посаді.

З інтерв'ю видно абсолютну нездатність голови ОДА чітко мислити і висловлювати свої думки, а також те, як він "йорзав" перед незручними запитаннями журналістки, не знайшовши, в підсумку, нічого достойнішого, як просто втекти.

12 жовтня 2013р.

Теги: Народна, Ледида

Коментарі

Справедливисть 2013-10-16 / 13:18:38
Ворюга. Що, він зробив корисне хоч за один робочий день для держави або для людей.

піфагор 2013-10-13 / 19:43:48
Як кажуть в народі-завжди так не буде! Вічного нічого не буває, тому і губернатор, як і інші можновладці, фігура тимчасова.Тому нехай Ледида журиться і задумається, що буде з ним, з його бізнесом, родичами,коли його змістять із посади? А буде те, що він тепер робить з тими, котрі вголос волають про його зловживання при владі...Толі єщо будет...

pfr 2013-10-13 / 18:31:39
Казав колись же ж Янукович Ледиді: "Зайдеш до мене, я тобі поясню. Тихе життя там у вас, на Закарпатті". Ось і зробив Ледида "бурхливе життя" :)А як інакше. Повені не було, тунель контрабандний прикрили, рубати ліс - вже нема чого й невигідно... На чому же ж треба відмивати кошти, откати влаштовувати... Мож ще вирубати електрику і заганяти у Словаччину-Мадярщину, як колись наприкінці 90-х Різак із Шуфричом робили, але й тут олігархи не поділяться, які обленерго прихватизували.

Степан Крук 2013-10-13 / 17:58:37
В кінці місяця в Ужгород приїде Янукович. Як стало відомо з добре проінфомованих джерел одним із результатів приїзду Президента є заміна діючого голови ОДА та представлення нового. Це викликане низькими показниками соціально-економічного розвитку Закарпаття та низьким авторитетом правячої партії.Не виключаю, що "реконструкція" Народної - це тільки створення видимості "бурхливої діяльності" місцевих держиморд, бажання задобрити "папіка" своїми "здобутками". "Губернаторство" Ранчо-Пансо днів через 15 завершиться. Питання в іншому: котрого наступного "ветеринара" запропонує Янек Закарпатцям?

краянин 2013-10-13 / 16:17:27
В ужгородській школі №5 лікарі виявили учня з відкритою формою туберкульозу!!!!,а Ледида опікується пл.Народною замість того щоб збільшити фінансування на медицину та лікування дітей.Жах!!!

жур-т 2013-10-12 / 22:45:16
Нема смислу щось пояснювати людині, яка не знає, що "даному" пишеться з одним "н", а "журналіст" - через "і", а не "и", а премія не "НобелЕвська", а "НобелІвська". Решту влучно сказав О.Д.

В чому геніальність 2013-10-12 / 22:34:13
Поясніть будь-ласка неупередженному читачу, в чому полягає геніальність, в данному сюжеті та в роботі журналиста???? Не помітив там ні чого цікавого для Нобелевської пермії.

безробітний 2013-10-12 / 20:46:28
Виплати по безробіттю другий місяць не надходять, а тут пару хапуг вирішили 3млн. роздерибанити. Пане президент ви де??? Робіть щось, бо з такими губернаторами і такими підходами до роботи люди цю владу на вилах винесуть.

..... 2013-10-12 / 20:43:51
УРОД!!! КОНЧЕНЫЙ!!! ВЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

Михаил 2013-10-12 / 20:28:43
Пане Губернатор ....не забутдьте і за безпрідэл,що творить пан Грабарь(самоназваний директор радгосп-завода Руськополівський Тячівський р-н)з майном розпродуючи його направо і наліво для власного збагачення і своєї свити...

краянин 2013-10-12 / 20:17:25
Іршавщина бунтує,бо немає доріг а тут на пл.Народній Ледида і компанія з ФГ"Перепілка" бюджетні кошти в три млн.грн "затрамбовують" замість трави та кущів!Ганьба таким керівникам!

ужгородка 2013-10-12 / 18:49:19
денег дайте! Оле оле оле

Мама 2013-10-12 / 18:32:55
Ледида, де нашi дiточi грошi? Чим дiтей кормити? Виплатi дитячi мамам, а не собi кармани набивайте! Уроди!

істина 2013-10-12 / 18:27:50
Одним словом, дристун! Як кажуть в народі.Насправді таким людям не місце бути губернатором, інтелекту нуль,про інші речі не може іти мова,апріорі.

Віт 2013-10-12 / 18:03:53
Справжній конюх, йому б віз та парку гнідих, а його неборака в губернатори запхали... навіщо так жорстоко з ним))

позорище 2013-10-12 / 17:41:06
Блііііііііііііііін, яка ганьба замість губернатора! Двох слів до купи зв"язати не може. Бреше і очі бігають. Позорище з "Золотої гори"!!!

маскаль для тутті 2013-10-12 / 17:24:12
Из песни слов не выбросиш. Жуй носки тутты мутты.

О.Д. 2013-10-12 / 16:22:18


Абсолютно професійна і максимально чесна журналістська робота. У маленькому об'ємі максимум інформації для тих, хто здатен мислити і аналізувати ситуацію. І приклад іншим колегам, як у загалом несприятдивих умовах можна і треба задавати владі незручні для неї запитання.

Дякую, Алло!..


Іван 2013-10-12 / 14:17:26
Алла молодчинка! журналістів, які не прогнулися під владою вже мало(