В Ужгороді тривають суди над активістами з Народної: одну справу перенесли на завтра, іншу - на невідомий термін

На сьогодні в Ужгородському міськрайонному суді заплановано розгляд справ одразу трьох активістів, яких минулої суботи міліція затримувала на площі Народній. Розгляд справи Олександра Волосянського перенесено на завтра, Віталія Грегора - на невизначений термін, засідання у справі Томаша Томаша відбудеться пообіді.

В Ужгороді тривають суди над активістами з Народної: одну справу перенесли на завтра, іншу - на невідомий термін

Зранку за результатами розгляду справи громадського діяча, активіста від ВО "Батьківщина" Олександра Волосянського головуючий на засіданні суддя В. Малюк переніс слухання на завтра, на 8.30. Як і вчора, активістів та журналістів на засідання по справі О. Волосянського не допустили, хоч розгляд справи й відбувався у відкритому режимі.

Своєю чергою, справа Віталія Грегора взагалі не була розглянута: суддя М. Ротмістренко перебуває в нарадчій кімнаті задля винесення ухвали по іншій справі. Відтак, слухання справи В. Грегора перенесено, однак, коли ж точно має відбутись слухання, відповідачеві не повідомили.

Разом з тим, сьогодні ж повинно відбутись ще одне засідання у справі іншого затриманого під час суботніх подій  - активіста Ужгородської міської організації ВО "Свобода" Томаша Томаша. Слухання справи, головуючим на якій призначено суддю К. Бенцу, відбудеться в Ужгородському міськрайонному суді о 14.45.

10 жовтня 2013р.

Теги: суд, активісти, Народна, справа

Коментарі

небайдужий закарпатець 10.10.2013 / 20:21:08
Пане Олеже, усі ті, маю на увазі "слуги народу" - судді, раділи би і не розглядати ці сфабриковані мильні справи, вони усі бояться таких як Ви, так як начувані Вашою професійною діяльністю, викривальними публікаціями, запитами щодо певних високопосадовців та керівників.Але ж вони мають виконувати злочинні накази своїх керівників, інакше їх підуть з роботи, на яку просто так не потрапиш. Ви впевнені в своїй правоті,відстоюєте громадянську позицію, тому твердо стоїте на вірному шляху і доб"єтеся правди разом із своїми однодумцями, активістами, котрим не байдуже свавілля, самоуправство чиновників Закарпатської ОДА.Єдине-це відбирає багато вільного часу, якого у Вас майже немає, так як ви працюєте денно і ношно,а головне ці судові тяганини та бюрократизм відбирають здоров"я, сили і натхнення для повноцінного життя.Так живуть більша частина чесних українців, які вірять в те "покращене життя" європейського гатунку...

Слов’янин 10.10.2013 / 20:16:34
Щиро співчуваю Олегові Дибі у зв"язку із його затриманням. Бути затриманим справа не з приємних.

О.Д. 10.10.2013 / 16:52:04
Оскаржу в прокуратуру. Просто все не встигається. Сьогодні витратив майже 2 години на те, щоби отримати копії матеріалів справи, що їх інші учасники подій на пл. Народній отримали без проблем.
Все буде добре.
Окремо дякую за моральну підтримку. Виявляється, нас підтримують навіть таксисти. Дізнався про це, коли їздив у суд і назад. Вони бажали нам перемоги ))

Лео. 10.10.2013 / 16:38:45
Шановний пане Олег, а чому не оскаржується у суді неправомірні дії працівників міліції. Ви ж вважаєте їх неправомірними.

Лео. 10.10.2013 / 16:33:47
Суддя Ротмістренко дійсно розглядав ухвалу по ОП Ужгородський коньячний завод, бо Гісем надав у судове засідання статут підприємства, який викладений російською мовою, а у нас судочинство повинно здійснюється державною мовою.Тому суддя має вирішити, як бути. Бо живемо ми в Україні, а тому і Статут підприємства має бути викладений українською мовою.

НОВИНИ: Соціо

20:23
/ 3
ВІДЕОФАКТ. "Жахливо, шакали, жесть, страшно": закарпатці про будівництво ВЕС, яке незаконно розпочалося на полонині Руна
02:40
Підтверджено загибель Михайла Пукмана з Верхнього Водяного на Рахівщині, який з липня 2024-го вважався зниклим безвісти Фото новина
02:12
/ 2
Розклад святкових богослужінь на Великдень у храмах Ужгорода та Мукачева
01:43
/ 3
За онлайн-трансляцію порно суд покарав пару з Міжгір'я "умовним" роком і конфіскував ноутбук
16:25
/ 7
Ужгородські депутати не підтримали мораторій на затвердження нових детальних планів міста
14:27
Ужгородська міськрада виділила 1,6 млн грн на поштові марки для податкової Закарпаття
12:06
/ 2
Через суспільний резонанс мер Ужгорода зняв з розгляду частину "інфраструктурних" проєктів рішень по землі Фото новина
11:12
/ 2
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Готрою Фото новина
15:07
У ПП "Чоп", "Ужгород" і "Дякове" тиждень перевірятимуться автомобільні ваги, тому можливі затримки
11:15
/ 2
У четвер в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Чобо Даковим Фото новина
03:06
Перші маршрути поїздів євроколією з Ужгорода будуть до Будапешта, Відня та Кошиць Відео новина
00:03
/ 3
На Сумщині поліг Іван Скоблей з Греблі на Хустщині Фото новина
15:38
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Віктором Чинадієм Фото новина
11:07
/ 1
На Харківщині поліг Михайло Попович з Текова Королівської громади Фото новина
15:26
/ 1
На Сумщині поліг Михайло Іваньо з Виноградова Фото новина
12:35
Поки 73-річна власниця пішла за покупками, в Ужгороді горів її будинок Фото новина
04:11
14 квітня на Закарпатті оголошене Днем жалоби за жертвами російських ракетних ударів по Сумах
02:58
На війні з росією поліг Василь Богаш з Черни Королівської громади Фото новина
03:03
Попри будівництво євроколії на дільниці Чоп – Ужгород, пасажири з Одеси, Полтави та Кременчука зможуть дістатися Ужгорода
16:12
/ 16
В Ужгороді відкрили 23-й в Україні з початку повномасштабного вторгнення McDonald's Фото новина
05:33
/ 7
Селищний голова Дубівської ОТГ Каганець втік від громади, яка вимагала зупинити незаконне будівництво ГЕС Фото новинаВідео новина
04:57
/ 1
На Донеччині поліг Петро Бойко з Білок Хустського району Фото новина
02:01
/ 2
У Вільшинках на Ужгородщині попрощаються з Іваном Ганичем, який 3 роки захищав Україну Фото новина
17:20
Петиція про створення парку "Чорні озера" в Ужгороді достроково назбирала необхідну кількість за 5 днів
03:05
З початку року мукачівський замок "Паланок" відвідали майже 22 тисячі туристів
» Всі новини